Akým gélom si mám zafixovať nechty na doma?

oliviafringe
20. nov 2015

Ahojte nechtomaniačky 🙂
Mam jednu otazocku na Vas...
Mam male dieta a rada by som mala upravene nechty - stale. Ale ked si nalakujem nechty, nevydrzia mi dlho pekne - tu umyvanie, tu cistenie a nechty su o chvilu vhodne tak na odlakovanie. Ved kazda zena v domacnosti to pozna. Ked si vsak obycajny lak prelakujem priesvitnym lakom, tak to schne strasne dlho a niekedy sa mi z laku urobi taka (ako keby) guma na nechte a nie a nie vyschnut.
Preto sa chcem opytat, tych znalych veci 🙂, co si mam kupit a ako mam postupovat. Mam doma vela roznych lakov na nechty. Chcela by som ich len zafixovat nejakym gelom/gel-lakom, aby boli nechty odolnejsie voci narazom a poskodeniu. Staci mi kupit nejaky gel - aky?, aku znacku a lampu? Chcela by som nejake jednoduche ale hlavne casovo nenarocne riesenie. A ozaj aby som nezabudla aj nieco na odstranenie.
Viete mi poradit? Nechcem sa naucit robit gelove nechty ani nic podobne.
Dakujem. Lu

stepanka274
20. nov 2015

Ja som si gel lakupilagel , dam si 2 vrstvy, prelaakom priesvitnym, vapriesvitnymkovydrzi to dlhsie ako bezny lak, ale s gelovymi od nechtarky sa to neda porovnat. Urcite raz za mesiac niekoho popros nech ti drobce postrazi a tu hodinu si uzi, nechty ti urcite vydrzia, ja mam velku rodinu, denne varim, nemam umyvacku a nechty mi krasne vydrzali 4 tyzdne

samaneviem2
20. nov 2015

kedze ja mam svoje slabe a lamave, zvykla som si ich potahovat gelom- v podstate ako gelove nechty- UV lampa, gel, normlany lak. mne rychlo rastu, takze min. 1x do mesiaca si ich urobim nanovo a ziadne olupovanie laku a stale su pekne. ak sa nejaky zlomi, nalepim umely,ale dalsi mesiac je uz pod nim moj dlhsi... ja som takto spokojna, len neviem ci je vhodne robit si ich s UV lampou aj v tehotenstve 😖

lasina
20. nov 2015

Ja kupujem gel lak za 2,70 od essence toap coat a je to super.Rychlejsie lak zaschne a nemusis nechty odlakovavat,sam sa zlupne.ja som velmi spokojna