icon

Astral - medzi nebom a zemou

avatar
kamila7125
26. aug 2020

Us dlhsi cas sa zaoberam tym co je medzi nebom a zemou. Viem ze ked nase telo s tohto sveta odide, zivot sa nekonci.
Mam precitanych mnozstvo knih zhliadnutu asi vsetku dostupnu literaturu a sama skusam objavovat svet iny ako ten v ktorom sa nachadza nase hmotne telo. Ak ta zaujma aj iny zivot ako ten ktory prave prezivas a chces sa dozvediet viac o tom co existuje "medzi" zivotmi pridaj sa ku mne a spolocne sa vydame sa neopisatelnym dobrodruzstvom ktore nas na tejto ceste caka 🙂

Astral - medzi nebom a zemou
avatar
kamila7125
autor
26. aug 2020

Vsetko okolo nas sa sklada s energie. Energia nikdy nezanika. Ked spalime papier zmeni sa na popol a ako taky zanikne. Mnozstvo atomov a energie ktora tento papier drzala pokope vsak existuje dalej. Je to fizicky podlozeny fakt!
Tak isto je to aj s nasou myslou. Ludska mysel je tvorena s energie. Je teda absolutne nemozne ze po odchode nasho hmotneho tela tato energia len tak zanikne.

avatar
caroline_
26. aug 2020

mna to tiez zaujima

avatar
llucciaa
26. aug 2020

super, isto sa pridám. aj keď sama skúsenosti nemám ale veľmi ma takéto veci zaujímajú