Bezfarebná henna na vlasy

5rika7
7. apr 2013

Ahojte,
chcela by som sa opýtať aké skúsenosti máte s bezfarebnou Hennou na vlasy.
Tiež by ma zaujímalo či pri zmývaní Henny môžem použiť aj šampón, ktorý bežne používam alebo šapmón od Henny?
Ďakujem za odpovede.

kivinka
7. apr 2013

@5rika7 ahoj! bezfarebnu hennu som sice nemala, ale zmyvat si ju mozes aj beznym samponom aj tym od henny. ja som si farebnu zmyvala takym aj takym a vysledok bol vzdy rovnaky

marjen
8. apr 2013

Ahoj 5rika7. Pokial mas znicene vlasy, vypadavaju ti, alebo ich chces spevnit a dat im viac lesku, tak utekaj do drogerky a kupuj! 🙂 Ja Hennu pouzivam uz 9ty rok, najprv bezfarebnu pretoze som mala melir, ale ked som si ho nechavala odrast presla som na farebnu.. Najviac sa mi osvedcila Henna co maju v DMku, hmm, nespomeniem si na znacku, ale ked sa vratim z roboty tak ti to pozriem... Mne sa po nej veelmi,veeelmi zlepsili vlasky.. A sampon od Henny mne osobne nerobi dobre, tak pouzivam obycajny, ale zato, moja mama na ten sampon neda dopustit.. kazdopadne, ak do toho ides prvykrat, vyskusaj 🙂

marjen
8. apr 2013

Takze, tu je stranka s ich vsetkymi produktami, a roznymi radami a pod., a znacka je asi Henna, lebo nic ine na krabicke nevidim :D strucna a vystizna :D :D
http://www.henna.eu/
Po vyskusani daj vediet, ci si bola spokojna ;)

5rika7
autor
17. máj 2013

Ďakujem veľmi pekne. Takže konečne som Hennu vyskúšala (mala som farbené vlasy, takže som musela počkať nejaký ten týždeň, preto mi to trvalo tak dlho) :D mala som to na hlave 6 hodín a som veľmi spokojná, vlasy už nemám také jemnučké a zdá sa mi že nabrali na objeme :D Takže určite si Hennu dám aj nabudúce. A použila som presne tú z DM.
A po akom čase môžem bezfarebnú Hennu aplikovať znovu?

marjen
17. máj 2013

NZ ;) nuz, ja mam zauzivanu tradiciu, ze vzdy ked dojde vyplata nabehnem do DM, cize raz za mesiac si tu moju farebnu gastanovu davam, tak myslim, ze bezfarebna ako zabal ti neuskodi tiez raz za mesiac 🙂 ale to uz je na tebe 🙂 no a som rada ze vlasky sa ti pacia a ze si spokojna 🙂 ked budes chciet zmenu vyskusaj aj nejaku farebnu ;) 😎

tokio1
1. aug 2013

Ahojte, mam dilemu... 🙂 Rada by som vyskusala Hennu na vlasy, tu bezfarebnu ako zabal pre regeneraciu atd. Povodne som spinava blondina, ale davam si melir pre zosvetlenie vlasov, naposledy som si dala melir 19.6.13. Myslite, ze uz si mozem v pohode bez strachu urobit zabal? bojim sa, ze aj ked chcem bezfarebnu hennu, ze mi vlasy chytia na zeleno alebo budu mat zeleny nadych. Nechcem aby ma porazilo 😅

lucka_g9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
middlesboro
3. okt 2019
Používateľ middlesboro je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od middlesboro.

Pozuzivam bezfarebnu hennu pravidelne a som velmi spokojna. Vlasy su pevnejsie a lesklejsie. povedala by som ze aj menej padaju ale neviem ci si to nenahovaram :D skusala som zatial tuto indicku

https://www.tany.sk/kondicionery-balzamy-a-zabaly/1021-cassia-200g-bezfarebny-hennovy-zabal-indian-natural-hair-care-8588006069044.html