Auto pre 3 deti, kde sa zmestia aj autosedačky

moomof3
16. feb 2023

Aké máte auto ? Zmestia sa s autosedačkami v pohode aj do napr. octavie? Podsedák, sedačka, vajíčko. Ďakujem 🙂

yanni
16. feb 2023

@moomof3 Aby to bolo ako tak pohodlne, musi mat auto vzadu tri plnohodnotnotne sedadla.

scila
16. feb 2023

@moomof3 my máme Ford Galaxy, ten je super. Ale keď bolo treba vošla mi taká kombinácia aj do starej Fiesty, ale teda zapotila som sa vždy pri zapínaní.

yanni
16. feb 2023

@scila aj my mame Galaxy. Predtym Fusion a SMax. SMax ok, fusion pre tri sedacky eeeee. My sme mali donedavne este dva reboarderi. Plus dalsia sedačka, aj ked by to mal byt len podsedak, to je ten clovek ako sardinka stlačený, ked nie su vsetky sedadla normalne.

janedoe
16. feb 2023

my mame Ford S-Max a s prehladom sa vojdu 3 plnohodnotne sedacky. Predtym sme mali Superba a tam vliezli 2 sedacky a ja som si v pohode sadla medzi ne. Takze podsedak by tam teoreticky vliezol. Ak sa pytas na oktaviu, tak som kdesi citala, ze do 3jkovej sa zmestia v pohode.

patka06
16. feb 2023

7 miestne by son hľadala napr. Toyota Versp, Ford, Volkwagen a pod,

martinsimona
16. feb 2023

@moomof3 my máme nového tourana. A ja to bomba. Aj pri nakladaní a vykladaní je kopec miesta. Pri zapínaní stredného sedadlá vojdem až dnu, podlaha je tam rovná, nezavadzia nič. Za mňa spokojnosť pri 3 deťoch.

colsami
16. feb 2023

VW Sharan 👌

ivangeline
17. feb 2023

My uz mame 7m :D