Baby videomonitor z Číny

xxstanulkaxx
24. apr 2018

Zdravím dievčence. Uvažujem o objednaní baby video monitoru z aliexpressu. Máte niektorá nejaké skúsenosti?Neviem sa rozhodnúť, ktorý objednať. Dakujem veľmi pekne za každú radu

mell_j
24. apr 2018

Moj brat ma taky s kamerou co je prenos cez wifi za 30€ a je spokojny funguje lepsie ako nasa motorola kamera pre dieta😂

ub
25. apr 2018

Mame az tri.zalezi aky potrebujes. Jeden v spalni,jeden v obyvke a jeden kocik. V obyvke mame kameru a cez wifi vidim maleho v telefone https://m.aliexpress.com/item/32814186739.html
spalni klasika pestunka s monitorom https://m.aliexpress.com/item/32790927706.html V kociku ,ked spi vonku sam-pestunka s monitorom napojena na externy zdroj. Vsetky funguju a su super

xxstanulkaxx
autor
25. apr 2018

Super skúsim niečo popozerať 🙂 ja som našla niečo také ... https://www.aliexpress.com/item/Wireless-Video-... recenzie sú tam celkom fajn...ale chcela som vedieť kto má čo overené 🙂

nikussss
26. apr 2018

My mame presne ten z tvojho komentu vyssie a sme velmi spokojni, kupovali sme pred rokom, uz si to kupili aj dalsi znami, ked to videli u nas v akcii 🙂

xxstanulkaxx
autor
27. apr 2018

@nikussss super tak ho kupim aj ja 🙂 dakujen za recenziu

lenadka
27. apr 2018

@xxstanulkaxx teraz čo si dala mám aj ja, som spokojná ale ešte raz sa rozhodovať kúpim ten cez wifi čo ide 😉

lubik87
28. apr 2018

Baby a clo.ste neplatili ? Ja som si objednala šaty a platila som aj clo aj DPH čiže 15€ navyše:/

lubik87
28. apr 2018

Šaty stali cca 35€

nikussss
29. apr 2018

Clo je nad 150€. Nad 22€je dph, ku ktoremu sa vzdy pripocitava aj postovy poplatok cca 4€. My ani znami sme neplatili, lebo to nezadrzali, to je skor o stasti a nahode.
@lubik87

lubik87
1. jún 2018

@nikussss takže objednala som a samozrejme opäť mi to zadržali na colnici :( zasa zbytočné prachy navyše .....

nikussss
1. jún 2018

@lubik87 no, veru mas stastie :( ale z takej nevelkej sumy to aspon nebude velky doplatok. Stale ovela lepsie ako tie sumy, čo za to pýtajú tu. Ja neľutujem jediný cent za túto srandicku.

lubik87
2. jún 2018

No tak som doplácali 11€ ale vysielačka to je teda úžasná ..až ma mrzí že som kupovala Avent klasickú za toľké prachy ...jooj to je taký veget keď ju vidím ako sa prevaluje 🙂 jedine čo je škoda že kamerka musí byť v elektrike ..inak topka 🙂

salome51
2. jún 2018

@ub ďakujem za link. Tú kameru cez wifi si určite idem zadovážiť. 👏

xxstanulkaxx
autor
1. júl 2018

Už ju mame doma...je úžasná za tie peniaze určite odporúčam 😊

nadazdi
1. júl 2018

@ub zaujala ma ta kamera 🙂 nejako si to sama našla a nainštalovala? Alebo je tam návod? Ja som úplne technicky debil.. chcela by som to ale do detskej izby do domu.. lenže som na to strašne sprostá :D

natalkalab
17. sep 2018

Dobrý my mame teraz kupenu Nuvita 1090 baby monitor wifi ,no nevieme ktora apka sa má stiahnut,pre sparovanie

terezia999
6. feb 2019

@nikussss zdravim, a funguje to cez net alebo je to samostatna jednotka?

sandra151
8. jan 2021

Ahojte,môžete mi takto s odstupom času povedať s ktorými ste boli fakt spokojne a nemali ste s nimi problém?
Aj link poteší. Ďakujem