ASKO Poprad. Zažili sme neochotnú obsluhu

Urcite aj vy ste sa niekde v obchode /ne/dockali obsluzenia a pisat staznosti nema cenu, tak im urobme reklamu aku si zasluzia.

mna pred par tyzdnami nastvali v jednom velkom obchode s nabytkom. chceli sme kupit komodu do detskej izby s manzelom cestou do prace. potesili sme sa, ze je uz otvorene, najmladsi zaspal v autosedacke, tak sme ho nechali s najstarsou v aute a sli sme to vybavit. kym sme sa dopracovali k oddeleniu detskych izieb, stretli sme asi 5 zamestnancov, ktori na nas zazerali a nielenze nepozdravili, ale ani neodzdravili :-S ked som poprosila jednu slecnu, ci nas obsluzi, odvrkla, ze este nie je otvorene. a ako sme sa dostali dnu? len mykla plecom a odisla. bolo par minut pred deviatou, kedy mali otvorit, tak sme pockali a sla som znovu za tou istou pracovnickou, ta sa opierala o stol a ignorovala ma. manzel hned skonstatoval, ze teraz nas urcite neobsluzia, tak sme sli prec. pri vchode som sa pani v pokladni spytala, preco nam nikto nic nepovedal, ze este nie je otvorene. ta tiez len zazerala telacim pohladom a mykla plecami. ze toto ich spravanie nebola nahoda, ma presvedcila kamaratka, ktora tento tyzden v tejto predajni kupovala postel - trvalo to hodinu! nazov predajne je

ASKO POPRAD
Strana
z8
Dole
PredošláStrana
z8
gerena
25. aug 2008
ale no tak mima, toto si uz pisala............dobe ti tu je snami len sa priznaj....... 🙂
vinka
25. aug 2008
Gerena ona sa vráti len prečíta si zas o sebe.Vieš Mima to nie,že niekto ide iným smerom.A chcem vydiet ako sisi niekoho oblúbila ked ta tu aj tak všetky zvalcovali.Mima pamätaj najprv premyslím a tak píšem.čo prehltneš ide do stoky ale čo vypustíš z pusi von ide do éteru.Takže stále porozmýšlaj ešte raz čo chceš povedat a potom ta nikto takto neodsúdi ako tu.Prajem ti vela štastia nech ta tý tvojí otravný zákazníci nezničia. 😉
monkula
25. aug 2008
tak a už je mi jasné, prečo ma v Jednote nechceli 😃 😃 😃
gerena trafila si klinček po hlavičke....

ella, s tým sitkom si mi pripomenula, ako sme min. rok v lete boli u príbuzných v Poľsu a s tetou sme išli do Auschanu, tiež sme niečo kupovali a predavačka v kase, akurát sme boli jej prvými zákazníkmi tiež na nás vybehla, že tam nie je kód a čakala.. a teta, no a? no neviem cenu a zase čakala... a tetu to napálilo a vraví jej: tak zodvihnute telefón a zavolajte si niekoho, nech to príde zistiť, snáď si nmyslíte, že tu budem behať po obchode a zháňať cenu? od toho ste tu platená vy... Pani sa vzdula a zavolala brigádničku a tá išla zisťovať cenu... 😃 😃 😃 😃
A kto videl film svokor je lotor, tak si isto spomenie na scénu z letuškou, tak tak tá predavačkavyzerala... ešte aj ten povýšenecký pohľad mala... 😃 😃 😃
monkula
25. aug 2008
vinka ,no ako mi mima písala, ja sa je jnepáčim, tak neviem ,kto áno...
