Anonymné fórum

sonia_wiener
10. mar 2022

Mňa okrem nesmrteľnosti chrusta, zaujíma prečo pri niektorých fórach je meno autora a niektoré su anonymné (neviem kto ho napísal / komu odpisujem). Od čoho to prosím záleží? Som na MK pár rokov, ale 90% času v skupinách 10% na stene a fórum som objavila iba pred týždňom 🤣🤣🤣

janai1
10. mar 2022

@sonia_wiener keď pridávaš tému tak v nastaveniach si vieš zakliknúť že nechceš zobrazovať svoje meno a vtedy máš anonymne

pribinak
10. mar 2022

Niektoré témy sú veľmi chúlostivé, často sa riešia napr intímne záležitosti a vtedy si autor témy radšej nastaví verziu anonym. Dá sa to v nastaveniach keď si zakladas tému

kittykat22
10. mar 2022

@pribinak alebo temy ked sa autorka hanbi za svoj nazor 😂

pribinak
10. mar 2022

@kittykat22 🤣🤣 áno, niekedy aj to

miadi
11. mar 2022

Vacsina anonymnych tem su internet trolls co si robia prcu z mamiciek na mk dalsia cast je taka ze sama autorka vie ze sa pyta blbost na ktoru si vie aj sama odpovedat ., a male .% je o zlych vztahoch a boja sa ze ich svagrina svokra alebo niekto spozna.

vroni
11. mar 2022

Väčšina anonymných tém si vysoko intelektuálne a intímne otázky typu, či je krajšie meno Trapolina alebo Blbolina, morálne traktaty, aké sú ženy zle, škaredé, neschopné, neprajne, doplň čokoľvek negatívne, pochopiteľne okrem anonymnej autorky, až potom nasledujú otázky, zjedla som čerešnu, vymrie teraz len naša dedina alebo aj vedľajšia? Skutočne chúlostivé témy sú veľmi zriedkavé. Tak ale nakoľko modrý koník razí teóriu, že čím menej spokojných uzivateliek, tým lepšie, asi budu tieto anonymne zvratky žiadanou súčasťou firemného programu.