Aos - elektronický systém investovania

majaxy
1. nov 2016

Pozná niekto tento elektronický systém investovania? Viete mi o tom povedať viac, prípadne ste už investovali

zdenka821
1. nov 2016

Ahoj,co je to prosim Ta zac?

majaxy
autor
1. nov 2016

No práve to presne neviem. Hľadám možnosť pasívneho príjmu, no investovať na burze neviem. Toto by malo byť niečo podobné s tým, že ty vlozis peniaze a oni ich investujú. Chcela by som zistiť nakoľko je to reálna vec, keďže čo som našla o tom, najnižší vklad je 500 e,čo je pre mňa na veci veď uvidíme veľa

magmolatus
2. nov 2016

@majaxy Určite sa nenechaj nachytať takými hlúposťami.

Odpoveď je jednoduchá ak by si mala systém na to ako zarobiť peniaze, hnala by si sa do toho aby si ich zarabala iným, asi nie, veď na čo.
To ich mozes investovať rovno do rulety na internete, sanca ze z toho cosi budes mat je asi rovnaká.

majaxy
autor
2. nov 2016

Oni tie peniaze investujú do zlata napr,ropy a vecí do ktorých sa investuje na reálnych burzách

majaxy
autor
3. nov 2016

Nechcem zakladať novú diskusiu, ved moja dalšia otázka sa sem hodí, možno by som mala zmeniť názov témy na budujem si pasívny príjem, 🙂 , máte niekto skúsenosti s aplikáciou Letgo ?Netuším o čo ide, prijala by som akékolvek názory, poznatky a hlavne osobné skúsenosti. Dakujem

magmolatus
3. nov 2016

@majaxy Silno pochybujem ze ti niekto dá len tak pasívny príjem. Si zober ze aj banky ponúkajú rozne fondy a dlhopisy s vyssou urokovou sadzbou a vsade mas napisane že to je na tvoje riziko. A pritom je to banka, ktorá má chranit vklady obcanov.
Takze taketo spolocnosti su len cisty hazard, aspon podla mna.

Ak chces cosi normalne, otvor si zivnost, sprav si eshop a predavaj nejaký produkt, alebo sluzby.

Alebo si kúp nehnutelnost a prenajimaj ju.

majaxy
autor
3. nov 2016

@magmolatus No ved ja nechcem nič zadarmo... Nemám 20, hlavu plnú somarín, ale som rozvážna žena, ktorá chce popri svojej práci vybudovať niečo nové, čo jej prinesie aj nejaký ten príjem, ale hlavne nový vietor do života...Viem že tu už pasívny príjem je definícia niečoho iného, ale ja to chcem tak nejak spojiť, a zatiaľ sa mi celkom darí, zbieraním tých všelijakých informácií okolo toho. Ale toto bola pre mna tiež užitočná informácia, tak ti dakujem za príspevok 🙂

magmolatus
3. nov 2016

@majaxy Mám brata ktorý obchoduje aj na burzách, žije v UK, ale to sa nedá nazvať pasívnym príjmom, musíš sledovať situáciu vo svete a vedieť to odhadnúť.
Tiež je tým dosť posadnutý lebo vidí že niektorych čo pozná na tom dokážu neuveritelne zarobit, ale obchoduju priamo a nie cez tieto minibrokerske spolocnosti.
Ale len malo ludi na tom dokaze pekne zarobit, ostatný stagnnuju alebo dochadzaju o peniaze. On skor stagnuje. Nic z coho by sa dalo zit.

Skus si len tak nainstalovat nejaky program kde si to mozes vyskusat virtualne a uvidis aky je to asi adrenalin uz aj ked sa len v podstate hras a uvidis ako rychle sa da prist o peniaze. 😀

majaxy
autor
3. nov 2016

Ano, skúšala som demo verziu všeličoho, bola som vždy v pluse, tak som získala pocit že skrátka demo verzie sú nastavené na to, aby si získal. Bol tu aj ten čínan, čo sa zaoberá obchodovaním na burze, predaj a nákup valút, nenapadne ma teraz jeho meno, spolupracuje s Winsonom, ale jeho prednáška bola drahá, nebudem zahmlievať, nemohla som si to dovoliť :(
,