Bežné problémy mamičiek. Poraďme si navzájom

dori
27. okt 2008

Ahojte ta teraz si už beztrestne môžeme radiť 😀 😀 😀 😀

weroni dala som jej na tie soplíky morskú sol do zvlhčovaču a začali jej rednúť a vytekať tak uvidím ako to dopadne

katinka0000
27. nov 2008

ahojte!

audreyd: ja viem, ze ich je tu dost. ale kazdy mi poradi niekoho ineho.

dejna: ja som nosila tie nohavicky a podla mna to pomohlo. kozu nemam vobec ovisnutu.

audreyd
27. nov 2008

dejna, mala som ich doma, ale nenosila 😅 nejako som na ne zabudla 😖 myslím, že moja sestra nosila, ale tá je jak lata! neviem posúdiť, či to má nejaký efekt 😒

katinka0000
4. dec 2008

ahojte!
no myslela som si, ze ked som tu tak dlho nebola, ze tu bude napisanych neviem kolko stran, ale akosi to tu viazne. kde ste vsetky? co uz robite vianocne upratovanie?

dori
autor
4. dec 2008

Ahoj kati ja tiež zírám 😕 😕 😕 inokedy je tu pokec mi vybavujeme stavbu tak moc času neostáva reju behnem sem čo robíte a tu nič 😀 😀 😀

inak ani mi nespomínaj vianočné upratovanie tento rok ostáva len na mne mama ide do nemocnice na operáciu jedna segra povedala pred troma mesiacmi že je tehotná druhá povedala minulí tt že je tehotná a termín má masiac po tej prvéj 😀 😀 😀 ide to tu ako chrípka 😀 😀 😀 tak už sa toho neviem dočkať 😀 😀 😀

audreyd
4. dec 2008

dori, aby to aj teba ešte nelaplo 😀 keď ste to zobrali tak zkraja, tak sa pridaj 😉
ja neupratujem na vianoce, snažím sa priebežne 🙂 adventný veniec mám ešte z minulého roku, trochu ho oprášim. ale ešte ma čaká nákup darčekov pre všetkých, nemám ešte ani "fň", ani vymyslené 😖
poraďte niečo, babule 🙂

dori
autor
4. dec 2008

audreyd ani nestraš lebo striga ešte tento mesiac neprišla ale prišla som o mlieko tak to prikladám tomu 😖 😖
čo sa týka darčekov volačo už mám a ďalej došli nápady 😒 😒 🙄 🙂

audreyd
4. dec 2008

dori 😀 mliečko skončilo, mrcha neprišla... hmmmmmmmm, čo to asi znamená? 😉

katinka0000
4. dec 2008

dori a co so stavbou? idete stavat domcek?

no vianocne upratovanie, to je co tento rok? ja este vobec nic. ani poriadnu vyzdobu este nemame.

audreyd: aj ja by som na nejake rady pristala. neviem, co kupim svokrovcom a svagrovcom.

audreyd
4. dec 2008

ja mám zatiaľ "vybavenú" len švagrovú so švagrom - chcú obliečky a plachtu na postele 😝 nič svetoborné, ale aspoň ľahko zohnateľné 😀
svokrovcom sme vlani kúpili sušičku na ovocie, celkom fajn darček 🙂 naši dostali poukaz do kúpeľov 🙂 dobrá je aj pernamentka do nejakého kozm. salónu alebo niečo podobné 🙂
ja som si (už ani neviem u koho 😅 ) objednala hlbokú panvicu s pokrievkou 🙂 a veľmi sa mi kedysi zišiel tlakový hrniec... ale to sú všetko také darčeky-nedarčeky ☹ do domácnosti... my si ideme domov kúpiť sušičku na bielizeň,a le na tú sa teším 🙂 koniec žehleniu, večne vystavenému sušiaku naprostred obývačky a vlhkým stenám, juchúúúúúúú 😵
no a teraz raďte vy!!! čakám 😎 prosím prosím, aspoň nejaké tipy 😖

tajo
4. dec 2008

audreyd - malej a manželovi čo kúpiš? Ja kupujem k vianociam čisto len kozmetiku pre sestry, švagrov... 😀 - tento rok mierna výnimka pri niektorých foter chce váhu a mama súpravu tanierov. 🙂 svokrovci??? to teda netuším...

audreyd
4. dec 2008

malej? hmmm... tá má ešte aj meniny dva dni pred vianocami a fakt netuším ☹ oblečenie deťom stále kupujem, to sa neráta... a zase hlúposti zbytočne nechcem kupovať. zišla by sa nová autosedačka, ale tú by sme kúpili aj tak. tak fakt neviem... a manžel? hmmm, ťažký oriešok 😅 možno niečo športové, teraz sa dal na golf... 😒

katinka0000
4. dec 2008

audreyd: ja som dala nasim urobit kalendar s nasimi fotkami a este im k tomu nakupim nejaku kozmetiku. svagrovi sme sa zlozili cela rodina na let padakom, sestre na predlzenie a zhustenie vlasov a manzelovi som objednala jazdu offroadom do bratislavy. neterke, svokrovcom a svagrovcom nemam.
nicovi sme kupili hrazdu z fisher price, vseliake hracky, oblecenie,... toho mam tiez vybaveneho. a tiez som mu objednala z netu ciapku a tricko s jeho menom.

