Aký zvuk vydáva vibrátor?

momalu
2. mar 2017

Prosim vas tie co pouzivate vibrator ma to aj nejake zvuky?Myslim ci to nieje pocut do druhej izby ☺sme sa rehotali ze kupime kolegyni na 40 zo srandy kedze ma stale malo sexu s priatelom len vedla spalne maju deti izbu a bez dveri 😆

candies
2. mar 2017

@momalu do druhej izby cez zavreté dvere by to nemalo byt pocut urcite 😁

dismonika
2. mar 2017

ani sa nečudujem, že majú malo sexu, keď vo vedľajšej miestnosti spia deti a neoddeľujú ich žiadne dvere... to im radšej dvere kúpte ;) :D

cawes
2. mar 2017

@momalu ked ho pozije tak pocut nebude 😂

dominika6
2. mar 2017

@momalu
jedine ak sa jej to zapaci zvuky bude vydavat ona..

Kupte jej vstupenku na pansky striptiz..to si uzije viac

sense
2. mar 2017

no deti pocut mozu ale nie vibrator ale ju...

mirage
2. mar 2017

@dominika6 tak to by som si ja vobec neuzila.

dominika6
2. mar 2017

@mirage
Ani ja...asi preto ze nam nic take nechyba...ale kolegynu by mozno obnazene muzske telo po roku potesilo..
😀

momalu
autor
2. mar 2017

@dismonika to ma teda nenapadlo 😅musim povedat babam v robote ci budu suhlasit,ale ona fakt stale len o tom rozprava ze jej muz nestiha ani sa necudujem od rana do vecera v robote a ona by chcela pomaly kazdy den 🙂tak som len z prce povedala ze sa jej zlozime a sme to zacali rozoberat ze ktovie ci to aj vydava nejaky zvuk ked je to na baterky no asi by ju trafilo len neviem ci od radosti ci od zlosti inak ona je vesela kopa za bar aku kravinu

xoxolusik
3. mar 2017

@momalu jasne, ze vydava zvuk, ale ako tu uz niektora spominala, cez zatvorene dvere by to malo byt ok 😉

cawes
3. mar 2017

@xoxolusik lenze oni nemaju dvere to je ten problem😂

xoxolusik
3. mar 2017

@cawes ta nech sa robi pod paplonom 😂

candies
3. mar 2017

@cawes ak su deti male tak si myslim ze to po prve nebudu pocut a ak ano nebudu vediet co to je

cawes
4. mar 2017

@candies mnemto pisat nemusis ja ho nepotrebujem😂My mame dvere😂😂😂😂

sense
4. mar 2017

@cawes inak hadam niekde v byte maju dvere mozu to robit tam...😀

cawes
4. mar 2017

@sense v spajzke napriklad😂

sense
4. mar 2017

@cawes a preco nie...ked je to jedina miestnost s dverami a chtic je velky😂

sardinka336
4. mar 2017

Mať chlapa doma a strkat si tam kus umeliny? Ze ho hanba nefackuje😅
Radšej nech susi venušine guličky, posilni si panvove dno - vyhne sa inkontinencii a vraj ešte s prijemnym zažitkom a nikto si nič nevšimne.

xoxolusik
4. mar 2017

@sardinka336 ja chcem venusine gulocky. 😉 ja chlapa doma nemam momentalne uz 8 mesiacov..

Inac vo vseobecnosti, takeho hracky maju sluzit na spestrenie sexualneho zivota oboch partnerov a nie nahradit muza, ci zenu.
Mne momentalne nahradzaju muza, ale uz to dufam dlho nepotrva..

lenka11222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
candies
4. mar 2017

@cawes Jemin prepac 😂😂😂😂zle som ta označila

kinats
7. mar 2017

Ale kocky, to ste ale kolegialne, takmer sa az vysmievate, ziadne ucastne pochopenie . Takze jeden muzsky nazor: este nikoho nezabilo a je bezne ked si v elektro obchode napr. na vysavace necha zakaznik vyrobok predviest resp.porovnat inym podobnym vyrobkom. "Vib." je tovar ako ostatne a mam osobnu skusenost (teda bol som neucastnym svedkom) v predajni s prislusnym artiklom, ze si to zakaznicka vyziadala predviest, je pravda, ze skor z dovodu vykonu a nie hluku ale vyhoveli jej . Problem je pri internetovom predaji, lebo tento udaj vyrobca urcite neudava. Dnes su podobne predajne uz bezne, uz to nie nicim tabuizujucim je to nieco ako sucast intimnej a dusevnej hygieny.

xoxolusik
7. mar 2017

@kinats ja kolegynu chapem 😀 ved som jej dobre poradila, ze pid paplonom nech sa robi.. Stlmi to zvuk 😉😀

xoxolusik
7. mar 2017

Pod paplonom... Nie pid😀 sorry

brembo
2. jan 2022

@cawes ona bude sedieť na zaváraninách na poličke? 😀

luxus10
2. jan 2022

alebo moze ist do sušedoch.....

nat_alia
8. mar 2024

@dismonika 😀😀😀👏🏽