Bieliaca zubná pasta a krém na celulitídu

milujem_modu
2. júl 2018

Ahojte, viete mi poradiť vhodnú bieliacu pastu, ktorá neničí sklovinu a je viditeľný výsledok? taktiež aj dobrý krém na spevnenie a celulitídu, dakujem

timejocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lorela
2. júl 2018

@milujem_modu Na obidve otázky je takmer nemožné odpovedať 🙂.
Bieliaca pasta bez ničenia skloviny neexistuje. A aj tie s negatívnym vplyvom na sklovinu nie sú vždy účinné. Vybielia len v prípade, ak máš povlak spôsobený napr. pitím kávy, zeleného čaju fajčením. A nepríjemné sfarbenie sa nevráti, len ak prestaneš. No keď máš geneticky sfarbenú sklovinu do žlta, nepomôže nič.
Účinný krém na spevnenie a celulitídu tiež neexistuje. Existujú krémy s mierne odvodňujúcim účinkom, a už samotná masáž pri aplikácii urobí svoje - no výsledky sú aj tak minimálne a krátkodobé. A nie je nič lepšie na spevnenie ako pravidelné a dlhodobé cvičení, a čo sa týka celulitídy - zdravší životný štýl.

lus2909
2. júl 2018

Pasta od nuskin ap24 a bambucke maslo na celulitidu tiez od nuskin

adriankal
3. júl 2018

Ahoj,
ked mozem poradit Swissdent pasta na zuby je super, vidno vysledky skoro.
Co sa tyka celulitidy viditelne vysledky som spozorovala pri pouzivani Kremu spolu so sprchovacim gelom a plastovymi bankami znacky Larens.
Kupila som si tieto veci, lebo som videla dobre vysledky tak ti to hadam pomoze.
Larens som si kupila u mojej znamej.AK chces tak ti potom dam kontakt a aj ti poradi ako to pouzivat a zubnu pastu v DM myslim ze som ju aj tam videla.
Vsetko dobre!!

shades3
3. júl 2018

Mne vybielila naj biela perla, stomatologicky gel z lekarne. Kaslem na vsetkych, co su proti - pouzivam ju roky a vsetci mi zavidia biele zuby. Za mna uplne topka. A nie - neplatia mi za reklamu 😂😂😂😂😂

milujem_modu
autor
3. júl 2018

@adriankal dakujem ste zlata dakujem :*

marylynn
3. júl 2018

Mne na celulitídu kamarátka poradila peeling tou usadeninou čo ti ostane v káve. A je to super!

milujem_modu
autor
3. júl 2018

@shades3 dakujem pekne
@marylynn dakujem krásne

milujem_modu
autor
3. júl 2018

@marylynn a je to jedno aka káva ? 🙂

dominika1250
3. júl 2018

@milujem_modu nie neska 😂😂😂😂😂

milujem_modu
autor
3. júl 2018

@dominika1250 pýtam sa normalne, tak čakám normalnu odpoved dik 🙂
😉

milujem_modu
autor
3. júl 2018

a čo su v sáčku zn. Mark Coffee to by tiez malo pomoct nie? Maju aj kávový peeling, len ktovie, čo to ešte obsahuje a možno ta usadenina z kávy je lepšia

marylynn
3. júl 2018

@milujem_modu isto to je jedno 🙂 i ked ani bezkofeinova asi nepomôže, myslím, že ten zázrak robí práve kofeín 🤔
A načo skúšať drahé krémy, ked toto funguje 😋

alobalka
7. júl 2018

@milujem_modu proti celulitide od Natura siberica Tsunami algae body serum do 15€.
Na bielenie som skusila viacere známe bezne dostupné drahšie pasty, no nič extra. Skôr efekt po elektrickej kefke s ich kombinaciou.

matik3110
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sueswiss
25. júl 2018

@dominika1250 😂😂😂 #nesponzorovane