Aký je muž, ktorý je narodený v znamení blížencov?

11. dec 2020

Ahojte, ktorá máte za partnera blizenca? Aký muž je to?

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miriam11
11. dec 2020

Neverím na znamenia, ale môj muž je blíženec. No co Ti poviem... Ruky prec, radšej sa vráť z kratšej cesty.

papuka205
11. dec 2020

Moj sef bol blizenec a robit s nim bola hroza,takeho nevyrovnaneho cloveka som za cely zivot nestretla.

moniquer
11. dec 2020

Ale no, je to všetko individuálne, nedá sa nadávať na konkrétne znamenie 🙂 je dôležité aj to, v akom znamení je žena a ako sú spolu kompatibilní. Ja som napr. vodnár-vzdušné znamenie, môj ex bol lev-ohnivé znamenie, spolužitie absolútne nevyhovujúce, aj sa to žiaľ potvrdilo. Teraz mám blíženca a sadli sme si navzájom ako puzzle 😍 Veľa robí aj v akom prostredí dotyčný vyrasta a jasné, že aj iné okolnosti, nielen znamenie, hoc sa dá aj z toho vychádzať v určitej miere...

marca12
11. dec 2020

Blizenci su schizofrenici. Menia nalady,rozpoltene osobnosti. Smeje sa a vzapati je ako hurikan no hroza.

tykat
11. dec 2020

Jemine...nestraste ma...syn je blizenec 🙈

sandra151
11. dec 2020

Potrebujú neustále dobývať a mať pocit že sú žiadaní. Keď získa čo chcel tak ju vymení ako ponožky a pokračuje ďalej. Čiže sú to záletníci a neverníci . Moja skúsenosť je aj taká,že keď sa opijú tak sú nenormálny agresori.
Žiaľ môj otec aj ex boli blíženci a fakt nič dobré.
Moja sestra je tiež blíženec a je to tiež prípad 😅
Najlepšie Na tom všetkom je že sa mi Má narodiť prvé bábätko a bude to tiež blíženec 😂🙈🤷‍♀️

moniquer
11. dec 2020

Baby, tie vaše opisy sedia aj na iné znamenia 😉 Ja poznám asi 3 ďalších blížencov a sú neskutočne citliví a vnímaví partneri 👍 ako vravím, povaha nie je len o znamení...

kataka10
11. dec 2020

Moj svokor je blizenec a je to katastrofa. Raz povie tak a o par dni uz ma uplne opacny nazor. Cista schiza. Svokra s nim zije uz dlhe roky, su stasni, ale ja by som takeho chlapa nikdy nechcela. Ale ja som skorpion, takze to je asi dost jasne 😄

petrao2
11. dec 2020

Moj je blizenec aj ja som
On je kludny clovek trosku nerozhodny ale inak sa s nim da zit
Vyvazuje to moja besna povaha
Myslim ze zalezi aj od toho v ktorom case znamenia je

ladyvi
11. dec 2020

Poznam 1 blizenca chlapa, zaletnik, nestaly, nepredvidatelny, klamar, pricom svojim klamstvam aj veri. Este poznam 2 kamosky v tomto znameni a su super ludia, srdecne, mile. A zaujimave je, ze mam celkom sirsi okruh znamych, ale blizencov mam velmi malo okolo seba. Zistovala som si to😂, lebo syn sa mi mal narodit v tomto znameni a bola som zvedava,kedze kazdy ma strasil, ze och chlapec blizenec.

cackaa
11. dec 2020

Ja mám syn blíženca, momentálne v puberte (bude mať 17), ale to je tak úžasný, zlatý chalanisko. Citlivý, ochotný...každý ho má rád. Uvidíme, čo prinesie budúcnosť.

sandra151
11. dec 2020

V spoločnosti,partii, ako kamarát, bratranec, otec,dieťa atď všetko ok. Ale vo vzťahu sú otrasní.

hettinka
11. dec 2020

Ja. Je najlepsi na svete, manžel i otec.

pininka1
11. dec 2020

Akurat to citam tomu mojmu...... Blizencovi. Ano su rozpolteni, ale zas s nimi nikdy nieje nuda, to je fakt

matapo
11. dec 2020

@moniquer jaaaj vodnar a lev, vobec som netusila ze to je zla kombinacia, ale moje deti su vodnar a lev a veru sa neznesu, v kuse medzi sebou bojuju aj ked sa maju velmi radi a su den bez seba a uz si chybaju 🙂

mlska19
11. dec 2020

@matapo Ajaj,my dvaja Levi cakame chlapca-Vodnara...ale zas,hovorim si,lepsie ako Rybu-mam svokry aj sestru a ozaj sme ako z inych svetov

kozova87
11. dec 2020

Utekaaaaaaaaaaaaj

breznica
11. dec 2020

Mala som frajera blizenca, nerozhodný,lajdak, klamár... A mám syna blizenca😀 trošku rozdvojena osobnosť, zatiaľ je to vtipné

mati31
11. dec 2020

@mlska19 prečo lepšie ako ryba? Som ryba a tak som zvedavá čo je na nás zlé 😅😅😅

A k blížencom. U nás v práci skoro všetci nadriadení sú blíženci a jeden z nich je chlap, ten je fajn, veľmi priateľská povaha snažiaca sa s každým vyjsť, veľmi dobrý otec ale hrozný (fakt hrozný) sukničkar 😬

mlska19
11. dec 2020

@mati31 Nie je na vas nic zle,ale s Levmi to dlhodobo dohromady velmi nejde,kazdy zije s inym pohladom na svet.

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
junovedievca
12. dec 2020

Blizenci u mna super.fajn ludia mili a ukecani

mirabelia
12. dec 2020

Autorka - aj ja som blíženec...na znamenia verím, počas života mám odsledované ako fungujem s jednotlivými znameniami a stále sa mi potvrdili isté vzorce, ktoré sa opakovali. Neviem v akom si znamení, aj to veľa ovplyvňuje. Ja ako blíženec musím povedať, že som si do života pritiahla minimálne 70% ľudí v znamení raka, s každým jedným sme boli na rovnakej frekvenčnej úrovni, ako keby to boli moje spriaznené duše, vedeli sme písať neskutočne dlhé správy, ale v rámci vzťahu to bola katastrofa. Taktiež obdivujem znamenie býk, nepoznám býka, z ktorého by nesršala akási vnútorná životná energia, majú niečo do seba...Ryby sú pre mňa jediné znamenie s ktorými som aj napriek odlišnej povahe nemala ani jeden jediný konflikt. Taktiež milujem váhy, idylické spolunažívanie, povahovo super ľudia. A najväčšia katastrofa sú pre mňa strelci. S každým jedným strelcom mám zlé skúsenosti, bez výnimky. A najviac konfliktom mám s ľudmi v znamení leva, kvôli panovačnosti a prílišnej dominancii. Ale inak mi dané znamenie nevadí. Čiže záleží v akom znamení si práve ty, aj to má vplyv na to, že či bude blíženec pre teba vhodným partnerom.