katinka0000
4. dec 2008

len neviem, co dam svagrovcom z nemecka. mozno nejake dobre knihy alebo co.

audreyd
4. dec 2008

nooo, ten padák znie dobre 🙂 kamoška kúpila zase let balónom, tu v tn je na to nejaká škola či čo... asi tiež vsadím na nejakú kozmetiku 😒 u nás je s adelkou "problém" ešte aj v tom, že ona má kooopec vecí po adamkovi a neterke... takže nejaké hračky a tak moc neporiešim ☹

katinka0000
4. dec 2008

ja som minuly rok manzelovi kupila poukaz na "skolu smyku". vybral si to asi pred mesiacom a doteraz ma z toho velke zazitky, lebo on je vasnivy motorista. velmi mu to pomohlo. tak teraz vzdy ked ideme autom a ja soferujem, tak mam prednasku o tom, ako mam jazdit, co mam robit, ked dostanem smyk,... 😀

audreyd
4. dec 2008

kati, kde na také nápady chodíš? 😕 dobréééé 😵

katinka0000
4. dec 2008

som na internete vykukala. mam taku fajnu web-stranku. poslem ti do IP.

veronikahel
5. dec 2008

Ahojte! Potebujem opäť poradiť...
maly zašpinil svetlomodre tričko s bileymi rukávmi... rukávy sú špinavé od mandarinky z konzervy 😖
neviete, čo mám na to dať, aby sa to vypralo, alebo to je beznadejné? ☹

marianeta
5. dec 2008

Veron skus Ariel odstranovac skvrn mne dal dole aj atrament z tricka.

dori
autor
6. dec 2008

kati pošli to aj mňe do ip

striga prišla ale taká ukrutnica

😠 😠 😠 hnusoba

veronikahel
8. dec 2008

marianeta, tak som kupila ariel na škvrny, naliala som aj priamo na škvrny a nechala pôsobiť a ešte som dala aj do práčky a nič 😒 fľaky zostali a ani sa mi nezdá, že by boli aspoň o niečo bledšie 😠
už som takto skúšala aj vanish, ten silnejší koncentrát-práškový a tiež nezabralo, ale to boli škvrny z mrkvi...
no uvidím, budem dávať do prania a možno sa to časom vyperie...
ešteže to stalo 139Sk a mala som k tomu aj aviváž lenor zdarma 😀

katinka0000
10. dec 2008

babulky ako sa mavate? zase tu nejako ta komunikacia viazne.

dori
autor
11. dec 2008

čaute

kati vďaka a áno ideme stavať už mi tie úrady idú krkom a hlavne teraz pred sviatkami 😠 😠 😠 od sptembra vybavujem rodičovský príspevok a zatiaľ ho stále nemám !!!! 😠 😠 😠 Keby muž nezarábal tolko kolko zarába asi by som plakala 😠 😠 😠 😠

katinka0000
11. dec 2008

dori to ti verim. s tymi uradmi je to na nervy.

audreyd
11. dec 2008

juuuj, dori, ale naraz ti príde aspoň dobrý balík 😎 mňa tak naposledy potešila materská za tri mesiace 🙂 za normálnych okolností by som ju rozflákala a takto mi to bolo ľúto 🙂 nuž, všetko zlé je na niečo dobré 😵 teda odhliadnuc od tých nervov s úradníkmi, ktorí si myslia, že my sme tu kvôli nim a nie oni kvôli nám 😠

katinka0000
11. dec 2008

audreyd aku ty mas ale nadhernu fotku v pase. drobcekovia su uzasni. 😀 😀 😀

audreyd
11. dec 2008

kati, dík 😵 inak dnes mi prišiel darček pre drahého, juchúúúúúúúú, sa teším 😵 😵 😵

dejna3
11. dec 2008

jááj baby, tie úrady... to verím, že je to na nervy 😖 i keď som tiež zamestnaná na úrade, vždy som sa snažila vybaviť žiadosť čo najskôr - pokiaľ tam nebol nejaký zádrhel, čo bol v rozpore so zákonom... ale vyslovene som neznášala, keď kolegyne dali nejakú robotu bokom - že, "veď to má čas - mám 30 dňovú lehotu na vybavenie", tak čo by som si s tým švihla? 😠 😠

ja nemám ešte žiadne darčeky ☹ 😔

babulky, a viete mi poradiť nejaký prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa z termosky? 😕 😕

weroni
11. dec 2008

ahojte mamicky ako sa mavate pred Vianocami? Darceky pokupene? 😉
a co drobcekovia?

dejna malicka ti krasne rastie, je strasne milucka 😵

audrey fakt super foto 🙂 ja uz dva tyzdne cakam na tie nase mikulasske, zajtra idem po ne 🙂

weroni
11. dec 2008

kati sranda ze ten tvoj fesak vobec nestraca farbu 🙂 Esterka vybledla niekde medzi 4-tym a 5-tym mesiacom 😉
nuz, takeho opaleneho Mikulasa som este fakt nevidela 😵

dori to fakt s tym prispevkom? To je sila, ked ty potrebujes vybavit peniazky tak maju tooooolko casu ale skus im ty nezaplatit odvody 😠