• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aký darček synovi k 18. narodeninám?

14. októbra 2013 
Mam syna, ktory bude mat v decembri 18 rokov a neviem, aky darcek mu dat k meninam. Kedze som na materskej, tak vela penazi nemam, darcek typu mobil, pocitac, radio si nemozem dovolit :frowning2:
13. okt 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fakt vas nic nenapada ? :confused: :confused: :confused:
14. okt 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
auto :grinning: srandujem...

to ťažko takto radiť, podľa jeho záujmov, možno lístky na nejaký koncert alebo niečo také voľnočasové
14. okt 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak gretka, hlavne podla zaujmov a financnych moznosti...napis aspon co syna bavi
14. okt 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj dostane vyplatene poistne a moze si kupit co chce-asi motocykel :grinning:
14. okt 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motorku??? to je môj zlý a najhorší sen, že si moje dieťa kúpi motorku :frowning2:
14. okt 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj tiez ,no uz som sa zmierila aj s tym ze chodi na thajsky box :sweat_smile: -co uz budu dospely :confused:
14. okt 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite podla zaujmov, ja si doteraz pamatam, ze som na 18 podostavala vselijake sperky: nausnice, naramky a hovadiny...a ja to nikdy nenosim a povazujem to za vyhodene peniaze :frowning2:
14. okt 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peniaze v obalke :wink:
15. okt 2008 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ako som uz pisala, penazi mame malo, z hudby pocuva metal, takze netusim, ake CD by som kupila :frowning2: Jeho najvacsim zaujmom je frajerka a pocitac :grinning:
15. okt 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gretka je to ťažké, 18 je dosť blbý vek a keď ešte k tomu nie sú financie nazvyš... Neskúšala si sa ho opýtať, čo by mu spravilo radosť? Samozrejme v rámci možností. Budem blbá - neuraz sa, ale čo keby si mu na 2 hoďky uvoľnila byt... :grinning: :sweat_smile:
15. okt 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tamarka, uvolnit byt na tak dlho, ked je december a mas male babo je dost problem :sweat_smile:
On ma moc drahe predstavy, na tie moja materska nestaci :unamused:
15. okt 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja osobne som dostala retiazku na ruku...no ale to dnes maju uz aj babatka, takze neviem, dake dobre tenisky? :unamused: ak ma frajerku, mozno nejaku knihu sexualnej vychovy, to by mohlo byt uzitocne.... hm.. :wink:
15. okt 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no gretka, to ano.
julia, s tou retiazkou to nie je až taký zlý nápad, veď puboši nosia radi takéto veci, a keď je to striebro, nie je také nákladné na prašulky :wink:
15. okt 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Uz ma hrubu striabornu retaz, a tu knihu uz nepotrebuje :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked pocitac, tak nejaky 8 gigovy USB kluc za cca 600 sk. to mi poradil mangel. :slight_smile:
15. okt 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gretka, to mi je jasne ale prevencie nikdy nieje dost... :wink: a informacii v jeho veku tiez nie,,,
http://www.martinus.sk/?uItem=30543
http://www.martinus.sk/?uItem=3021
http://www.martinus.sk/?uItem=21745
skus este toto, moja segra mala 18minuly rok, tak spominam co podostavala...
15. okt 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
greta, tak potom rovno kamasutru :grinning:
15. okt 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. okt 2008 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zas nestraste, vnucata este nechcem :grinning:
16. okt 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú knihu
16. okt 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gretka a co tak nejake hodinky, alebo MP3 ci 4 ?

Moj syn iste dostane na 18 slivovicu a metaxu :slight_smile:) to totiz dostal na 1. narodky od dedkovcov a znamej a ma to otvorit az v 18stich. tak zatial to mame dobre odlozene :slight_smile: teda vlastne ja to mam dobre odlozene, lebo moj manzel by to uz davno vypil :grinning: :grinning: :grinning: keby vedle kde ...
17. okt 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mp3 ma a hodinky nenosi. Asi mu kupim nejake znackove tricko
18. okt 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No trochu ma zarazila tato tema v oddelenie Skolkari a skolaci. Ten tvoj je uz riadne veeelky skolak.
21. okt 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mna by zarazila v oddeleni babatiek :rolling_eyes:
23. okt 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18 ročných "dospelákov" :grinning: potešia najmä peniaze v obalke. ty sama si musíš určiť limit aký môžeš uvolniť. také značkové tričko stojí aj od 1500,-, tenisky pre chalana tuším pod 2000 ani nie sú. malo by sa dávať k takémuto "jubileu" :grinning: niečo na pamiatku, nie na sezónu, ale sama viem ako ma otravovali pracholapače :grinning: . retiazky do dnešného dňa nenosím lebo mi vadia.
myslím že ten USB nebol zlý nápad. :slight_smile:
26. okt 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mne sa pacia tie chalanske "sperky" z chirurgickej ocele,nie je to nakladne a je to pekne...

-ak cvici tak pernamentku do fitka,alebo nejake tie vitaminy ci co to jedavaju pubosi aby mali svaly :wink:
-ak si potrpi na seba,tak poukazku na kozmetiku
-ak ma rad romantiku (romanticky metalista :grinning: ) tak poukazku do nejakej restiky pre neho a tu jeho znamost :wink:
-ak vela pretelefonuje tak kredit
-alebo poukazku do sportoveho obchodu a nech si vyberie co chce sam a pripadne doplati zo svojeho ak by sa mu malilo :grinning:

Alebo sa spytaj tej jeho frajerky,ona urcite vie po com tuzi...mozno ti da dobry tip...
26. okt 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gretka kedze nepoznam tvojho syna tazko sa radi.. Moja neter mala minuly rok 18 a ja som jej kupila symbolický STROM. Da sa kupit v lesoochranarskom zoskupeni VLK. Stoji 1.000 SK, Ty im posles peniaze a oni poslu dokument o tom ze tvoj syn je majitelom stromu-ze si ho vlastne zachranila a samozrejme ostane v lese..

posielam link kde mas viac info www.wolf.sk

ja myslim ze je to originalne a hodne na 18stku ale ako vravim zalezi od povahy, moja neter sa tesila
26. okt 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute vsetci :slight_smile: ...chcem Vas popytat o radu...co by som mohol kupit svojej frajerke na 18.narodeniny???dakujem
20. nov 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. nov 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla toho,ci je to vazne :wink:
20. nov 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok