Akú vysokú školu študujete? Ako sa vám páči?

ivanka223
17. jan 2008

Cavte baby, piste prosim len nazov skoly a odbor co studujete, a ako sa vam paci. Privitam najma externu formu.

emjee
6. jan 2009

alcinka • Dnes o 22:12
Co by jste dnes studovali na VS, jaky obor, co si myslite, ze budou v budoucnosti v CR dulezite?

susik77 • 1d, 7tt • Dnes o 22:14
ja mam farmaciu, myslim, ze uplatnenie bude stale siroke
ale asi sa neda povedat do buducna...vsetko sa moze zmenit...

emjee • 35tt • Dnes o 22:17
ja by som sla studovat to, co je predpoklad, ze ma bude bavit, nie to, co mozno bude v buducnosti dolezite (lebo buducnost aj tak predpovedat nevies, alebo ano? tak to chod studovat astrologiu just kidding)

etuska • 1d • Dnes o 22:19
alcinka-suhlasim s Emjee.Mozes ist studovat medicinu,pravo,ci management,lebo je to "in",ale ak ta to nebude bavit a nenaplni to tvoje predstavy o vysnivano povolani,tak je to "o nicom"

alcinka
6. jan 2009

Tak jeste jednou, holky, co si myslite, o jaky obor budou v budoucnu velky zajem? Stojirenstvi, EU-experti, experti na terorismus, sinologie nebo neco se zivotnim prostredim?

etuska
6. jan 2009

Alcinka -a co ta bavi? 😉

alcinka
6. jan 2009

Chemii, i ji uz studuji, ale jen me zajima, co bude mit v budoucnu nejvetsi uplatneni

famfrla
7. jan 2009

Ahojte ja som ukoncila minuly rok Envrionmental. Ing a teraz studujem v zahranici na vyske tiez smer z tohto oboru. Ja som studovala aj studujem to co ma velmi zaujima a kde by som chcela pracovat 😉

ppppp
7. jan 2009

Ahojte a nestudujete niektora Verejne zdravotnictvo???ja som momentalne v 3.roc ,ale neviem kam na mgr.,
takze ake to je inde .dakujeeem 😵

lejla239
7. jan 2009

Ahojte,
ja studujem Management a marketing zahranicniho obchodu v Kunoviciach...externe, prvy rok a som spokojna...do skoly chodim cca 2 vikendy do mesiaca - niekedy sobotu aj nedelu...

ivka22
7. jan 2009

Bankovni institut vysoka skola Praha _ BIVS : Pravna administrativa v podnikatelskej sfere 🙂

zdenkabrt
7. jan 2009

ja som rozmyslala nad verejnou spravou v safarikovej univerzite v KE, lebo nema matiku, ale chcela som aj socialnu pracu na KU RK detas.PP, ale nakoniec to bude asi cestovny ruch v BB externe, kedze moja stredna skola bola cestovny ruch, a v tejto sfere aj pracujem a v najblizsom obdobi ma caka postup vyssie, takze vyhrala UMB BB

evvva
8. jan 2009

sociálna práca, 5. ročník, externe

zuzka1.
8. jan 2009

Vysoka skola ekonomie a manazmentu verejnej spravy, (nemame matiku), 2.rok, IKS Zlate Moravce, externe studium, 15.850,-Sk/526,12Eur

zuzka1.
8. jan 2009

na semester som zabudla napisat
🙂

elvo
11. jan 2009

studujem 3 rok.špec.pedagogiku -vychovavatelstvo.
študuje niekto predskolsku ped.?chcela by som tam prestupit.na magisterske študium.

vierab
11. jan 2009

špeciálna pedagogika a pedagogika mentálne postihnutých v BA 4.ročník

bibinka
11. jan 2009

ppppp- a čo Martin? Viem, že tam bol tento odbor. 😉

linddi
12. jan 2009

Prešovská univerzita - Fakulta Manažmentu - špecializácia- Manažment ľudských zdrojov. 4. ročník - externe 🙂

janin26
14. jan 2009

Nestuduje tu niekto verej.spravu v tn,alebo v nr krajinne inzinierstvo,al.kontrola potravin?

hanculka
15. jan 2009

ahojte študuje tu niekto aj laboratorne metody?

