Aký fusak na zimu je vhodný pre dieťa?

pralinka1512
22. nov 2011

Maminky neviem sa rozhodnut aky fusak kupit malej. Vybrala som Emitex combi( stoji 53 eur a aj ked su aj ovela drahsie fusaky ako tento zda sa mi byt drahy), dalej Vomer ovcie runo alebo Babyland alebo Kaarsgaren Waltherm 3v1? Som zufala 🙂 Mate niekto skusenosti s niektorym? Dakujem 😉

gabikas82
23. nov 2011

Pralinka som na tom podobne, tiez rozmyslam aky fusak kupit malej. Mala mala 4 mesiace a mame casualplay S4. Pozdava sa mi tiez emitex combi a aj Kaiser. Ale vobec nemam s tym skusenosti, a ani neviem ktory by lepsie pasoval do kociara, hlavne do sportiaka.
Tak maminky poradte 🙂

pizik
23. nov 2011

Ja a aj sestra máme fusaky Emitex a sme s nimi veľmi spokojné.... 🙂 Odporúčam 😉

gabikas82
25. nov 2011

tak nakoniec som predsa kupila fusak emitex. Cierny so svetlo ruzovym vnutrom. Tak dufam ze budem spokojna. Inak predavacka mi veeelmi ospevovala fusaky lodger bunker, ale mne pripadalo prehnane dat 100 Eur za hrubu deku 🙂

pralinka1512
autor
25. nov 2011

@gabikas82 ja by som tiez tolko nedala, aj ked je dobry. este stale som nekupila ziaden 😒

iwonna
21. sep 2012

a čo baby desing od richellie mate niekto skusenosti?

dokina
1. jan 2013

My mame Emitex exclusive 6v1 - je sice drahy, no je to dobra kupa. Da sa vyuzit, ked je dieta malicke - skratena verzia, potom do sportiaku aj na jesen, tu flisovu cast, netreba do kocika deku, ked sa este viac ochladilo, dala som na flisovu cast aj tu nepremokavu, ale nozky so zateplenymi topanockami stale boli vonku a teraz aj v minusovych teplotach je zababuseny od hlavy po paty, ma uz rok a pol, fusak je dostatocne priestranny, da sa prisposobit na viacerych miestach - pritiahnut za gumicky. Jednoducho velka spokojnost a dobra volba, povedala by som, ze staci jeden fusak na cele kocikovanie a zaroven splna aj funkciu deky a vdaka zipsom sa upevni, nezosuchne ako deka /mali sme deku vonku v sportaku a bola po jednom pouziti viac spinava ako cista - zachytila sa na kolieska, lebo maly kopal :( A este jedna vyhoda kupy "rozoberatelneho " fusaku - ak mi maly vonku zaspi, prideme domov, odzipsujem vrchnu cast, vyzujem topanku, rozzipsujem vetrovku, dam dole ciapku, salik jemne vyzleciem vetrovku a maly si v pohode spinka v kociku odkryty.