Blondínky

esstetika
10. dec 2016

Som blondie a citala som o nas nejaký článok a hneď prvý koment: " co vravím furt, tie blondinky peroxidove sú dávno out, najtrapnejsie je keď ma hnedooka peroxid a čierne obocie. Brunetky sú naj. Hlupane blondave sa môžu vypchat. Tie vtipy o nich sú svatá pravda, nevznikli len tak, ale z pozorovania tých naiviek." Tento komentár písala slečna pod prezyvkou "Brunetka". Myslela som, ze mi hlavu odstreli. Písala ze blondiny sú blbe a naivné a to písala o peroxidových, navyše ze ake trapne keď ma čierne obocie a hnedé oči. Ved peroxidove blondiny sú najčastejšie brunety. A práve oni roznasaju vtipy o nas. Česť vynimkam, mam skvele brunet kamosky ktoré nezavidia. A viem že je takých viac😉. Ale dat som to sem musela. Niekto jej odpisal: "IQ veľkosti topanok." Súhlasim. Stretavate sa, prípadne aj nafarbene blondinky s takymto pristupom? Inak proti prefarbenym brunetkam nič nemam, ak sú v pohode baby.😉 Nechcela som nikoho urazit.😔

tanajaka
10. dec 2016

Ja som špinavá blond od prírody 😀 nikdy som nemala nič prori blondínkam a to aká si to nezáleží od farby vlasov 😝 proste to nerieš ja mám kamošku čistá blond a je v pohode... A kamošky normálka brunety a niektoré sú svine ako hovorím to nezáleží od farby vlasov ani sa nad tým nepozastavuj...😉🙂 veľa šťastia 🙂

sissy27
10. dec 2016

@esstetika vážne ťa rozhodil nejaký anonymný komentár na nete? 😂 😂 😂 a ešte taký, ktorý očividne písal niekto na úrovni jednobunkovca? 😂 😂 😂 tak potom ťa úprimne ľutujem 😝
Alebo ti gratulujem, lebo asi skutočné problémy ťa obchádzajú 😉

liz_lemon
10. dec 2016

ty si tusim ta trafena hus, co zagaga :D
preco si myslis, ze ti niekto zavidi farbu vlasov?

nice202
10. dec 2016

??? sme snad na zakladnej skole?

obsadenemeno
10. dec 2016

jeziskove huslicky....... 🙄

0silvia0
10. dec 2016

@esstetika závidieť farbu vlasov? blond neblond, hnedé oči, modré oči... si fakt šťastná žena, keď ťa serú takéto debiliny...

esstetika
autor
10. dec 2016

@tanajaka ďakujem za normál komentár🙂

esstetika
autor
10. dec 2016

Ja som sa vás pytala na prihody. Keď nie ste ochotný mi odpovedať normálne tak dovidenia.

obsadenemeno
10. dec 2016

@esstetika ake prihody? Ja ti len taku poviem, ze touto temo si veru nejaku dobru osvetu blondinkam veru neurobila....... 😝

moonlight1210
10. dec 2016

@esstetika nabuduce by to chcelo pocitat najpr do sto po japonsky. da ti to cas uvedomit si, ze obetuvas vlastny drahocenny cas a energiu na totalnu sprostost (a zaberie menej casu 🙂)).

keby ti to povedal ktosi z oci do oci, tak prosim. ale prihluply komentar v diskusii pod vseobecnym clankom? ze sa ti chcelo do toho vrazat tie emocie.
tipujem novy cas pre zeny alebo feminity. je tam par prispievatelov, ktori pisu v diskusiach velmi vtipne komentare, ale na urovni. na tych sa vzdy dobre zasmejem. zvysok je tam klasicky odpad, co robi ramena a skryva sa za anonymitu. takych ignoruj.

esstetika
autor
11. dec 2016

@moonlight1210 trafila si sa😲ale to bolo povedané obrazne, viac mi to prislo vtipne ako som sa nastvala.🙂 ale aj tak, pomoc:|

guinevre
11. dec 2016

@esstetika Ja nerozumiem tejto teme, alebo je IQ frekvencia na ktorej je tato tema pisana daleko pod urovnou mojich IQ receptorov.

