Billa bonus karta

4. feb 2024

Prosím vás aké sú výhody keď zbieram body v Bille ? Stiahla som si aplikáciu a ukazuje mi počet bodov ten mám momentálne 100 ale neviem sa dočítať že či za nejaký počet budem mať zľavu alebo ako to funguje?
V tescu pekne vidím že keď mám nejaký počet bodov môžem ich zameniť za poukážky alebo zľavové kupóny napr zľava 2,5€ a pod.

abby11
4. feb 2024

Všetko nájdeš v aplikácii, len treba hľadať.

abby11
4. feb 2024

Aj v letáku máš info.

xsuzannex
4. feb 2024

V aplikacii mas este koleso stastia kde si kazdy den mozes vykrutit dalsie body. Tie ale treba pri nakupe uplatnit

anny29
12. feb 2024

@xsuzannex prosím vás, už ste si dávali uplatniť body z výhry ? Ja som už dávala dvakrát predavačke pri pokladni skenovať ten kód, no namiesto pripísania tých bodov sa mi začal odratavat čas , keď som sa na to pýtala v bille nevedeli mi povedať

xsuzannex
12. feb 2024

@anny29 raz mi to nefungovalo, zo dvakrat mi tie body nepripocitalo ale inak to ide. Minule som uz vybrala aj to vino zadarmo ked som mala 300 bodov..

majka35
12. feb 2024

a už ste niekedy vyhrali na kolese šťastia niečo iné ako body? ja 2x po 30 bodov

anny29
12. feb 2024

@majka35 ja 2x po 30, raz 60 a raz 90 ale aj tak mi nejdú uplatniť 🤷

simca06022011
12. feb 2024

toto mi pride jeden z najhorsich bodovych systemov, ja pouzivam tu kartu uzjedine pri zlacnenych tovaroch pre "klub"... stoja za nic :DD

majka35
12. feb 2024

Mne ich teraz pripísalo pri naskenovaní kódu, môžem ich uplatniť až pri ďalšom nákupe, tak uvidíme

xsuzannex
12. feb 2024

Mna by zaujimalo ci v tom kolese uz niekto aj nieco vyhral, nie len body.

tbd
15. feb 2024

@simca06022011 práveže konecne sa Billa zobudila s odmeňovacím systémom za vernosť. Doteraz to bolo úplne o ničom, všetko drahé. Teraz sa konečne spamätali a cena na tovar, ktorý bežne kupujem je rovnaká, často aj nižšia ako Lidl alebo Kaufland napr. Plus toto odmeňovanie mne osobne vyhovuje. Chodím tam prakticky každý deň, cize body sa mi zbierajú, plus každý deň koleso šťastia, kde som od 27.1. vytočila spolu 4€. Plus teda zbieranie za nákup. Ja sa poteším každému ušetrenemu euru.