Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

BOLESTI PODBRUŠKA. Príčinou nie je ovula ani tehu

danielitka26
21. jan 2011

ahojte baby mám neskutočné bolesti podbruška, no ovulku nemám, tehotná niesom, prechladnutá taktiež nie po gyn stránke som ok ....čo to potom môže byť? čo si mám na to dať ? nejaký liek, bylinku alebo čo poradte mi lebo už som zúfalá :((((((

babulina
21. jan 2011

skus caj z alchymelky 😉

evinka2311
21. jan 2011

no,ja som to mala pred mesiacom,az tak,ze som isla na pohot na gyndu.,dr ma riadne zvozil,ze s tym tu co chodim a ze su to asi krize.a fakt boli.oni vraj mozu simulovat gynekol.bolest,
a rodila si uz?lebo u mna to mozu byt aj zrasty po sekciach.

danielitka26
autor
21. jan 2011

nerodila som. tak vravíš kríže ....ja idem zblázniť :( to je taká bolesť že by som aj plakala

riana12
21. jan 2011

@danielitka26 mna napada aj mocovy mechur... 😒 doki ti nerobil vysetrenie mocu?

mrka2
21. jan 2011

no ja si tiez myslim,ze by to mohli byt krize... alebo slepak,ked ho este mas.. ☹

silvia0201
21. jan 2011

@danielitka26 chronický zápal slepého čreva,ak je to na pravej strane, ak sa ťahá po celom brušku, možno ileus????

janielik87
28. jan 2011

ahoj, ja mam tento isty problem :( sice ma to neboli az tak velmi, ze by som plakala...ale jemne ma to tam boda na lavej strane. bola som tento tyzden u gynekologicky, nasla mi nejaku tekutinku na ultrazvuku (ale ked pre mna je to spanielska dedina...ked vidim len tmavu skvrnu a v nej jednu tmavsiu skvrnu 🙂) mozno ma boli to... skoda len, ze som jej o tej bolesti nepovedala, ale myslela som si, ze je to ovulacia...len to uz akosi dlho trva ...:( a zacinam mat strach. tiez nie som ani prechladnuta a ani nemam menstruaciu...a uz by som nemala mat ani ovulaciu...tak neviem. Inak ma nic neboli...

opacnypohlad
1. feb 2011

nechcem nikoho strasit..ja ked som mala take bolesti, tak to bola cysta na vajecniku...cize hned operacia..takze by som to nepodcenila a sla ku gynekologovi, nech ti spravi sono...tot moj nazor..