sisaka
11. dec 2016

@esstetika dcera je blondina, sama si z toho robi srandu, ked povie nejaku blbost, alebo jej trva dlhsie kym jej zapne - tak povie, ze vsak chapete - blondina a pod. Mam kamosku americanku a ta tiez, ked trepne nejaku blbost, tak povie, ze to viete, my blbi americania. Ani jedna z nich sa nevytaca na vtipoch o blondinach, ci Americanoch a to ma dcera len 18 rokov a je schopna sa nad taketo hlasky povzniest.

savoya
12. dec 2016

Brunetky si liecia komplex,pretoze blondinky su a budu vzdy pritazlivejsie a uspesnejsie u muzov ako brunety.Kolko hnedovlasok poznam ,co len ticho zavideli a boli zamindrakovane koli tomu ze nie su blond alebo dokonca im tato farba ani nepristane.Tie co urazaju blondynky,maju v skutocnosti zranene vnutro a liecia si komplex.

maxiva
12. dec 2016

@savoya ja sama som blond....ale urcite si nemyslim,ze brunety su menej atraktivne😒sorry,ale to je riadna blbost.ide o to ako ta zena vyzera,co z nej vyzaruje...vobec nejde o farbu vlasov.....a na vtipoch sa smejem,ved na to su🙂

savoya
12. dec 2016

@maxiva
Nie len poznam vela brunetiek co si robia s blondyn srandu a pritom jeto so skrytej ziarlivosti.Mne je tiez jedno,ci su vtipy o blondynach alebo nie,vobec to neregistrujem a ani ma to nevytaca.

maxiva
12. dec 2016

@savoya tak su ludia co su schopni zavidiet aj nos medzi ocami😔

alaguema
12. dec 2016

😀 Zranené vnútro kvôli farbe vlasov? Si robíš prdel nie? 😀 Farba vlasov je len detail. Ide o ich kvalitu. Ak už ťa tak trápi názor mužov, tak pre nich je sexi každá krásna, hustá, dlhá hriva. Aby bola krásna, musia byť vlasy zdravé, husté, lesklé a pevné. Ak tvoje vlasy vyzerajú takto aj bez zásahov zvonku, teda po umytí necháš voľne vyschnúť a sú krásne, môžeš si gratulovať a ich farba nie je vôbec podstatná.

libawet
12. dec 2016

@esstetika farba vlasov, výška, váha, vek, výzor... - sú len vonk. znaky, čísla, nič nehovoria, podstatné je, kto je aký človek vo svojom vnútri.

savoya
12. dec 2016

@alaguema
Poznam vela brunetiek co sa koli chlapovi odfarbilo na blond a vyzerali ako zelenovlase čudá.😀

alaguema
12. dec 2016

@savoya Opakujem - podstatná je kvalita vlasov. Ak sú riedke, suché, bez lesku, pekné nebudú, nech je farba akákoľvek. Ja som zrzka, vlasy si chemicky nefarbím už roky. Mám ich dlhé, husté a prirodzene zvlnené. Je to moja ozdoba a nemusím s nimi robiť vôbec nič, len ich umývať 😉 Môj muž ich miluje. Ženy si s vlasmi dorobia kadečo, to viem. Aj ja som kedysi experimentovala, je to normálne, pokiaľ to robí celkom mladá baba. Zrelá žena by mala vedieť, čo jej pristane a obvykle už nič nerobí kvôli chlapovi bez toho, aby to ladilo s jej vnútrom, ale to asi ešte nepochopíš 😎

obsadenemeno
12. dec 2016

@savoya a ja poznam vela brunetiek, blondinok, rysavych, ciernovlasych.....atd.....co koli muzom urobili aj vacsie blbosti........ no ale ak si tak povrchna, ze si myslis, ze to, ze si blondina a ze brunety ti zavidia farbu vlasov, tak potom nema vyznam ti nic vysvetlovat, lebo nepochopis.

Krasa je docasna. Skaredost nie. Hlavne ta vovnutri, ta skor ci neskor vyjde na povrch.

deltaa
12. dec 2016

Rozum s farbou vlasov/chlpov nesuvisi, to este niekto v dnesnej dobe riesi kto je orgininal a kto nafarbeny? ja som byvala original bruneta, uz 4 roky original sediva a teda nafarbena bruneta a teraz co? :D