Booty program by Cyntia

natalmich
22. mar 2022

Ahojte,
Prosím je tu niekto kto si objednával booty program by cyntia alebo od Biany? Tieto slečny to prezentujú ako TOP plány na cvičenie a očividne aj dievčatá ktoré pod nimi cvičia majú výsledky. Videla som už všelijaké recenzie, ak tie dobre aj tie zlé a preto sa sem obraciam aby som mala nejaké info z prvej ruky. Za každú pomoc a radu ďakujem 😊
PS: Ja cvičím, čiže cviky ovládam a viacmenej aj stravu. Skôr má zaujíma či je tam niečo navyše. Ďakujem

mec321
22. mar 2022

@natalmich Nieje tam nič navyše… tie cviky si fskt človek nájde aj na nete.. len je to inak spracované.. rozpísané hovadiny… zbytocnosti… cize toto vsetko plus dava ti tam take treningy ktore by sa ani davat nemali, je to velka zataz a nikdy som este nikoho nevidela hentak cvicit, proste to najtazsie nakope niekolko opakovani urcite nie. skoda penazi

0adka0
22. mar 2022

Dajú sa nájsť na ulož.to aj na jednom instagramovom profile zadarmo odfotené, všetky plány sú v podstate rovnaké, namieru ti vypočíta len základné makrá na deň, čo urobí každá kalkulačka na nete a to ti pošle do mailu a k tomu priloží rovnaký plán ako majú aj ostatné baby, čo si to kúpili (vidíš aj všetkých ostatných príjemcov plánu). Inak sú tam základné poučky, čo sú to sacharidy a bielkoviny a že si máš robiť jedálničky sama a ako príklad tam je tvaroh s ryžou, losos a avokádo. Potom sú tam popísané základné cviky: drep, brušák a to je všetko, akurát sú tam pekné obrázky, ale tie sa mi zdajú stiahnuté z Pinterestu, lebo sú to také figuríny s veľkými zadkami, čo bývajú na takých ,,výzvach” na cvičenie. Inak v tých plánoch boli gramatické chyby a plán na schudnutie je rovnaký ako na naberanie a na ,,premenách” sú stiahnuté bruchá a vypučené zadky s pomocou photoshopu. Niektoré vety tam boli na zamyslenie, napríklad že sa máš tak napchávať až kým ťa bude naťahovať, aby ti rástol zadok, fyzicky nie je možné aby jedlo išlo iba do zadku. Ja si myslím, že obe majú implantáty v zadku a kvôli biznisu by to v živote nepriznali, veď mama im dala napichať pery keď boli ešte malé deti a tvrdili, že to im tak vyrástlo v puberte a že vraj zadky majú po babke a je to genetika, jasné preto ich mali celý život ako doska a potom im za jeden rok narástli na Kim K. Takisto z toho ako im tie zadky rástli nemajú žiadne fotky a na uváženie je aj to, ako na seba nadávali a nenávideli sa a teraz sú najlepšie kamarátky.

aylinn
22. mar 2022

Klientky tejto baby majú fakt výsledky , brutálne a ani to netrvá 10 rokov , ja si tiež chcem odnej kupovať

aylinn
22. mar 2022
mirkasmile
22. mar 2022

@aylinn ona je wellness fitnesska, a wellness fitness je práve o väčších stehnách a zadku.
Takže v tomto smere by som skôr teda volila trénerku, ktorá ma aj nejaký certifikát, ma roky skúseností, súťaži v tejto kategórii (alebo súťažila), ma už nejaké klientky.
No za mňa osobne pôsobí dôveryhodnejším dojdom, ako nejaké influencerky 😀

simsalabim
22. mar 2022

Dievcata, ja sa opytam uplne pomimo - preco treba mat zadok ako Kim K? Ja som vyrastala v dobe, ked sme sa jedna druhej pytali - Nemam v tom velky zadok? a nejako tymto velkym booty nerozumiem 🧐

mirkasmile
22. mar 2022

@simsalabim doba sa mení, trendy sa menia 😀 je to dosť prezentované aj na sociálnych médiách, takže tak.
100 ľudí, 100 chutí, ale zase Kim je už extrém, nakoľko ona si to neydrepovala ale dala implantáty 😀
Keď chce baba zdravšie žiť, cvičiť a naberať hmotu,prečo nie. Časom možno skúsi aj wellness fitness, možno

