Bodhi - esenciálne oleje

ctrl
3. jan 2021

Zdravím , má niekto skúsenosti z týmito esenciálnemu olejmi ? Môžu sa používať do difuzerov,

lucieee24
3. jan 2021

@ctrl oleje sice nepoznam, ale ja pouzivam etericke oleje od tejto znacky, 100% prirodna silica, ktore urcite mozu ist do aromalampy ci difuzera.

anetttka123
3. jan 2021

@lucieee24 no myslim,ze tieto kupis vsade v obchodoch...a prave tieto su obyc klasika ,no na inhalovanie nevhodne...niesu prirodne...

lucieee24
3. jan 2021

@anetttka123 ktore su obyc klasika? Tie moje na foto? Urcite su 100% prirodne a urcite su vhodne na aromaterapiu. Nevadi, ze na ne natrafis vsade. To preto, lebo su ziadane. Napr. ak to z toho skladu kupi jeden zakaznik, tak ich potom rozdeli do dalsich svojich obchodov a moze ich mat aj 40 po celej SR . A ked je takych zakaznikov viac... ☺️

lasina
3. jan 2021

Bodhi sú super, používam ,len sú drahšie, aj do aromalampy aj do difuzera

alaguema
3. jan 2021

bodhi sú ok. Ale sú aj lepšie. Florihana, Aroma Zone, Oshadhi, z našich domácich Hanus, Saloos.

maruska84
26. mar 2021

@alaguema máte prosím nejakú štúdiu, alebo na základe osobných skusenosti? Ktorú z tých značiek, ktoré spomínate, by ste odporučili ako TOP? Ja mam zatiaľ doterra, ale nemám možnosť porovnať mmt.. ďakujem vopred za odpoved

martina_bratislava
8. apr 2021

poznam bodhi oleje, pouzivam ich uz dost dlho, su super, zlata stredna cesta co sa tyka ceny, aspon viem ze nekupujem chemku. jasne, aj do difuzera aj na pokozku zriedene. momentalne ficim na bergamote 🙂

pajev
Odpoveď bola odstránená
Zobraz