• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bojím sa búrok. A čo vy?

6. júna 2011 
je to síce možno smiešne,ale normalne mám z nich fobiu :unamused: a z kadejakých tornád a vetrov :confounded: . Bojím sa čo to bude o pár rokov,či ma niekde neprisype pri tornade, alebo že nam odfukne strechu a natečie do bytu :confounded: .kedže máme v bytovke nepaltičou,tak nemôžme ani rozmýšlať o poistení celej bytovky a neviem,či sa da poistiť len jeden byt

no nič,už tu leje,bojim a idem všetko povypínať :sweat_smile:
14. júl 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
malo byť - bojim sa burky - sorry,strach je väčší :sweat_smile:
14. júl 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon ze nie som sama aj ja sa bojim burok a ked hrmi tak najradsej sa schovam do mysacej diery :confounded:
14. júl 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisocka, aj ja, uplne panicky... priatel ma s tym posiela k psychologovi...
14. júl 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My s malym pozhasiname svetla a pozerame na boba :wink:
ale po dnesnych spravach mi nie je dobre :frowning2:
14. júl 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm,mňa skôr trápi,či sa oplatí plánovať nejakú budúcnosť.ved tornáda budú za chvíľu u nás samozrejmosťou a tie búrky.takmer každý deň a aké! :astonished: trieska to o stošesť!
niekto raz povedal,že v 2008 sa to začne a ked vidím,že sa to začína naplňať........vraj v 1012 to vyvrcholí.
nie že by som tomu chcela veriť,lenže to vidno.........
14. júl 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ste videli jak zabilo to dieťa s matkou v jaskyni? to už mám strach aj retiazku mať a sedieť doma na posteli :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

ella,čo ma byť v 2012?
14. júl 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môj manžel je zase fanatik, ten bol smutný, že sme minulú zimu nemali poriadny cyklón :sweat_smile: Ja som mala trochu strach pri tých bezpečnostných opatreniach, ktoré treba urobiť - nevychádzať z domu, zabezpečiť všetky okná, uzavrieť vnútri všetky veci z balkónov a veránd, urobiť dostatočné zásoby potravy a vody deň pred cyklónom, ale nakoniec som zažila len takú silnejšiu tropickú búrku a bolo to ako taká "lepšia" búrka na Slovensku...
Ja sa z bleskov teším doma v suchu.. podľa mňa je to nádherný úkaz :sweat_smile: :grinning:
14. júl 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,počasiu bude tak šibať,že to nebude normálne.v patagonii sa už teraz topí ľadovec a to je tam zima!
takže ked sa budú topiť nadalej,zaleje to kontinenty a celkovo by mala zostať pevnina len nejaký kúsok v ázii.
no a možno sa prepoluje planéta.teda vymení sa južný pol(magnet) so severným.a môže to narobiť šarapatu!

napadá ma výrok z biblie.,,živí budú závidieť mrtvym" :confounded: no radšej si nechcem pripustiť,že by to tak mohlo byť.
14. júl 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ješiš bihan,ty maš guraž :grinning:
14. júl 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuu ella, to odkial vies? :astonished:
14. júl 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no z novín,internetu.....a to nie som fanatik,ani fanúšik sci-fi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sami si za to môžeme.preto som sa ja začala správať aspoň trochu ekologicky.aj ked som len kvapka v mori... :wink:
14. júl 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O tej ďalšej apokalyptickej predpovedi som tiež čítala... ale koľká je to v poradí? :sweat_smile:

Deni, keby si musela, zvykneš si na všetko :grinning:
14. júl 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hodte link
14. júl 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja dufam,že nič také nebude.
ani som tomu neverila,lenže nik neveril,že 2008 sa začne meniť počasie viac ako inokedy a ked vidím,že sa to naozaj mení tak neviem,neviem.
14. júl 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a ešte.čo myslíte,prečo sa tak strašne začalo robiť všetko pre to,aby planéta nebola ,, v čase za 5 min. 12 h"?
stavajú sa mrakodrapy,v ktorých budú len rastliny a všetci sa konečne začali správať ekologicky.....

asi vedia prečo sa boja........
14. júl 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tfuj ,aj vy tačínate s tými predpovaĎami o apokalypse? MM pri tom minule presedel celý večer a na Zou tube mi ukazoval kadejaké proroctvá a som nevedela potom spať.. :grinning:
14. júl 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čítame :grinning:
a hádam nie ste všetci takí naivní,že si myslíte,že budeme mať mil. rokov stále to isté počasie a vzduch a vodu čisté napriek tomu,že sa otrasne správame :stuck_out_tongue_closed_eyes: toto nechcem svojim deťom nechať... :wink:
14. júl 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ella, to si nemyslím, veĎ saam vidím, ako sa počasie mení, veĎ už nie je jar, ani jeseň...
Panebože, čo som t otam napísala za bludy? No, vidíte? tak ma to rozrušilo zase ,že ťukám vedľa :grinning:
14. júl 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som všetkých všeobecne :wink:
14. júl 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, len som sa vyjadrila :grinning:
14. júl 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence... hádam nebudete veriť takým somarinám, ako že niekto povedal, videl, vyveštil, že v roku 2012... blablabla... hlúposť ako voda v koši, v ponorke, vo vrecku... :grinning: :grinning: :grinning:
Teraz k tej búúúrke...
m i l u j e m b ú r k u
neviem si pomôcť, ale keď začne fúkať vietor a keď vidím blesky a počujem hromy, tak to neviem ani opísať. Podľa mňa najkrajší úkaz na svete je búrka.
14. júl 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, prepáč, ale niektoré Tvoje názory... nech sii každý verí čomu chce... nemusíš ho preto zosmiešňovať...
14. júl 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monkula... ja som to nemyslela ako zosmiešňovanie... ospravedlňujem sa ak ste to tak pochopili... :frowning2:
14. júl 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nie je veštenie ani nič podobné.to je prirodzený a predpokladaný vývoj.......
14. júl 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ... ja som to tak nepochopila ... naopak, tvoj príspevok ma upokojil ... :sweat_smile:
14. júl 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj ja mam rada burku ale zaroven sa vtedy aj hrozne bojim. viem znie to cudne ale je to taky divny pocit vtedy :sweat_smile: . inak o tych proroctvach som tiez pocula. ze vsetko zaleje voda. :frowning2:
14. júl 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Majka 35 ďakujem :slight_smile:
14. júl 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, no nie, ale dooobre nechaj tak, ale len preto ,že si Soboťanka teda takmer :grinning: :grinning:
m
14. júl 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to,že sa topia ľadovce,sú podľa vás somariny?ved sa to naozaj deje.a čo myslíte,kam tá voda pôjde?
14. júl 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1 2 3 ... 5
Tvoj príspevok