Autosedačka v trojdverovom aute

honey1991
21. feb 2018

Ahojte mamičky. Mam otazku ohladom auta v ktorom vozite detičky. Je tu nejaka čo mate trojdverove auto a dieta v autosedacke. Kupujeme auto a asi bude trojdverove a snazime sa o babatko tak by som rada vedela vase rady a skusenosti s takymito autami.

daniela89
21. feb 2018

Ahoj my mame a podľa mna je to fajn , keď vkladáš dieta posuniem si sedačku a dáš ho tam,podľa mna je to viac pohodlnejšie 😊Len sa viac zohnúť keď ho zapinas Každý nás od trojdverového odhováral ale ja som spokojná, takze sila zvyku , keďže mame trojdverák mame veľký kufor aj na kocar,

katren
21. feb 2018

Urcite by som uz take nekupila....mame aj trojdverove...jedno dieta este ok, ale ak bude aj druhe, urcite auto nove kvoli tomu kupovat nebudete.....je to velmi neprakticke...

honey1991
autor
21. feb 2018

@daniela89 dakujem 😊

honey1991
autor
21. feb 2018

@katren planujeme auto tak na 2-3 roky cize by sa to dalo zvladnut kedze babatko tiez len planujeme.

dominika6
21. feb 2018

@honey1991 hovoríš o dieťati a potom povieš že ešte len plánujete...ak plánujete dieťa tak plánujte tak aby ste mali pokoj na viac ako 2-3r.čo sa týka auta...3 dverové absolutne nie..a nemyslím si že by vás cenový rozdiel zruinoval ak by ste kupili 5 dverové..
kam chceš dať dieťa? ako sa k nemu dostaneš do zadu? tak isto kočík,veci atd atd...

fomelka
21. feb 2018

Tak dá sa aj v trojdverovom, všetko je to o zvyku, ale lepšie je jednoznačne 4 dverové. Veľký rozdiel v cene nebude a rozhodne tie zadné dvere vedia uľahčiť život 🙂

coryex
21. feb 2018

My máme dve detičky (3,5 a 1,5 ) a aj dve autá. Jedno 5dverove combi a druhé malinkate 3dverove. Ako rodinné využívame to "väčšie" a keď ja potrebujem ísť niekam, keď je mm v práci a syn v škôlke, tak idem s dcérou s "malym". Všetko je o zvyku, dá sa to, ale ja by som odporučila určite 5 dverové aj z pohľadu bezpečnosti, nakoľko tieto malé 3dverove autá nie sú bohvieako bezpečné....

honey1991
autor
21. feb 2018

@dominika6 Informovala som sa ako to riešia mamičky ktore deti maju. Ja som isto vôbec nepysala ze dieta mam. A to že si kupijem auto na 2-3 roky asi na to mam dovod. A chcela som vediet nazor mamičiek ktore take auto maju a nie take ktore idu riesit moje financie.

dominika6
21. feb 2018

@honey1991 a kto povedal že ja deti nemám? mám preto asi viem čo píšem...a tie čo píšu že také auto majú tak ti zas hovoria že je to blbosť pre deti...tak? ak sa budeš voziť sama ta áno..s malým dieťaťom nie..

vroni
21. feb 2018

@honey1991, to zavisi aj od toho, na co to auto planujete. Ak nim chcete ist raz za dva mesiace na vylet ci nakup, tak trojdverove staci. Ak ho budes potrebovat denno-denne, tak ta z neho porazi alebo budes davat dieta dopredu. Urcite sa da priputat autosedacka aj v trojdverom aute. Ale nie je to ani idealne a ani odporucaniahodne.

jarka197
21. feb 2018

Mame male 3dverove s malinkym kufrom a lezie mi na nervy stale viac a viac kedze syn ma 3r a cim je vacsi, tak je aj vacsi problem dat ho do sedacky a celkova manipulacia s nim... ja by som 3dverove nekupovala ani hoc len na 2roky ako planujes.... radsej klasika 5dverove s poriadnym kufrom aby sa ti zmestil kociar a popripade aj nejaky ten nakup.. nie ako my sme chodili jak cirkusanti, vanicka s kociara v kufri, konstrukcia na prednej sedacke a nakup pod nohami 😃 nikdy viac 😃 ale prezili sme, nemali sme na vyber ale keby ano, urcite beriem vacsie auto 😉

olinka11
21. feb 2018

Ja mam 3-dverove, som s nim spokojna, ale my mame este jedno velke rodinne, preto je to v pohode. Ak to planujete ako jedine auto v rodine, plus planujete v nom vozit aj dietatko, urcite by som si to premyslela. Malu v mojom malom aute vozim iba na kratke trasy, bez batoziny. Hovori sa aj to, ze v pripade havarie sa da velmi tazko dostat na zadne sedacky a vyslobodit tam sediacich pasazierov.

damoska
15. júl 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

ono ak nie je iná možnost tak aj s trojdverovým autom si ludia vedia poradit. Je to 100x lepšie ako byt bez auta.