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nairia
22. mar 2022

@natalmich ja sa ta opytam par otazok:
1. videla si niektoru z tych dvoch niekedy cvicit? maju videa, kde ten plan je komplet odcviceny NIMI SAMYMI?
2. venujes sa cviceniu, preco si myslíš, ze prave tento "plan" by mal byt v niecom lepsi ako plany od renomovanych fitnes trenerov/instruktorov zo slovenska/sveta?
3. poznas nejake dievcata, ktore realne pod nimi cvicili a fakt maju vysledky? (lebo fotky noname tiel nie su zarukou a instagram znesie vela)
4. vazne si myslis, ze cvicenim sa az tak výrazne da zmenit fyziologia tela? (rozumej raz ked som typ postavy "hruska", nezmenim si ju na chlapcensky typ postavy a naopak)

posledna otazka je skor do plena pre zeny/dievcata, ktore sa potrebuju menit: baby, preco neberiete cvicenie ako sposob zveladovania tela, zlepsovania si stavu mysle a nie ste vdacne za to, ze ste zdrave a mozte sa hybat? ved cvicim preto, lebo milujem svoje telo, nie preto, ze ho nenavidim! beriem ho take, ake je, snazim sa ho ale udrziavat v jeho najlepsej moznej forme.

natalmich
autor
22. mar 2022

@simsalabim Ja nepotrebujem veľký zadok a určite necvičím s cieľom mať zadky ako oni, osobne sa mi na tom nič nepáči. Chcem ale mať pekný guľatý zadok a tým že oni majú tie programy má to zaujimalo. Myslím že hentaké zadky sú už extrem ale pekný guľatý zadok myslím že nieje na zahodenie 🙂

natalmich
autor
22. mar 2022

@nairia ďakujem za otázky 🙂 netvrdím že ich plán je ten top, cvičila som pod rôznymi americkými fitnesskami čo majú videá na YouTube, zároveň som mala jeden program od jednej americkej fitnesky. Stravu mám od trénera, cvičím si podľa seba. Fyziológia tela sa len tak nezmení, ak neberiete suplementy, telo vás pustí len toľko koľko vládze takže necakam že budem mať zadok ako oni 🙂 ďalej, nechcem mať zadok ako tie slečny, ide mi o spevnenie spodnej časti ktorá mi moc nejde napriek tomu že pravidelne cvičím a stravujem sa.
Nechápem mierne prečo si hneď automaticky myslite že chcem meniť svoje telo a mať zadok ako vagón či nemám rada svoje telo. Ja svoje telo milujem, prežila som si s ním viac než dosť a zdržujem sa lebo chcem a baví má to 🙂 tal prosím nehľadajte za mojou otázkou nieco iné, nebola nijak orientovaná na nespokojnosť. Zaujíma má len či ten booty program reálne obsahuje niečo navyše, nejaké tajomstva o ktorých sa nedočítam na nete. Každý inak cvičí, má skúsenosti s niečím iným. Preto som položila takúto otázku 🙂

natalmich
autor
22. mar 2022

@mec321 ďakujem krásne za odpoved

natalmich
autor
22. mar 2022

@aylinn ďakujem

mirkasmile
22. mar 2022

@natalmich ono je hlavné práve to dôležité, byť spokojná vo svojom tele.
Pokiaľ to všetko budeš robiť zdravou cestou, tak je to v poriadku. Hlavne aby si ty bola spokojná🙃

natalmich
autor
22. mar 2022

@mirkasmile Ďakujem! určite áno, som rovnakého názoru 😊 ja som maximálne spokojná s tým ako vyzerám a robím hlavne niečo čo má baví

azzflo
22. mar 2022

pozri si storydzefho na instagrame a prejde ta chut im poslat peniaze

nairia
23. mar 2022

@natalmich och, tak si ma upokojila svojou odpovedou+ svojimi otazkami som chcela poukazat na to, ze su to obe totalne podvodnicky, ktore v zivote podla mna ani len poriadny drep s cinkou neurobili. a teda ze prave im by som ani nahodou neposlala ani cent. problemove partie by som prebrala s odbornikmi, najidealnejsie osobne. v podstate vsetky cviky na spevnenie sa budu opakovat vsade, len je to o nastaveni spravneho pomeru. hentie ich plany su univerzalne nabuchane cviky a skutocne nie su nic vynimocne.
tieto diskusie snad odradia ine dievcata/zeny v buducnosti od toho, aby vobec zvazovali tymto slecnam prispiet na ich ucet.

