Anglický bullteriér mini

zlostitko
1. jan 2022

Najde sa tu majitel mini anglickeho bullteriera? Mam otazky. Dakujem ☺️

jankaovecka
1. jan 2022

Ja viem, je to mimo odpoved, ale mini bulterier neexistuje. Prepac, neda mi nerypnut. Ked vidim mini v nazve, rozum zastavuje. Chudaci bulteriery, aj z nich uz su bezpapierove mini psy😒

denden77
1. jan 2022

@jankaovecka nechcem byt za mudru, nevyznam sa.. ale znamy jedneho ma, z registrovanej chovnej stanice v CR.. normalne chodia na vystavy, sutaze.. 🤷‍♀️

zlostitko
autor
1. jan 2022

@jankaovecka nemate pravdu, je to normalne registrovane plemeno

jankaovecka
1. jan 2022

Jaj vlastne ano, chudaci, zabudla som na ne. Ospravedlnujem sa😀
..na druhej strane mi odlahlo

zlostitko
autor
2. jan 2022

@denden77 viete mi prosim dat je fb, aby som sa s nim skontaktovala? Ak teda s tym suhlasite. Dakujem

denden77
2. jan 2022

@zlostitko rada by som ale na soc. sietach sa nevyskytuje, takze vam asi nepomozem 🤷‍♀️ ale mrknite eccebull.cz.. myslim, ze ma odtial, ak mi pamat sluzi (aj my sme chceli kupit) 😊

zlostitko
autor
2. jan 2022

@denden77 dakujem 🥰 preco ste teda nekupili ak sa mozem spytat?

wild.horses
2. jan 2022

@zlostitko ano, my mame dvoch. 😊

zlostitko
autor
2. jan 2022

@wild.horses takze nemate mini ale klasickych? Ake je to mat bullteriera?

wild.horses
2. jan 2022

@zlostitko mali sme aj standard teraz mame mini. Dlhe roky sme aj vystavovali a cvicili. Tieto su vyslovene spolocnicky. Treba mat velmi dobry zmysel pre humor, neviazat sa na materialne veci, cas na prechadzky a hlavne miesto na gauci 😊. Pri vybere steniatka nesetrit a vyziadat vsetky mozne zdravotne testy od rodicov. Spravit si poriadny prieskum. Alebo vziat z utulku. Drzim palce pri vybere. Ak budes mat este nejake otazky, kludge napis pm.

denden77
2. jan 2022

@zlostitko chceli sme dieta a nevedela som si predstavit, chodit napr. v zime vencit niekolko krat denne hned od skoreho rana s novorodencom 😁

zlostitko
autor
2. jan 2022

@wild.horses mozem poprosit foto? Z akej chovnej stanice mate? Kludne aj do sukromnej spravy 🙏

pupava36
5. feb 2022

@jankaovecka bullterier je aj v mini verzii to je asi jedine plemeno ktore je aj mini.