Booty plán Cynthia - Bianca

67neries
28. nov 2020

Čaute. Dnes som narazila na tieto booty plány. Máte niekto s týmito booty plánmi skúsenosti? Sú naozaj také účinne ako ospevujú? Máte ich niekto? 50€ mi je naozaj ľúto dať nato že som nepočula reálne recenzie okrem fotiek na instagrame..
Takže by som bola veľmi rada za vaše skúsenosti 🙂)

patusikk
20. jan 2021

@luciahoran ja inak najprv vravela Biana že havarovali či čo a včera že sa utopil? wtf

luciahoran
20. jan 2021

@patusikk tiež som to tak najskôr chápala lebo myslím, že povedala niečo také, že mal nehodu ale nemyslela tým haváriu.. nevedel plávať a utopil sa v jazere kde je plávanie zakázané, sú o tom nejaké české články

ninusa221
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
swwan
21. jan 2021

@patusikk ahoj,môžem poprosiť tiež plány? Ďakujem🥰
email: dan180@azet.sk

luciahoran
22. jan 2021

@swwan veď už raz písala, že ich na mail neposiela. Nikto kto si za ne zaplatí by ich len tak zadarmo dalej neposúval. Keď to chcete vidieť si ich rovnako zaplaťte alebo nájdite na bazoši :D

ilona12380
3. feb 2021

Ahoj, preprodam program za 20€

luciahoran
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
loui
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emmablablabla
9. apr 2021

@patusikk prosím aj mne ich pošleš na email ? ekrockova03@gmail.com

patusikk
9. apr 2021

@emmablablabla ja to na mail neposielam ved si rozklikni ten link s IG

niki4608
10. apr 2021

@patusikk taky bych poprosila booty plan @vagnerova.n20@soupdy.cz

luciahoran
10. apr 2021

@niki4608 vy fakt nečítate čo napísala už tak 10x? že to neposiela? 😂😂 sú z toho vraj pokuty a to nikto nechce riskovať ešte takto verejne na modrého koníka to písať 😂

patusikk
11. apr 2021

@luciahoran Z tých starých nie... z týchto nových už áno... No ja s tým poriadne nemám nič spoločné NO VIEM KDE ICH VIETE NAJST A TEN IG PROFIL SOM TU POSIELALA NIEKOLKO KRAT, KDE JE UKRYTA TA PRAVDA NAPISANYCH CEZ 200 RECENZII.... 🙂

luciahoran
11. apr 2021

@patusikk podľa mňa aj z tých starých, na konci majú také čosi napísané ... a veď jasné, len keď si nedokážu pozrieť jednu-dve správy vyššie že to tam je presne napísané kde to nájdu tak to je ťažko

baskavermi
25. aug 2021

@ninusa221 no nahodou ja mam dobre skúsenosti a pokial dodržiavaš to co je v tom plane tak vidis aj výsledky … nabuduce netreba byt tak múdry … ja si myslim ,ze ten plán za to stojí

ninusa221
25. aug 2021

@baskavermi videla som ho na tom profile stačilo mi🤣🤣🤣🤣🤣

smolenova38
2. dec 2021

@leskovael kto povie že majú hnusnu postavu tak len závidí áno to sme mi typické ženy 🙏😂. Nehovorím že zadok nemá nijak upravený ale takz postavu chce mat fakr asi každá žena . A ktorá je sama seba klame

smolenova38
2. dec 2021

@ninusa221 zaujímavé je to že všetci teb plán disujete” všetky ho chcete , necvicila ste ho ani jedna a mudruje o 106

ninusa221
2. dec 2021

@smolenova38 kto napisal niekde že ho chcem ? Ty si dobre mimo

leskovael
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leskovael
2. dec 2021

@smolenova38 áno, samozrejme 😅👌

k_zvierata2023
17. jan 2024

@patusikk mohla by ste mi ich prosím poslať?

k_zvierata2023
17. jan 2024

@patusikk poslala by ste mi ich na email prosím kristinamuranska64@gmail.com

ninafigurova
31. mar 2024

@patusikk ahoj, mohla by som poprosiť o tie plány? Rada by som si pozrela čo je to zač 😃 predtým ako si ich kúpim a či to naozaj za to stojí.