fiona
18. jan 2009

baby prosim vas aky je rozdiel medzi sukromnou vysokou skolou a statnou?Na sukromnej nerobite prijmacky alebo ako to je? chcela by som ist na vysoku ale neviem co by sa mi tak hodilo, nieco take kde sa netreba strasne vela ucit 🙂 😕 😀

ygreen
18. jan 2009

fiona: nevím jak na ostatní, ale na mojí soukromou VŠFS - Vysoká škola finanční správní - se přijímačky nedělali. Máš tam trochu jiný přístup profesorů a vedení školy, jakože - nestihneš zkoušku, omluvíš se a profesor ti udělí individuální termín, nebo třeba nemusíme chodit na zkoušku k tomu profesorovi, který nás učil, ale můžeme si vybrat jakéhokoliv učitele, který ten předmět vyučuje. Ale já chodila na kombinované (při práci) a tak nevím, jestli to tak mají i studenti na presenčním studiu.
Ale pokud máš touhu studovat jako studovat, tak jdi na státní, pokud ti jde jen o titul, tak jdi na skoukromou. Já dělám ve státní správě a na svou tabulku jsem musela mít titul a jelikož mi můj tehdejší ředitel nepovolil studijní volno, tak jsem šla na soukromou. ALe studovat mě baví a asi půjdu ještě někam. Jinak za 14 dní dělám ing. státnice.

fiona
18. jan 2009

dakujem ygreen za vysvetlenie, a este by som sa chcela spytat ze co ak by si neurobila statnice? mozes ist na opravne alebo ta normalne vyhodia? (co ti samozrejme drzim palce)

natashkaa
31. jan 2009

Baby a ma niektora z mimo bratislavskych univerzit pobocku pre externe studium v Ba? lebo pacia sa mi niktore odbory a zovna sa mi nechce cestovat kazdy vikend mimo Ba.

brigitta11
31. jan 2009

Ahojte, zamýšľam sa celkom hlboko nad výškou, neviem presne čo konkrétne, mám gympel a nadstavbu zdravotnej, maturovala som 12 rokov dozadu. socialna práca? vie mi to niekto odobrit? Som v štadiu, kedy si plánujem založit rodinu a situacia ma nuti aj študovat.....Socialna praca v sladkovicove?detaš. vrutky, alebo sv.alžbeta, detaš Pieštany alebo trnava?Neviem!?A poradí mi niekto, ked mám dve matury, ktoru z nich napísat na prihlášku?Diiiiiik

alanis855
31. jan 2009

Dobrý den, dovoluji si se na Vás obrátit s prosbou o vyplnění dotazníku v rámci mé diplomové práce Obezita v gynekologii. Je určen pro ženy s nadváhou. Naleznete jej na

http://www.obezita.kubikula.net/

Jeho vyplnění je anonymní, údaje nebudou nijak zneužity.
Nejsou v něm zjišťovány žádné osobní údaje.
Za Váš čas předem děkuji V.Kašparová

pajkaa
26. feb 2009

Ahojky, já jsem si dala přihlášku na VŠ zdravotnickou a socialni práci sv. Alžběty detašované pracoviště ve Skalici a na VOŠ Olomouc taky Charitativní a sociální práce. Jsem sice 10 let po maturitě, tak mám strach jak to zvládnu hlavně ty přijímačky. Taky mám 2 malé kluky jeden 8 měsíců a druhý 3,5 roku. Tak jsem zvědavá, když mě tam vemou jestli to zvládnu. O praxi se nebojím, zatím jsem stále evidovaná v mé práci v S- centrum Hodonín, kde mám 5 letou praxi, tak uvidíme.
Chtěla jsem se Vás zeptat jak jste s touto školou spokojená !!!

dmonikad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
grettka
27. feb 2009

niekto sa tu pytal na rodiel medzi sukromnou a statnou skolou, tak aby nedoslo k nedorozumeniu.. VS na Slovensku delime na tri skupiny statne, sukromne a verejne. Statne VS su na Slovensku tri, Vojenska akademia, Slov. zdrav. univerzita, a Akademia policajneho zboru. Skoly ako EU, UK, UMB a dalsie podobne su verejne skoly, ale vela ludi ich mylne nazyva statnymi. A potom je tu mnozstvo sukromnych skol VSEMVS, BISLA, VS Sladkovicovo, Bratislavska VS prava a dalsie. Co sa tyka prijimaciek, je to diskutabilne, pretoze este neznamena, ze ked je skola sukromna, tak sa nerobia prijimacky, a zas naopak. Su aj verejne skoly, kde sa nerobia. Takze je to naozaj individualne. 🙂

anickaajanko
27. feb 2009

TU Zvolen, drevarska fakulta, podnikovy manazment, odbor marketing a obchod, externe
skoncila som v juni 2008 a bola som velmi spokojna
maly promoval uz so mnou v brusku a keby nie tak by som ostala este na PhD.

mracik
27. feb 2009

tak ja som tri a pol roka preč zo školy a už ma mrle žerú a zas by som chcela čosi študovať 😀
takže kočky, neštudovala ste niektorá záhradnú architektúru (alebo príbuzný odbor) v Nitre?

erika222
27. feb 2009

ahojte nechystá sa niektorá z vás na Ekonomickú univerzitu do BA?alebo nájde sa tu niekto kto ju aj študuje?ahojte 🙂