Bolesť hrdla pred operáciou

dubek
10. jan 2018

Dobrý deň dnes mam ísť na príjem do nemocnice a zajtra ráno mi budu vyberať cystu z dutiny ale ráno som sa zobudila z bolesťou hrdla co mam robiť?? Myslíte že mi prelozia kvôli tomu operáciu??

e1i
10. jan 2018

je to možné, dr pri príjme rozhodne

fednaja
10. jan 2018

No na operaciu by si mala ist uplne zdrava, takze je mozne, ze ti operaciu prelozia. No jednoznacne chod k doktorovi a on o tom rozhodne

nelinka888
10. jan 2018

No kvôli anestézii by si mala byť úplne zdravá, bolo by dobré ísť k doktorovi nech o tom on rozhodne. Jednoznačne to ale nezamlčuj pred doktormi..

dubek
autor
10. jan 2018

Ach jaj celý rok som zdravá aj jak naschvál dnes má boli hrdlo :( dnes mam ísť od odniesť papiere na príjem tak im to poviem ze ma boli hrdlo uvidím co mi povedia aj moju mamu tak začalo deň pred operáciou a lekár povedal ze budí operovať že to nevadí až tak

zuzik307
10. jan 2018

@dubek operaterovi to nevadi, anesteziologovi ano...pokial nie su dychacie cesty uplne ok, hrozia komplikacie pocas anestezie...

zdenkamartin
10. jan 2018

Ahoj.a kde máš tu cystu ? Pýtam sa preto lebo.mam hrčku bolavu na pravej strane pri zube múdrosti.na boku a bola som aj u zubarki robyla mi aj rengen a nič tam nemám tak neviem kde ísť ďalej ale cítim ju keď prejdem z jazykom

dubek
autor
10. jan 2018

@zdenkamartin cystu mam v dutine vysetroval ma dnes primár a ze vraj môžem ráno prísť na operáciu tak oni asi vedia čo majú robiť ale hrdlo ma. Stále boli tak dúfam ze všetko bude ok

momo24
5. feb 2018

@dubek ahoj. Prosim ta operovalivta nakoniec s tym bolavym hrdlom? Mna caka operacia vo stvrtok a od dneska ma akosi bili hrdlo ale nic ine nepocitujem. Uz som raz mala odlozenu operaciu kvoli chorobe ale vtedy ma to riadne chytilo. Neviem co robit ci im to na prijme povedat alevo nechat tak

dubek
autor
6. feb 2018

@momo24 áno pozrel mi lekár do hrdla a povedal ze môzu operovat... Len dva dni po operácii akoby to malo nejaký následok na mňa neviem ci z toho boľavého hrdla alé ochorela som strašne angína chrípka malátnosť.... Aké u vás to nemusí byť nebojte sa

momo24
6. feb 2018

Dufam teda. Mna az to hrdlo velmi neboli len tak skrabka trosku ale idem ba operaciu zlcnika tak neviem ci to spomenut alebo nie

dubek
autor
6. feb 2018

@momo24 nemusí to vadiť ale radšej im to povedzte im to moc nevadí ak nekaslete

alexia222
15. júl 2018

Ahojte, ja mám ist zajtra na prijem do Ružomberka so ŠŽ a neviem, ci tam vôbec pojdem. Mám bolesti hrdla, bolestivy kasel. Skusenosti? Predpokladam, ze s respiracnym ochorenim ma ani nevezmu.