Botoxové injekcie na vrásky. Máte s nimi skúsenosť?

bora8
8. feb 2009

ahojte, hľadala som ale takúto tému som nenašla...

sú tu kočky ktré si dávajú pichať botox? tento rok budem mať 35 a mám dosť výrazné vrásky hnevu - medzi obočím a chcela by som sa toho zbaviť..... poradíte mi so svojmi skúsenosťami?

katka1981
3. aug 2019

@danielka55, minuly tyzden som bola u kozne dr. kt. mi vypalovala vyrastky a oni pichaju aj botox kys.hylaur. atd. cize vsteky mozne vymozenosti a pytala som sa jej ktore kremy aka znacka su najlepsie. POvedala ze to je jedno, ze plet treba hydratovat. My laicky si myslime, ze asi ozaj existuje nejaky zazracny krem, ale nie je to pravda. Asi viac urobime ked budeme pit dostatok vody a nebudeme nonstop na lnku a v klime a vsetko je o genetike.

katka1981
3. aug 2019

@alaguema ake cvicky cvicis na tvar? Nejaky konkretny link, kt. mas osvedcene nemas prosim? Dakujem.

danielka55
3. aug 2019

@katka1981 ja som bola pred mesiacom na drakuloterapii a vysledok je super. Zmyzla mi cerven aj akne. Akne sa pred tyzdnom vratilo ale v pondelok idem zas na drakupoterapiu lebo to trebs podstupit adpon dva krat.

katka1981
3. aug 2019

@danielka55, to nepojdem urcite, ja injekcie a odbery krvi len ked je to zivotu nevyhnutne 🙂 Ja idem v septembri na oxidermabraziu, som objednana 4x po sebe aby to malo efekt 🙂 Na drakulu sa bojim 🙂

bora8
autor
5. aug 2019

no kočky, už je to zopár rokov čo som sem písala o botoxe.... 🙂 ja doporučujem, ale nie u kozmetičky, jednoznačne u dermatologičky, lekárky, mne to pomohlo a čím si ho ďalej dávam tak ho potrebujem menej často...

coccinelle1805
27. feb 2020

@bora8 ahoj môžeš mi poradiť dať nejaké foto ceny Ďakujem

lola1986
26. okt 2022

Frownies