Aký telefón si vybrať?

charlottte
14. feb 2013

Ahojte maminky chcem sa spýtať kto má telefon orange san francisco alebo orange monte carlo?ste s ním spokojné?a ešte kto má nokia asha 300 a či ste s ním spokojné? neviem či si vybrať telefón s wifi alebo bez, ta nokia sa mi páči viac :(

stano4000
14. feb 2013

nokia vydrzi viacej na baterku.

inac su to relativne rovnake telefony. ak ti ide o funkcnost (vyuzijes naplno ucet gmail) tak niektoreho toho s operacnym systemom android (Orange). monte carlo je o nieco lepsi ako san francisco.

ak sa ti paci asha tak potom ten

zuzik1983
20. feb 2013

ahojte, nechcem zakladat novu diskusiu, tak sa spytam aj tu.
chcela by som novy telefon, len neviem aky si vybrat.moze mi niekto poradit?moc som dotykovy nechcela, ale teraz uz je vacsinou vsetko lepsie len dotykove. existuje vobec nejaky dotykovy mobil, ktory nema taku klavesnicu celej abecedy ako pc, ale len tak ako klasicky telefon ze abc, def, ghi...asi som to nenapisala moc zrozumitelne, ale hadam pochopite.a este by som rada, aby celkom schopne fotil, mal wifi,a aspon nejaku vydrz baterky.android by tiez nebol zly, ale nie je to podmienka.dakujem za rady.

mariolka
26. mar 2013

@zuzik1983 uz si si vybrala? ja mam tiez problem chcela som samsung galaxy ace ale uz nieje v predaji a este sa mi paci Htc Desire X ale vela sa doplaca

zuzik1983
27. mar 2013

@mariolka ano vybrala som si prave ten samsung galaxy ace, u nas v o2 je v ponuke, ale ja som si ho kupila cez net

mariolka
27. mar 2013

@zuzik1983 no akurat som dnes zistila ze ho este maju v banskej bystrici tak si pojdem pon tam a si s nim spokojna?

zuzik1983
27. mar 2013

@mariolka no zatial ho mam fakt par dni a mozem povedat, ze hej, ma celkom jednoduche ovadanie, co som chcela