Bonavita - darčekové body

vratkok
11. apr 2013

Máte niekto skúsenosti s: "Kupuj cereálne výrobky Bonavita, zbieraj body z obalov a vymeň ich za darček". Ja som podľa pravidiel na ich stránke odoslal body, po dlhom čakaní som sa opýtal kde mám darček a oni, že žiadne body nedošli, že obálku neprevzali. ☹ Na stránke pošty je možnosť sledovať doporučenú zásielku a podľa toho je zrejmé, že obálku prevzali. No oni stále, že obálka u nich "není k dohledáni". 😲 Aj som im poslal sken podacieho lístka, no ten mi nechceli uznať, lebo ten slovenský je akosi iný ako v čechách. Keď som podal reklamáciu na pošte o doručení zásielky, odrazu už si môžem vybrať nový darček aj bez dokazovania odoslania bodov. To som zatiaľ odmietol, že si počkám na šetrenie pošty. Som zvedavý ako to dopadne 😒

miracle
11. apr 2013

Ja som objednavala asi dva krat a prislo bez problemov

lucia375
11. apr 2013

mne dvakrát prišlo ale to bolo za menej bodov a raz som objednávala za viac bodov, dlho som to šetrila a neprišlo, pýtala som sa, povedali že nedošlo a ďalej som to neriešila ale ako vidím mala som sa do toho viac obuť

vratkok
autor
18. apr 2013

Takže pošta mi potvrdila, že zásielku adresát prevzal, no v Bonavite stále nechcú uznať svoju chybu 😒 a tvrdia, že nič nedostali, no môžem si vybrať darček v približnej hodnote bodov. Žiadne ospravedlnenie ani ponuka na bonus. 😨 Akosi sa neviem stotožniť s jednaním niektorých ľudí, v tomto prípade veľkej firmy 😠

jeackynka
4. máj 2013

@vratkok aj si si teda nieco vybral v tej hodnote?? Ja sa prave chystam poslat body teraz je taka akcia ze dvojnasobok bodov ,cize ked mam 500 bodov to znamena ze si mozem vybrat v hodnote 1000 teraz mam normalne strach ci nebudu chciet oklamat aj mna predsa Len je to dost bodov a Su tam aj dobre ceny teraz chcela by som mikrovlnku tak neviem ako sa zachovaju

vratkok
autor
4. máj 2013

@jeackynka Áno, vybral som si darček, čakám či vôbec dorazí. Odporúčam určite posielať doporučene, podací lístok uschovať , a nalepené body pre istotu nafotiť. Mám taký pocit, že pre slovákov veľmi nechcú posielať darčeky. K tej mikrovlnke, opatrne s používaním, sú rôzne informácie o jej škodlivosti. Ahoj 🙂

vratkok
autor
5. jún 2013

😉 Tak darčeky predsa len prišli. Pozor, o kvalite sa hovoriť nedá, ale sú predsa zadarmo 😀

xfenix
16. jan 2016

`pozdravujem, ak mate doma nejake body a nezbierate, rada od vas vymenim alebo kupim 🙂

veronic8
14. nov 2017

@vratkok no ja zbieram body priebezne yz niekolko rokov vzdy ked nezabudnem si vystfihmem body a odlozim a nalepim na tak kartonovu karticku co som si kedysi z takych musli vystrihla uz ich mam skoro 80 tak reku uz by sme si mohli i nieco vybrat a teraz zhtozena pozeram na ix stranke ze oni tam xcu nielen body ale i datum spotreby -tak to je sila takze to som zbietala asi zbytocne :P aj vy ste tam mali datum spotreby?