Tabletky StaminoGro. Pomohli vám otehotnieť?

nemko
20. okt 2010

Caute kocky, mate prosim skusenosti s tymito tabletkami? Pomohli vam k otehotneniu?

dvojbottka
24. mar 2011

ahoj, zatiaľ užívame tbl. druhý mesiac, ale zatiaľ nemáme odozvu, počkáme, čo sa bude diať po treťom mesiaci užívania. Čítala som o veľmi dobrých výsledkoch, tak uvidíme 🙂 🙂 😉 😉

gerdusha
2. jan 2012

@nemko
@dvojbottka ,

baby, tak ake boli nakoniec vysledky so staminogrom? uz ho beriem 3. tyzden, tak som zvedava na vase skusenosti

dvojbottka
4. jan 2012

ahoj, neviem či to spôsobil staminogro alebo po mesačnej pauze alchemilka s kys.listová((3x denne), ale otehotnela som. Síce to neskončilo dobre lebo dieťatko bolo choré,ale po 6 rokoch snahy to bol úspech.My sme ho brali obaja a berieš ho postupne ako je tam napísané, od 1x1 po 4x1.Želám ti veľa šťastia, nech sa ti to podarí 😉 😉 😉 .

gerdusha
11. feb 2012

@dvojbottka ,

ahoj, az teraz som si nasla tvoju odpoved...mrzi ma, ze to nedopadlo dobre.

ja staminogro uz beriem 1,5 mesiaca...a planujem v nom pokracovat...bolo by fajn, keby sa sem ozvali baby, ktore ho uzivali dlhsie....

sisa50
16. apr 2012

ahojte, beriem ho 4 tyzden, pocitove zmeny ziadne, ale prave dnes na 9 DC som mala 18 mm folikul, lekar sa vytesoval ze ako pekne, tak mam pocit ze je to tym, caka nas iui tak snad pomoze...

dvojbottka
17. apr 2012

@sisa50 budem ti držať palce... 🙂 🙂 🙂

sisa50
17. apr 2012

dakujem... 🙂 nech sa aj vam podari 🙂

terezap1
25. jan 2013

Kočky ako Vám to pomohlo? Ozvite sa niektorá. Práve som si to zakúpila.

sobka
25. feb 2013

@terezap1 ahoj más ich este? ja si ich už neviem kupit...nevies mi par kapsul posunut?

sobka
25. feb 2013

ahojte nezostalo vam par tabliet z toho stamina?

sobka
25. feb 2013

@terezap1
@gerdusha
@dvojbottka
@sisa50 ahojte máte ich este? ja si ich už neviem kupit...neviete mi par kapsul posunut?

dvojbottka
25. feb 2013

@sobka nemám, ja som ich dojedla... ☹

sisa50
26. feb 2013

@sobka ahoj, nemam ani ja :(

sobka
26. feb 2013

dakujem za info dievcata🙂 ako pokracujete? zmenilo sa u vas za ten cas nieco?

dvojbottka
28. feb 2013

@sobka áno, znovu som bola tehotná a znovu bolo dieťatko choré, chystáme sa na genetiku a zistiť príčinu.... 😒

sobka
28. feb 2013

@dvojbottka je mi to luto, do tretice to musí vyjst🙂 držím silno vsetkým nam snažilkám palce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre