• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Anglický jazyk cez internet. Poznáte kurzy? Dá sa naučiť?

30. decembra 2016 
Prosim vas vedel by mi niekto poradit ci sa da naucit Anglicky jazyk aj cez internet? Nejake kurzy alebo testy a tak. Diky
27. aug 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
skus niake skolske stranky napr: www.antiskola.sk :grinning:
27. aug 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeee diky, super stranka :slight_smile: ak este nejaku poznate, budem vam vdacna, ak napisete
27. aug 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak si das www.zoznam.sk tam v podsekciach vzdelavanie sa dostanes aj na kopec kurzov a mozno najdes aj taky co by ti vyhovoval ja chodim na kurz u nas na www.nezabudka.info len neviem ci to teraz nieje reklama,ja potrebujem vela komunikovat tak my vyhovuje takyto styl.
27. aug 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teuska-skus vygooglit,alebo mozes chodit tu k nam na MK do temy "English writing" :slight_smile:
27. aug 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska Som lektor angličtiny a učím v Bratislave osobne a celú SR cez Skype.
http://doucovanie.info/profilektor/anglictina-online
10. okt 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Z vlastných skúseností doporučujem kurz Angličtina Online: https://www.speakingfriends.com/anglictina-pre-samoukov

Majú tam zarhnuté to najdôležitejšie pre rýchle zvládnutie konverzácie, tj. poriadnu slovnú zásobu, frázy, základy gramatiky, počúvanie, rôzne interaktívne cvičenia, testy, a aj možnosť dohodnúť sa na trénovaní konverzácie s ostatnými študentmi.
5. aug 2014 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. mar 2015 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete mi niekto poradiť niečo na počúvanie? Chodím na kurz, ale potrebujem nejaké frázy, vety, ktoré by som si mohla pustiť a učiť sa.
12. okt 2015 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mrkni na kurz angličtina bez biflovania, takto to vyzerá www.anglictina-bez-biflovania.sk/video-ukazka-vyuky-anglictiny Podľa mňa celkom v pohode program :slight_smile:
30. dec 2016 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok