Belleza plastická chirurgia - skúsenosti

damaroka
27. júl 2017

Zdravim Vas mile Damy,chcem sa opytat,ci ma niekto skusenost s belleza plasticka chirurgia.
Objednala som sa na jeden zakrok bez osobnej konzultacie,kde odomna nepytali ani fotky,nenapisali ako a cim mi to budu robit,ani co nesmiem pred zakrokom,len som sa docitala o tom.jedna sa o zbrusenie jazvyciek.Nemate niekto skusenosti?

ritaora22
7. okt 2021

Zdravim Vas,no k tej vychirenej Beleze len tolko....dala som si operovat prsa.Bola som oboznamena s postupom.suhlasila zaplatila ozaj nie malo peniazi....😏.po prebudeni som bola informovana ,ze uplne inac som bola zoperovana.vysledok katastrofa....dr.Zamboj stale hovoril ze za par mes.sa to zmeni....no nezmenilo,a po roku aj pol uplne zle debku som mala vetsu,jak pred operac.Nakoniec suhlasil s tym ,ze to vyzera zle.takze zoperoval nanovo.po operacii nastali komplikacie.museli otvarat nanovo....vysledok cele zle.samozrejme pystili ma domov,ked som volala ,co mi bolo doslova nakazane....na recepcii bola jedna recepcna udajne manzelka dr....arogantna a doslova neprijemna.proste ....komentare ma brutalne 5 hviezd.ale prsia robit jednoducho nevie.velmi lutujem,ze som isla tam

ritaora22
7. okt 2021

Nerieste prosim gramatyku.som kratko na svk

elain
28. okt 2022

@damaroka ja som bola na konzultacii u dr. Cehlara a hned na zaklade jeho pristupu som si zákrok rozmyslela… svojou štedrou davkou ironie ma ešte viacej zdeptal, než som bola zdeptaná…takto si prístup profesionala nepredstavujem… radšej hľadám ďalej aj keď drahšie, ale s milým proklientským prístupom: napriklad YesVisage 🙂