Bojíte sa pádu vlády?

15. dec 2022

Bojíte sa pádu vlády? Ako nás to ovplyvní?

bimbambom
16. dec 2022

Myslím , že skôr je problém ten , že diskusia bude ťažko konštruktívna ak bude takýmto štýlom prebiehať ... Nedomýšľajme si , diskutujme!!! . Keď mi vadí Matel neznamenā , že mám na stene Ficove obrāzky . Keď sa nechcem očkovať ( aj keď nakoniec som) , neznamenā , že som fašista ,dezolāt , či čo . Ak poviem , že Pele je menšie zlo , neznamená, ze som jeho volička atď atď .

Stačí ak budeme IBA
Čítať s porozumením
POČÚVAŤ A REŠPEKTOVAŤ SA NAVZĀJOM
Nemajme unáhlené nāzory ....

sheila121
16. dec 2022

Nijak, príde ďalšia a bude to to iste keď nie horšie

kofa77
16. dec 2022

@lucia851 nie, Dzurinda vsetko neznicil naopak, podarilo sa mu vyhrabat krajinu t toho marazmu, ktory bol za meciara, nastartovali sa reformy. ano, potom sa nieoc vymklo z ruk, aj ked si stale myslim, ze vela veci islo mimo jeho radar. ale ludia ako ty nemaju paru o svete, o fungovani statu, o demokracii. nikdy si neprecitali jediny rozhovor s nejakym odbornikom, nejaky zivotopis, nejaku debatu... vsetko, co zvladnu je pozriet markizu a bazos...

narayan
16. dec 2022

@lucia851 Dzurinda je starý hajzel? To ti zas našepkal tvoj muž??....

vroni
16. dec 2022

@kofa7, u mňa má Dzurinda ťažký vrubik za to, ako potopil Radicovu. A po posledných udalostiach som k politikom, ktorých ego "clouma ich majestatem" ešte skeptickejsia.

autor
16. dec 2022

@narayan bohuzial tak nejako to bude ako vravis.ja som stredna trieda a uz sa vidim na dne, neviem co mozem spravit aby to tak nebolo

mondolina
16. dec 2022

ja len pevne verím, že sa neodkloníme od Európy a neprikloníme sa k Rusku. To bude katastrofa 🤦‍♀️

kvetinka75
16. dec 2022

@athom netuším koho budem voliť. Ani tak nie je dobre, ani tak. Toto je najhoršia vláda aká tu kedy bola. Ale čo bude teraz po páde.......netuší nik.

kvetinka75
16. dec 2022

@mondolina ono by bolo dobré nájsť nejakú zlatú strednú cestu. Rusko je veľmi chudobná krajina a stiahlo by nás to ku dnu. Ale to akým smerom sme išli doteraz, tiež nás to ťahá podľa mňa zlým smerom.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kofa77
16. dec 2022

Fico je inteligentny zmrd a smrad. ma dar reci, vodcovske schopnosti a pre niektorych asi aj charizmu, nema svedomie a je pomstychtivy a ambiciozny a toto vsetko mali napr. aj hitler, stalin a pod ...

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kofa77
16. dec 2022

matovic je diagnoza.

jana_eyre_2
16. dec 2022

@kofa77 o chvíľu určite aj oficiálna 😂 narcis sa premenuje na "Matovičov syndróm"..

lucia851
16. dec 2022

@narayan nie ale viem to

lucia851
16. dec 2022

@kofa77 a ty chces akože koho voliť?

narayan
16. dec 2022

@lucia851 mna teda zaújíma tvoj názor, prečo si to myslíš....

kvetinka75
16. dec 2022

@kofa77 áno je inteligentný, preto mu to ľudia žerú. Vie ako na ľudí a inteligentne to tu tiež rozkrádal. Vie veci zaobaliť

jana_eyre_2
16. dec 2022

Ja dúfam, že nastane úradnícka vláda a prezidentka osloví dobrých odborníkov, čo by mohlo upokojiť situáciu... Ale popravde úplne sa do úradníckej vlády nevyznám, tobmalo čo som o tom čítala mi to príde ako najlepšie riešenie po tomto hroznom období chaosu a hádok.. a nech je Matovič aký je, toho si už ani nevšímam, to je proste chorý človek, ale nerozumiem čo také môže mať na ostatných v olano, že ho držali tak veľmi až kvôli tým všetkým konfliktom to takto vyvrcholilo.. z toho mi je na 🤢 keď vidím že zrejme sú tam veci ktoré nikto z vonka nevidí, inak by ho tam tak nedržali...

slniecko5
16. dec 2022

@narayan videla som rozhovor s politológom Lencom, vyjadril sa na tému Dzurinda, on veľmi ten všeobecný optimizmus okolo neho nezdieľal. Čím má teda nepotešil 🙄. Ale nádej umiera posledná. Ja by som kľudne volila Olano opäť, ale bez Matoviča. Od neho už ozaj potrebujem dovolenku ✌️.

jana_eyre_2
16. dec 2022

@kofa77 inak minule som počúvala chvíľu niečo čo Fico rozprával a musím skonštatovať ze už aj ten dar reči sa mu stratil.. je už príliš extrémistický, jediní ľudia čo ho budú voliť su ľudia čo nevidia súvislosti, resp.ani nechcú vidieť..

kvetinka75
16. dec 2022

@jana_eyre_2 tak ja zase dúfam, že nebude úradnícka vláda a ak mám pravdu povedať, neverím, že prezidentka osloví dobrých odborníkov.

narayan
16. dec 2022

@slniecko5 ja s tebou súhlasím, o tom pokoj, len ma zaujíma názor niekoho, kto volí Fica, lebo manžel povedal..a prečo si to teda myslí o Dzurindovi, že či sú to zas len keci do pléna, alebo má aspoň nejaký vlastný názor...

kvetinka75
16. dec 2022

@narayan moja kolegyňa ho chce voliť. Pretože aj keď nakradol (každý kradne, to zase nie je taká naivná aby si myslela že on nie) , aj ľuďom niečo dal.

narayan
16. dec 2022

Mňa by inak aj veľmi zaujímalo, prečo Sulík tak strašne bojoval o pád vlády, ale predčasné voľby mu už tak nevoňajú a radšej by bol za vládu úradnícku. Čoho sa bojí? Žeby nedostatku voličov?

lucia851
16. dec 2022

@narayan staraj sa o seba každý máme svoj názor

kaja01
16. dec 2022

@narayan Sulík skončil, myslím, že to čo predvádzal posledný rok mu voliči SaS spočítajú vo voľbách.

narayan
16. dec 2022

@lucia851 aj som si myslela, že argumentovať nebudeš mať s čím 🤦‍♀️

narayan
16. dec 2022

@kaja01 mne je to jasné, bola to viac menej len rečnícka otázka 😉

kaja01
16. dec 2022

@narayan Tak ja tiež takú rečnícku. Sulík by možno zas rád na raňajky s Kočnerom.