Bio C.L.A. 2000 booster. Pomohli vám tieto tabletky?

mimkao
3. dec 2008

Ahoj. Prosím, máte niekto skúsenosti s týmito tabletami? Ak áno, aké? Fakt to funguje? Lebo ma veľmi " svrbí" ruka kúpiť si ich, ale nechcem dať 800,- Sk za niečo čo je na p.d... 🙄 Ďakujem. 😵

susik77
3. dec 2008

ahoj, ja som mala c.l.a. 1300 zn. silueta so zel. cajom a fakt mi pomohli. 😉

fejusa
3. dec 2008

ja som ich mala a pomohlo to nieco.aj ked som ich pravidelne nebrala.a kupila by som si ich zas.ale zalezi to od cloveka,nie na kazdeho posobia rovnako lieky na chudnutie 😉

susik77
3. dec 2008

mimkao: ja ked som zacala uzivat, tak som cvicila, potom som prestala lebo som nej. cas nemohla chodit do fitka a ucinkovali aj bez toho, ze by som sa hybala. Samozrejme, dodrziavala som dietu.
teraz som ich musela vysadit, lebo sa snazime o mimco a uz tie kila nejdu tak rychle dole ☹

mimkao
autor
3. dec 2008

Susuk a tie čo si mala ty, tie stáli koľko?? Ja ich nepoznám, iba o tých Bilo Cla 2000 som čítala v nejakom časáku Šťastný život. Len som nevedela, či je to nejaký blud, alebo to fakt funguje...
Lebo teraz by sa mi dobre chudlo. My už tak skoro ďakĺšie bábo neplánujeme, takže by som sa chcela "pretabletkovať" lebo samé mi to nejde... 🙄

pimpa
3. dec 2008

no ja zase musim povedat opak, ze mi vobec nepomohli, hoci som cvicila, aj jedla menej, proste som to po dvoch mesiacoch vzdala, ze su to vyhodene peniaze a asi aj boli. A to som chcela schudnut len 3-4 kila

mimkao
autor
3. dec 2008

Fejusa, veď práve a ja spm ešte žiadne lieky na chudnutie nebrala, tak by som rada niečo, čo fuhguje na všetkých.... Lebo neviem, čo funguje na mňa.... 😒

mimkao
autor
3. dec 2008

pimpa ☹ presne toho som sa bála, že mi niekto napíše, že nepomáhajú. ☹ Ja som chcela risknúť kúpiť aspoň jednu krabičku a keby som čo i len dva kila dala dolu, tak by som si kúpila zase. Ale takto sa už teraz bojím, že mne to tiež nepomôže... 😒

susik77
3. dec 2008

mimkao: tie neboli az tak drahe-stali okolo 400 kc a bolo ich tam 90, ja som brala 2xdenne 1, moze sa brat az 3xdenne 1. inak super su s tym zelenym cajom-ten posobi proti pocitu hladu a zrychluje metabolizmus. skusim ich najst na nete a hodim link 😉

susik77
3. dec 2008

sory, nie silueta, ale corectia. tu je link. fakt super: http://www.doplnky-vyzivy.cz/corectia-cla-fitac...
ale brala som este tekuty karnitin, mozno to ucink. dohromady. teraz beriem uz len karnitin a chudnem pomalsie

pimpa
3. dec 2008

no, ja som s nimi zial nepochodila, a to som robila vsetk podla navodu a nic. tak som bola sklamana, lebo som za mesane balenie dala skoro tisic korun a teda, viem si predstavit, ze by som aj lepsie vedela minut tie peniazky. Ten casopis Stastny zivot je len reklamny a ludia co tam pisu, si myslim ze su asi podplateni, nieco ako kozmodisk...blablbla vraj pomaha kazdemu. Manzel mi povedal jednu rozumnu vec:ze keby sa fakt objavil nejaky liek na obezitu, tak by sa o tom predsa vsade vravelo, lebo je mnozstvo ludi, co su chorobne obezni a aj im obezitolog nedava lieky, ale radi ako co jest ako si urobit rezim pohybu a tak. Tak som si miesto dalsieho balenia kupila kolieskove korcule, a hejsa-hopsa, v 26tke som sa zacala ucit korculovat. A musim povedat, ze kila idu dole aj same sportom a ten dobry pocit z pohybu a ze robim nieco pre zdravie je fakt na nezaplatenie, ale treba povedat, ze chudnutie je beh na dlhu trat a minimalne pol roka treba nepovolit a nevzdat sa a kila pojdu pomaly dole. Zial tabletky su asi len reklamne klamstvo, ako aj tabletky na rast vlasov, ved preco je okolo mna stale tolko zufalo plesivejucich chlapcov? 😠 zrejme ani tie nezaberaju.

