Tesco karta

8. jún 2023

prosím vás tie kupóny v aplikácii na vybrané potraviny. všetci mi tvrdia že t je odmena pravidelných nákupov. ja tam chodím nakupovať a body sa mi automaticky premenia ale tie kupóny tam nemam. nahnevalo ma že kamarátka si stiahla aplikáciu a hneď tam mala kupóny na zeleninu a na uhorky a na chipsy atd a ja nič

pribinak
8. jún 2023

No tak si stiahni aplikáciu aj ty

autor
8. jún 2023

@pribinak mam stiahnutu

dejka77
8. jún 2023

Ako dlho tam uz nakupujes?

saxana000
8. jún 2023

Asi zalezi kolko mas bodov.alebo blbne apka.odinstaluj a nainstaluj znovu
A musis mat nielen ucet ale aj karticku v apke zadanu tu na ktoru zbieras body..

zenulkaaa
8. jún 2023

Kupony a poukazky v aplikacii ziskas az ked nazbieras dostatocny pocet bodov. Napr 150 bodov sa da premenit na 1,5€ poukazku. Pri kuponoch na potraviny neviem kolko bodov musis ziskat, ale treba nakupovat v tescu proste a nezabudnut vzdy pipnut karticku, aby ti nabiehali body.
Za kazde euro mas jeden bod

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinakr
8. jún 2023

tiez som si vsimla, čo kupujem pravidelne to mi naskakuje

autor
9. jún 2023

@julia2002 po akej dobe? nakupujem cca rok a schválne kvôlii tomu chodím do tesca

dejka77
9. jún 2023

A chodi ti vyuctovanie postou alebo mas iba appku?

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
10. jún 2023

@dejka77 iba aplikáciu. nemam ani plastovú kartu, vždy pipnem cez apku

autor
10. jún 2023

@julia2002 no veď… iný ľudia čo viem majú kupóny hneď ani nemusia nakupovať, iný po čase dostanú… ale ja nič ani tak ani tak ani keď dlho nakuoujem

karolinakr
10. jún 2023

robiš to dobre? mas tam vobec body nascitane? chod do clubcard a pozri sa či mas vobec body a kolko kuponov

karolinakr
10. jún 2023

Normalnechod na stranku Tesco clubcard a pozri sa, kolko maš bodov.Toti musi mabiehat tie kupony, možno ich nevidiš, ale mne chodia pd zaciatku aj kedsom nijake nežiadala a dost vela

autor
10. jún 2023

@karolinakr pošleš mi screen ako ti to ukazuje ?? ukazuje hneď keď otvoris apku?

karolinakr
10. jún 2023

ja nemam, chodim len cez stranku

leskky
10. jún 2023

Ukazuje to hneď ako otvoris. A kupóny isto nie sú za pravidelne nákupy, my tam ideme len občas a kupóny bežne mavame

dejka77
10. jún 2023

Ak ti to v appke neukazuje, zavolaj na ich bezplatnu linku. Oni budu vediet lepsie.

karolinakr
13. jún 2023

Dnes mi prisiel mail, ze na to, aby si vobec niečo dostal musis mat nie 150 ale 300 bodov čiže dvojnasobok..Plati od 19.6. čiže to som nemala nikdy tak sa možem s nejakou aplikaciou rozlúčit bye👋

autor
13. jún 2023

@karolinakr veď ja tam chodím pravidelne a nič tiež som nasrata

31majka12
17. dec 2023

Tak ja som stiahla apku do svojho mobilu ale manžel kartu mal už pred tým cca 5rokov .
Ak stiahnete aplikáciu ,tak by si tam mala mať nejaké kupóny na uvítanie .
Myslím že všade to tak funguje či Kaufland alebo Lidl.