• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Biela kožená sedačka. Nezničia ju malé deti?

13. apríla 2016 
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.
@dasa71 dakujem prečítam si :slight_smile: na tejto strankesom už bola ale blog som si nevsimla :slight_smile:
29. jún 2015 o 09:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.
@1veronika125 urcite si to pozri nasa mala teraz doriadila sedacku s fixkami a myslela som ze ju mozem rovno vyhodit ale nakoniec sa to uplne super dalo vycistit
8. júl 2015 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.
@1erika3 ja mam niekedy pri nasich detoch pocit ze ta nasa sedacka je neznicitelna
8. júl 2015 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.
@1veronika125 pozri pozri, vela uzitocnych veci tam je:slight_smile:
10. júl 2015 o 09:35  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.
Baby, mate niektora aj kozenu postel z tej stranky?
13. júl 2015 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.
@betka239 my mame od nich sice len sedacku ale zvazujem aj postel pretoze koza na sedacke je velmi kvalitna tak predpokladam ze aj na posteli taka bude a tie postele u nich ma naozaj dostali
21. júl 2015 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.
@drahusa2 ja som pozerala na ich stranke postele a su velmi pekne, len krasa nie je vzdy vsetko, pre mna je v tomto smere dost podstatna kvalita, nech mi uz vydrzi ked tolko penazi do nej vrazim
3. aug 2015 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.
@betka239 sestra si u nich kupovala postel a hovorila ze je super kedze nema na nozickach tak nevrzga a je velmi pohodlna a kvalitna sice bola trosku drahsia ale s tym treba ratat pri takej posteli
4. aug 2015 o 09:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.
@betka239 nasi maju od nich postel a velmi si chvalia :slight_smile:
5. aug 2015 o 11:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.
my sme dlho vahali ci kupit vobec kozenu sedacku a nieto este postel ale teraz som presvedcena ze za par rokov pojdeme kupovat aj postel :grinning:
7. aug 2015 o 10:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
@evicka547 @mamickajanka @1veronika125 jasne ja som ochotna do nej investovat ci peniaze ci cas pri vybere. Len niekedy uz hranicim so zufalstvom :D zajtra som si vzala dovolenku a urobime si vylet po predajniach tak aj tam snad zavitame :slight_smile:
10. aug 2015 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.
@betka239 my sme si kupili u nich postel. Moj drahy najprv namietal kvoli tomu ze su taketo postele drahsie ale presvedcila som ho ze to preto lebo su kvalitne a dohodli sme sa a uz skoro pol roka spavame v novom :slight_smile:
12. aug 2015 o 10:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
@milica313 a kolko vas vysla?
18. aug 2015 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.
@betka239 s matracmi nas vysla 1500 aj to sme dobre obisli lebo sme oboje kupovali u nich tak sme na matrace mali zlavu :slight_smile:
19. aug 2015 o 11:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
@milica313 a kolko stoji u nich normalne jeden matrac?
20. aug 2015 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.
baby oni maju len manzelske postele ze?
21. aug 2015 o 13:33  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
@betka239 to je rozne ale ten co amme my by nas jeden vysiel nejaky 500e keby sme nebrali postel ale tak zase viem ze su kvalitne a aj coto vydrzia:slight_smile:
@veronka91 hej len, bol by asi nezmysel robit kozenu jednopostel :P
9. sep 2015 o 11:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.
@milica313 nevedela som preto som sa radsej opytala.. my sme mame chceli aby mala kozenu len kedze je sama tak sme chceli len jednopostel ale tak nevadi kupime jej manzelsku a snad bude mat z nej aj vacsiu radost
11. sep 2015 o 11:00  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
@veronka91 u nich tie postele nie su nejake drahe a su kvalitne, urcite to bude dobra investicia :slight_smile: ja sa tesim z tej nasej postele este dnes :D
18. sep 2015 o 09:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
@milica313 to znamena ze matrac vychadza kolko ked je aj s postelou?
21. sep 2015 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.
@veronka91 hej maju len manzelske ale za to ake krasne!
21. sep 2015 o 14:11  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
@milica313 @dasa71 viem boli sme sa na ne pozriet v predajni a hned sa mi dve zapacili, ale nechala som nakoniec rozhodnutie na draheho.. :slight_smile: a hned tam sme ju objednali. Snad sa bude lubit.
28. sep 2015 o 10:19  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
@betka239 345e nas vysiel takto v zlave :slight_smile: a pride mi to celkom velky rozdiel keby sme ho nebrali s postelou.. Takze som rada pretoze takto sme dost usetrili :slight_smile: @veronka91 urcite sa bude, neviem ci by niekto odolal takym peknym posteliam ako maju tam :slight_smile:
1. okt 2015 o 08:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
@milica313 jasne, ved to je super cena. Ja som si tam tiez napokon vybrala, len moj drahy stale vaha, ci naozaj potrebujeme novu postel, ale ja viem ze ho presvedcim :slight_smile:
2. okt 2015 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
@betka239 jasne ze to presvedcis, chlapi radsej ustupia zene ked nieco velmi chce :slight_smile: a casom pride aj on na to ze neurobil chybu a ze ta postel naozaj stoji za to :slight_smile:
5. okt 2015 o 09:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.
babule neviete ci v nasedackach maju teraz nejake akcie? dohodli sme sa, ze si vyberieme novu sedacku a ja urcite chcem opat kozenu :slight_smile:
6. okt 2015 o 08:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
15. okt 2015 o 11:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.
@milica313 pozerala som, ono to vyzera, ze tie zlavy tam maju stale nie?
19. okt 2015 o 11:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.
@zanet63 asi su stale, nasi mali na postel zlavu nejakych 100 euro co viem, ale to preto ze si vybrali postel ktoru mali skladom, ale myslim ze velmi dobra zlava :slight_smile:
21. okt 2015 o 10:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
@zanet63 my sme si teraz je to asi tyzden sme si v nasedackach vybrali postel a mali sme stoeurovu zlavu, tak sme ani nevahali a hned sme ju vzali.. snad nebude vrzgat :P
26. okt 2015 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok