Bizarné zavislosti

jaja1979
10. jan 2023

Ahojte, téma na večer, trochu na odľahčenie ...😉
Máte aj vy nejakú netypickú, bizarnú závislosť? Teraz nemyslím žiadny alkohol, cigarety, čokoláda, nakupovanie,...
Začnem od seba...som závislá na redkovkach🤦 zjedla by som kilo na posedenie, už v obchode sa nemôžem dočkať, kedy sa do nich doma zahryznem
, strašne mi chutí tá zemitá chuť... Kupujem ich hádam každý deň, ešteže sa predávajú celoročne... A to nie som ani tehotná, ani nič podobné, ale za posledný rok by som za reďkovky vraždila😁😁🤦
Už som tým tak známa v okolí, že som ich teraz v decembri dostala namiesto kytičky od kolegyne ako darček😁😁😀
Aj vy máte svoje bizarné zavislosti?

zuzinka888
10. jan 2023

"Fetovala" som mletu kavu. Chutovo mi pride hnusna( nepijem kavu) ale ta vona. Prisla som z roboty pohrkala dozu a vonala. Nornalne mam abstak ked to pisem. Manzel presiel na nesku a presso a ta nevonia.

martinmmartin
10. jan 2023

Mne ostala v pamati jedna pani ktora bola zavisla na voni benzinu. Musela nosit flasticku v kabelke
Tu je ten program o nej:

https://www.youtube.com/watch?v=cKQYPBGttwY
moonlight1210
10. jan 2023

Mala som spoluziaka, ktoremu chutili vypary z vyfuku auta. Pred rokmi, pri tych starych typoch aut, ked este neboli katalyzatory.
Normalne, ked nastartovalo auto, tak si rychlo klumol zan a chytal tie vypary do ust. Tvrdil, ze skondenzuju, a tak ich vie prehltnut.
Boli sme asi tretiaci alebo stvrtaci na zakladke, ked mi to o sebe prezradil, lebo som ho prichytila, ako sa vrhol za auto, co prave nastartovalo.

lija22
10. jan 2023

@jaja1979 ahoj,my uz sme si urcite pisali. Lebo len dve sibnute existuju na svete co pozeru denne tony redkoviek 🙂 no ale u mna nastaval necakany zvrat a z hodiny na hodinu mi prestali chutit. Takze usetrim 🙂 ale teraz nemam co hryzkat z dlhej chvile.

Este mam jednu cudnu zavislost a to je sumivy celaskom, ktory jem ako sladkost

lija22
10. jan 2023

@moonlight1210 lol to je hrozne ale pobavilo

jaja1979
autor
10. jan 2023

@lija22 tak to je dobre, aspoň nie som sama😁😁 snáď ma to prejde, ale aspoň viem pochopiť, keď ma niekto neodolateľnú chuť na cigaretu napríklad...

nic0le
10. jan 2023

@jaja1979 akože nie som závislá, to vôbec. Ale vôňa benzínu, lepidlá, atď je pre mňa mňam...

xsandrax
10. jan 2023

Milujem vôňu benzínu a čerstvo pokosenej trávy ❤️
a mám ešte jednu závislosť, každý deň si musím trhať obočie, či tam náhodou niečo milimeter nenarástlo 😄 je to pre mňa taky relax 🙃