VeĎ mňa ľúbia skoro všetci z koňa... 😃 😃 😃 😃
vinka
25. aug 2008
Monkula ved ked sa jej nepáčiš tak nech nereaguje na teba.No mne nenapísala možno si oblúbila aj mna 😃 😃 😃 A možno raz nám to prezradí koho si oblúbila no nie? 😃
monkula
25. aug 2008
a zaujíma Ťa to? mňa ani nie.... 😎 😎
vinka
25. aug 2008
Nie nezaujíma. 😃 Ja sa na nej už len dobré bavim jak si protirečí a asi sama nevie čo píše asi tak 😉
zuzula28
25. aug 2008
no ja sa ešte musím pridať...mne strašne, ale strašne lezie na nervy, keď mi tu v GA skoro každá "šťanda" v obchode tyká, len preto, že si bajočko odhadne, že sme asi rovnako staré :-o :-o :-o Na to si ja teda nikdy nezvyknem a schválne im vykám a najďalej...ale to je špecifikum zmiešaného regiónu, lebo v maďarčine sa v bežnej debate nevyká...teda aspoň tak mi to bolo vysvetlené :-S :-S :-S Ale zase veď sa nebavíme po maďarsky, tak? Mne to prekáža, mám pocit, že sa vytráca určitý odstup, ktorý mne vyhovuje...a keď mi ešte takýto sopľoš zatýka v lekárni, že "prosím ťa potreboval by som toto a toto"...tak to ma normálne už vynáša :-p :-p :-p
zuzula28
25. aug 2008
monkula teba sa nedá neľúbiť... 😃 😃 😃
monkula
25. aug 2008
a kto Ti povedal, že v maď. sa nevyká? oni akurát namajú rody, ale vykanie medzi cudzími ľuďmi je samozrejmé....
Ale zase, keď sme boli v maď., tak tam predavačky tykali.. ale len mladším.... 😉 😉
gerena
25. aug 2008
neviem moonkula, ale mala by si byt v postate rada................vsak vrana k vrane sada 😃
monkula
25. aug 2008
ďakujeeeem... 😉 😉 😉
gerena
25. aug 2008
zuzula, mna bezne pacosi poslu ze mam zavolat niekoho starsieho.............lebo ked oni zacali byt chory ja som este kacku za sebou tahala, takze urcite nic neviem o ich chorobe 😉 🙂 je to sranda............
monkula
25. aug 2008
gerena, 😃 😃 😃
zuzula28
25. aug 2008
monkula, no moje maďarské kolegyne mi to presne takto vysvetlili, že oni si (rozumej v maďarčine) v bežnom dialógu rovnako starých ľudí nevykajú a nemusia sa vôbec poznať :-N
monkula
25. aug 2008
blbosť....
ja som sa s tým teda nestretla... spýtam sa otca... a dám vedieť.... 😃 😃
bibula
25. aug 2008
stava sa asi kazdemu...zial
ja to vacsinou riesim podakovanim za neochotu a odidem bez nakupu,minule som kupovala detske nohavice,obsluha totalne na...,nechala som predavacku vylozit asi 10 nohavic a odisla som.
je mi jedno,ci mala nejaky problem,alebo nie...to sa do prace nenosi.
gerena
25. aug 2008
ale inac toje pravda, ked som v madarsku, uplne s neznami rovnakej vekovej kategorie mi tykaju a ja im........ale mne to nevadi...... 🙂
monkula
25. aug 2008
bibula, presne..... súkromie sa nemá miešať s prácou a naopak.....
😉 😉 😉
zuzula28
25. aug 2008
gerena, ja teraz robím len občas v inej lekárni ako pred tým a táto moja kolegyňa si roky budovala klientelu svojou odbornosťou, takže bežne niektoré zákazníčky chcú hovoriť len s ňou...ona sa mi za to niekeda aj ospravedlňuje, ale nemá sa za čo...dúfam, že raz keď budem veľká, tak aj ja budem taká pani lekárnička ako ona 🙂 🙂
gerena
25. aug 2008
yuyula, tak toot sa mime nemoze stat........... 🙂
gerena
25. aug 2008
sorry, :-o
vinka
25. aug 2008
Zuzula určite.No ja som minule išla na rehabku a pani lekárka mi povedala čo moja a tebe je čo.potom sa pozrela na sprievodný lístok všimla si ročník a hned prepáčte ked tak mlado vyzeráte.Tak schuti som sa dlho nezasmiala.Hned som sa jej opítala či vyzerám na 13 a ja už pomaly30 na krku 😃 😃 😃
lefika
25. aug 2008
zuzula, to som tu uz pisala, s tym tykanim v GA obchodoch a normalne som rada, ze sa to nestava len mne 😃 a ze si podala nejake vysvetlenie, aj ked chabe :-N vcera mi tykal aj typek od ups :-p ale ten bol aspon vekovo blizky 😉 kdezto ta fuchtla od langosov ma minimalne 40 ]-( tak som zvedava, aky pseudodovod ma ona :-x
darina77
25. aug 2008
Monkula, máš pravdu v maďarsku mi na nákupoch každá predavačka automaticky začne tykať. Mne to najprv bolo také divné, ale zas na druhej strane robí to s úsmevom
Mám úžasnú skúsenosť z plynární v Galante, boli sme tam s manželom , že by sme chceli dať zaviesť do domu plyn, a taká pani sa tam na nás osopila že však nemáme ešte také a onaké potvrdenia a revízie, že načo sme tam vôbec chodili, že keby tam každý chodil s nekompletnými papiermi tak tam môže aj nocovať. Medzitým sa uvoľnilo miesto pri ďalšej úradníčke manžel si tam presadol a zopakol žiadosť, a tá druhá podstatne milšia pani nám vysvetlila, že to nie je momentálne možné a napísala nám zoznam čo všetko ešte potrebujeme. V podstate nám povedala to isté len iným tónom a inými slovami.
libka1
25. aug 2008
Mima ty si ako bumerang, stále sa vraciaš 😃 😃 😃
danuska24
25. aug 2008
mima ja pracujem (pracovala som pred MD) vo farmaceutickej firme a ked robili z nemocnice objednavku a zakazdym sa pytali kolko co stoji aka je expiracia som im mala buchnut s telefonom????? (a ked bolo denne 10 takych objednavok??) som za to platena, tak si robim svoju robotu.
stolverka
26. aug 2008
A teraz si predstavte mimu ako "ženu za pultom" a že má vytiahnuť z regála nejaký tovar a vy si vyberáte a preberáte a mima musí vyťahovať a potom odítete bez toho, že by te si niečo kúpili. a mima to zas musí všetko zbaliť. Viete si predstaviť väčšiu fúriu? :-p :-p :-p
libka1
26. aug 2008
Ja si viem predstaviť nôž v chrbte 😃 😃 😃
womenne
26. aug 2008
no mima tak nerob predavaku 😉 ja som ju robila od 14.do 18 vdy cez prazdniny v BBa bola to skvela praca.
1-si platena od roboty tak ked sa ta pytaju odpovedaš aj ked to ma byt 100x za den
2-otvaracia doba je od do takže žiadne že je 5minut do zaverečnej a nikto tam nema vojst.my sme museli vždy počkat aj ked nam ušiel bus ale čim večšia tržba tym viac peniažkov.
Aj mne občas liezli na nervy zakaznici-pubertaci ale bola som vždy mila a ver mi na zakysnute predavačky sa nie vždy dobre pozera aspon mna to odradza.O tom je potom publicita obchodu
Ja som si minule v jednom obchode skušala ryflove kratase a cchela som si na ne vyskušat novy opasok ktory som si kupila v inom obchode,bola som v kabinke asi 8minut možno menej a ked som vychadzala tak išiel za mnou majitel pozeral ako oich vraciam lebo mi nepasovali-bol moc nizky sed.A pri vchode ma vratila začal prezerat trhatmi tašku som mu nadala že to robi ved som prešla cez senzory anič nepipalo a on stale mi to kmasal.som mu nadherne nadala a spomenula šojku tak hned prestal ]-( ale tak ma naštval že tam už nikdy nevkročim.
Strana
z8
PredošláStrana
z8