Aký je odbor elementárna a predškolská výchova?

bianka007
13. jan 2017

Dobrý deň, chystám sa študovať na vysokej škole a chcela by som si vybrať odbor elementárna a predškolská výchova v externej forme a zaujímalo by ma aká je tam telesná, hudobná, výtvarná výchova (Či je to veľmi ťažke? A aké máte skúsenosti vy?)
Ďakujem vopred za všetky odpovede 🙂

slnecnica333
13. jan 2017

A mesto?

denuschka7
13. jan 2017

Elementarna=zakladna...cize 1.stupen ZS, a su tam vsetky vychovy...zvladnut sa to da tak vela stastia 😉

henriett19
13. jan 2017

@20katuska no povedz 😃

denuschka7
13. jan 2017

Ja som bola ale denna forma tak neviem posudit externu ale keby nieco konkretne kludne sa pytaj 😉🙂

bianka007
autor
13. jan 2017

slnecnica 333 - Nitra
denuschka 7 - mňa hlavne tá telesná zaujíma či tam treba vedieť nejaké komplikované cviky a podobne 🙂

denuschka7
13. jan 2017

@bianka007 vobec nie...ja som chodila sice v BA ale poviem ti ze tam chodili aj antitalenty a zvladli to 😉

zuzula777
13. jan 2017

ja som zase v Prešove na dennej, a tiež nič komplikované z telesnej 🙂 hudobná bol trochu zabijak, keďže od nás chceli hneď hrať obojručne, ale čo som počula, tak v BA to napríklad nevyžadujú, čiže to je dosť individuálne

bianka007
autor
15. jan 2017

ďakuem vám veľmi pekne 🙂

20katuska
17. jan 2017

@bianka007 Ja som chodila no NR externe ani nic strasne to nebolo 🙂

bianka007
autor
25. jan 2017

@20katuska ďakujem 🙂 tak dúfam, že to zvládnem aj ja :D

jm1988
31. jan 2017

Baby mozte napisat trochu konkretnejsie ako prebieha vyucba a skusky tej telesnej,hudobnej? A su nejake predmety co robia problemy?dakujem mam zaujem to studovat externe

zuzula777
1. feb 2017

@jm1988 a kde chceš? Vsade je to ine

jm1988
1. feb 2017

@zuzula777 rozmyslam ze BB

katkup
1. feb 2017

@bianka007
ja mam vystudovanu tuto skolu a speci na TV, no nebolo to vobec narocne a to som chodila na dennu formu studia a popritom som este aj pracovala....TV sa da urcite zvladnut!!! pre mna skor narocna bola psychologia - s prepacenim magori profaci (studovala som 15-20r.dozadu v BA) a hudobna - nemam hud.sluch

isabella22
7. jan 2018

@denuschka7 ahoj ty si chodila na predskolsku do BA?🙂

denuschka7
7. jan 2018

@isabella22 ahoj, ano chodila...ale nejakych 9 rokov dozadu 😉

isabella22
7. jan 2018

@denuschka7 to nevadi😉len by ma zaujimalo nejake skusenosti😉chcela by som ist k roku do BA.Chodila si denne ci externe?Hlavne ma zaujimaju tie vychovy.Vytvarna a hudobna🙂Dakujem

isabella22
8. jan 2018

@denuschka7 a najviac ta VV ci ste nieco museli kreslit a dozerali na vas a podobne...v tomto som uplne antitalnet..

denuschka7
8. jan 2018

@isabella22 ja som bola na dennom...pokial ide o VV tam islo o teoriu + diagnostiky kresieb deti...nepamatam si zeby sme nieco kreslili 😉 a HV tam sme sa museli ucit nejake pesnicky aj hrat na klaviri...samozrejme nejaky zaklad...ja dodnes neviem hrat na klaviri (ked tak jednou rukou nieco dam)..ale mali sme super profesora, bola sranda 😊..takze da sa to zvladnut.

isabella22
8. jan 2018

@denuschka7 jej tak to si ma potesila s tou VV...hudobna este v pohode..a matematika alebo take nieco tam je a geometria?🙂a ktore predmety boli take tazsie?vela vas vyhadzovali?

denuschka7
10. jan 2018

@isabella22 tak kazdemu robilo nieco ine problem...bola aj matematika (matematicke predstavy, teoria matematiky aj geometria)...mne nesla prave ta geometria a psychologia bola pre mna tazka...ale zvladla som 😂 a ked literaturu pre deti uci spisovatel treba chodit pripravena 😂

isabella22
11. jan 2018

@denuschka7 a kolko vas pretriedili??ja som s matikou teda voobec neni kamarat.Psychologiu mam v celku rada.A spisovatelovi knizku prerozpravam😉snad to nwbude take zleee