pimpa
3. dec 2008

Ja chcem zacat teraz zase s chidnutim od 17. decembra, to uz budem mat volnejsie aj v praci, tak keby ste chceli, mohli by sme si zalozt temicku a vzajomne sa inspirovat, ja som si na www.chudnutie-ako.sk zistila uz vela dobrych rad. Aj som si vypocitala podla kalkulacky, kolko mam zhoit aby som bola ako ze "podla normy" 😀

susik77
3. dec 2008

pimpa: a dodrziavala si aj zdravu zivotospravu a cvicila si? lebo ked sa vela je a len sa jedia tie lieky tak to nepomaha.vsetky tieto pripr. su len na podporu chudnutia-napr. zrychlia metabolizmus a pod. Ja som to potrebovala, pretoze chudnem uz dlhodobo , spomalovalo sa to a tie tabl. mi pomohli to znovu nakopnut 😉

fejusa
3. dec 2008

mimko,vyskusaj,ale urcite pomoze,ked nie moc aspon trochu 😉

mimkao
autor
3. dec 2008

Fejus, dík, ja to teda skúsim... 😅 Buď budem ďalšia oklamaná, alebo konečne zapnem niektoré nohavice... 😀

susik77
3. dec 2008

mimkao: a nechces si radsrj kupit tie co som mala ja?su teda ovela lacnejsie od tych co pises...

mimikyky
3. dec 2008

mimkao ja som kedysi brala dlhodobo bio cla booster, tie 800korunové, cvičila som, a krááásne som chudla, aj s l-carnitínom spolu
potom som ale objavila cla od zn.corectia, tie sú silnejšie, je ich tam 90 a stoja 540skk, odporučila som ich preto aj susik77 😀 😀 😀
musíš ich ale užívať dlhodobo,aspoň 3mesiace 🙂 a hlavne pravidelne!!

mimkao
autor
3. dec 2008

Joj, super, tak ďakujem. 😵 😵 😵 😵 A dostanem ich normálne v lekárni? Alebo kde? Tak jasan, že kúpim tie lacnejšie. susik, mimikyky, ďakujem. 😵

mimikyky
3. dec 2008

áno v lekárni, akurát včera som vyhodila krabičku, aj ja idem zajtra kupovať 😉
nieje zač,hocikedy aj nabudúce 🙂

mimkao
autor
4. dec 2008

Mimikyky, ešte sa chcem spýtať, že aké to má vedľajšie účinky-. Lebo švagrina brala jedny tablety, neviem ktoré, a vraj jej z nich vypadávali vlasy a blbol jej cyklus, raz dostala, potom týždeň nič, potom zas na pár dní mala...
Tak len, či si aj ty niečom podobné nespozorovala. 😒 dík 🙂 😵

mimikyky
4. dec 2008

mimkao, vôbec žiadne som nemala z týchto liekov, a skúšala som viac značiek 😉 len ich musíš jesť pravidelne 😉

ja som si na sebe vyskúšala,že mne napr vadí l-carnitín v tabletkách,že je lepší tekutý,lebo z tabletkového som prdkala 😀

to mohla mať podľa mňa z nejakých tých "zaručene" chudnúcich

kocurik16
4. dec 2008

čítala som čo ste popíali a aj ja si kúpim tú corectiu 😀

mimkao
autor
4. dec 2008

kocurik16, dáme preteky, že komu sa skôr podarí čo-to zhodiť...? 😀 😀 😀

mimkao
autor
5. dec 2008

mimikyky, susik, našla som to na tejto stránke: http://www.docsimon.sk/tovar/corectia-c-l-a-130...

je to to, čo máte vy? 😕 Lebo sa mi to zdá akési lacné... 😕

kocurik16
5. dec 2008

s tými pretekmi to bude dosť ťažké lebo ja fungujem na takom divnom systéme,ale skúsiť to môžme.Ja budem kupovať len koncom mesiaca,lebo nemám groše a ak pojdeme s chalanmi na tú zabíjačku tak budem totál švorc. Ten venček bol krásny,ale vyšťavilo nás to riadne 😝

mimikyky
5. dec 2008

mimkao, to je ono, ja som to raz kúpila v akcii za cca 340, potom za 540, a teraz som sa do lekárne ešte nedostala ☹

susik77
5. dec 2008

mimkao: ano. je fakt super. ten pharma nord co ma bio c.l.a. je predrazeny a nie vsetko je uzasne kvalitne 😒

wladka
5. dec 2008

aj ja kupim.. momentalne moje telo stagnuje.. drzim oddelenu stravu, islo to pekne dolu, a posledne dva tyzdne, aj ked to nedrziiim na milion percent, tak stojim na jednej vahe, som rada, ze je to stale rovnako, ale aj tak.. rada by som este 2 3kilecka..zvazovala som pomoct si tabletkami 😝 , toto ma potesilo 😀 ..

moja mami ma ten za 800, zabera, ale nepapa pravidelno.. ju furt musim nahanat.. a na seba som moc za tych 800 nechcela kupovat 🙄 , ale ta corectia aj cenovo ok pre mna.. tak poobede palim do lekarne 😀 ..

wladka
5. dec 2008

inak baby, je Fitactive, a Trioactive.. ktory je lepsi??? 😕

mimkao
autor
5. dec 2008

Jój, super, tak sa teším, že som ju za takú dobrú cenu vykňúrala... 😀 Idem ich hneď objednať. wladka a aj cvičíš, alebo len tú oddelenú stravu držíš... Bo ja radšej cvičiť budem, ako by som mala hladovať, alebo jesť dačo, čo mi nechutí.
Mimikyky a to stačí napr., keď budem len na rotopede šľapať, alebo musím aj natvrdo nejaké brušáky a tak...? 😅
Bo ja sa chcem hlavne zbaviť toho plávacieho kolesá, žeby konečne aj pás bolo vidieť, nielen sadlo... 😝 😅 🙂

mimkao
autor
5. dec 2008

no Wladka, dobrý postreh... to aj mňa zaujíma, čo je lepšie... 😕