natyreggae
27. mar 2022

@natalmich choď pozret profil na IG @storydzefho a rozhodni sa 🙏

merculicek
3. máj 2023

@aylinn ahoooj, kupila si si nakoniec plán on Niky ?

lucka12399
3. máj 2023

Kúpila som si ho tiež, a teda žiadne zázraky nečakaj .. nic navyše tam nie je.. obyc. cviky čo nájdeš na nete ..

aylinn
3. máj 2023

@merculicek nie ☺️

witchytofu
6. sep 2023

ja som si od nej objednala plán WEIGHT LOSS + BOOTYPLAN za 50€, zatiaľ mi nič neprišlo, ubehli už 2 dni od odoslania peňazí. ak mám pravdu povedať, nenapadlo ma robiť si nejaký väčší prieskum o nej alebo celkovo o tomto pláne. videla som iba výsledky báb a to ma ohúrilo natoľko, že som mala potrebu kúpiť plán. kebyže vidím vaše komentáre skôr, prehodnotila by som svoje rozhodnutie. bohužiaľ, peniaze mi už nikto nevráti a bohvie či mi ten plán vôbec aj príde. 😂 postava Cyntie sa mi moc nepáči, zadok má strašne veľký, mne skôr ide o to trošku schudnúť a spevniť zadok + nejaké recepty na inšpiráciu. preto som si zakúpila tento plán. oh, no nevadí. uvidíme čo z toho bude!!! 😢 😂

aylinn
6. sep 2023

@witchytofu ja si ajtak myslím že majú Brazilian Butt lift obidve 🫣

nairia
6. sep 2023

@aylinn jasne, ze maju... videla si ich fotky pred? a keby aj, tak nikto na svete nemoze mat prirodzene hentaku postavu, ved to do oci bije ten nepomer zadkov k pasu. otazka este je, kolko fotiek maju aj doupravovanych...

witchytofu
6. sep 2023

@nairia @aylinn je to dosť možné, sranda, že si to všetko uvedomujem až teraz. škoda 50€. 😂

nairia
6. sep 2023

@witchytofu no nic, poucila si sa. skoda tych 50e, ale na tom ony zarabaju... na IG je profil "storydzefho", tam si najdes dost info k nim 😬 prisli ti tie plany nakoniec?

witchytofu
7. sep 2023

@nairia áno, už som im odoslala žiadosť na sledovanie, zatiaľ mi to však nepotvrdili... tak čakám. :D tie plány mi zatiaľ neprišli, peniaze som posielala v pondelok. písala som jej správu aj na ig aj cez email a nikde mi neodpisuje. na ig story dala post, že jej máme poslať do správy screen platby a rozošle ho každému, kt. sa ho ešte nedočkal. ja som sa ho nedočkala doteraz. 😂 vidím, že jej na tom vôbec nezáleží. jebe na to. 😂 už len kvôli tomuto prístupu by som chcela tých 50€ naspäť. hlavne, že dáva na svoj hlavný ig účet storky o tom, ako nemá v čele botox a všetci jej len závidíme - môžem jebať či má botox alebo nie, chcem tie plány!!! 😂

nairia
7. sep 2023

@witchytofu ktovie, kolko vas takych je, co sa nedockali... inak za 50e je to sice nic, ale aj tak je to na podnet za neopravnene obohatenie, ak by vas bolo viac, mohli by sa to niekam vysplhat.
co sa planov tyka, videla som nejake screeny, no ziadna slava, take info a aj lepsie si v pohode dohladas na nete. no nic, drzim palce 🤞🤞🤞 nech to aspon dojde.

witchytofu
8. sep 2023

@nairia plány prišli, až po vyhrážke, že chcem vrátiť naspäť peniaze. otvorila som ich - hrôza... bootyplan - ako keby to písalo 10 ročné decko, esteticky to tiež nie je dobre upravené; weightloss plan - ten vypadá už trošku lepšie (esteticky), no aj tak to nie je žiadna výhra... + všetky tie cviky sa vážne dajú dohľadať na internete, nie je to nič nové a som z toho sklamaná. v skratke, nechala som sa ojebať. 😂 ps: nahlásila som ju na SOI (Slovenská Obchodná Inšpekcia), pretože nie som jediná, ktorej sa takéto niečo stalo.