Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Aký šmolko mudroš admin mi stiahol inzerát?

swetlanka
26. dec 2011

aky je dovod po 14 dnoch stiahnut inzerat z dovodu ze nema realnu fotku ? Ked to 14 dni nikomu nevadilo a je to realna fotka veci pretoze hadam nebudem rozbalovat cistonovu vec ked mam fotku od vyrobcu??? 😖 to ako nejaky mily clovek nahlasuje alebo co???

ciusinka
26. dec 2011

Admini nekontroluju vsetky inzeraty hned, ako ich ludia pridaju, preto sa moze stat, ze nejaky inzerat, ktory nesplna pravidla, je zverejneny aj dlhsie, kym si to vsimnu sami alebo ich moze samozrejme aj niekto upozornit, ze inzerat nesplna pravidla.

latvia
26. dec 2011

@swetlanka a ty si co za smoulinku ked si neprecitas pravidla stranky a rovno hundres ? pozri si cislo kolko je tu nahodenych inzeratov, myslis ze automaticky su prekontrolovane vsetky?? keby sa uzivatelky radsej dokopali precitat si pravidla, co im zabrie 2 minuty namiesto hundrania, nadavania a zakladania otazok bolo by to tu ovela krajsie.mimochodom, ani profilovka nesplna pravidla, ma ti byt jasne vidiet do tvare, nie takmer celu postavu

traktor
26. dec 2011

admin je clovek ako kazdy iny..a darmo sa budes hnevat..ak ti stiahol inzerat, asi porusoval pravidla... to, ze si ho tu mala 14 dni bolo mozno len stastie..je tu xyz inzeratov, neda sa pozriet v jeden den kazdy..ale na kazdeho raz pride, neboj..aj mne sa to uz stalo..ale prave preto, ze viem , ze to bola moja chyba som sa nerozculovala, opravila som si to a vsetko bolo ok.. ako funguje bazar si precitaj tu https://www.modrykonik.sk/ako-funguje/faq-bazaar/ .. 😉

maca_p
26. dec 2011

si mala stastie, 14 dni ta ziadna smula nebonzla. lebo tento bazar sa len tvari, ze je bazar, je to pseudobazar 😀 😀

aninka30
26. dec 2011

neoplati sa ti tu rozculovat, akurat ta sprdnu ze necitas tie ich divne pravidla .... 😖 a niektore "super" mamicky sa k nim pridaju... a budu sa na tebe vozit - fakt ver mi - vlastna skusenost 😝

irriss
26. dec 2011

ja si myslim, ze tento "vanocni cas" by nemel patrit hnevu..at uz si myslime, ze nas hnev je opravneny ci nikoliv...
Neprijde mi volba Tve otazky "stastna" co se tyce textu, titulku i casu... 😒
Kazdy vnimame cas jinym zpusobem...ale ten "vanocni patri vsem" a tim mam na mysli i admina...
"Respekt" je ta spravna volba v kazdem case...

😉

p.s. respektuj a uvidis, ze priste nebude treba rozhnevanych slov a ani bouchani pestickama...(zbytecne) 😠

pink_lady
26. dec 2011

a smoulinka @swetlanka si ani pravidla fotioek neprecitala, ze jej ma byt na fotke jasne vidiet tvar...

stanislavao
26. dec 2011

tam nejde o to, ze 14 dni to nikomu nevadilo, ale admini si to nevsimly. fotka musi byt realne vami odfotena, lebo stiahnuta fotka z internetu neopisuje realny stav predavanej veci a nove nove veci v bazari predavat nemozete. treba vec odfotit a nikto vam inzerat potom nestopne.

danu
27. dec 2011

@swetlanka opytaj sa v teme Otazky pre adminov, ale najlepsie bude ked si najprv precitas pravidla bazaru, na ktore ti dala link traktor.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli