Boxspringové postele - rada, skúsenosť

sss112
4. nov 2019

Ahojte, máte niektorá takúto posteľ? Oplatí sa? Sú kvalitné? Vydržia hmotnosť? Nechcem zbytočne vraziť peniažky na posteľ, ktorá nám zas len krátko vydrží ako tá čo máme teraz. Preto rozmýšľam nad iným štýlom ako sú tieto boxspringové. Ďakujem za rady 🙂

00ivi00
4. nov 2019

ja som jednu mala a nedám na ňu dopustiť 🙂 a kúpim si ju znovu a hlavne máš na výber x druhov len treba aj osobne vyskúšať,sadnúť si na ňu atď aby si mala aj predstavu 🙂 pre mňa najhoršie keď zakopnem o posteľ a zoderiem si hneď koleno o tie drevené ostré rámy, ktoré majú obyčajné postele 🙈 takže za mňa určite áno 👍

sss112
autor
4. nov 2019

a mali ste s úložným priestorom, lebo bez? Neviem, asi tie bez úložného sú pevnejšie, silnejšie? I keď ten úložný priestor by mi asi chýbal 😀

00ivi00
4. nov 2019

mala som bez úložného 🙂 mne nechýbal vôbec, chcela som tú posteľ vyplnenú aby bola fakt pohodlnejšia a pevnejšia...treba niekde v predajni vyskúšať aj s tým uložným priestorom možno ani taká nebude zlá

sss112
autor
4. nov 2019

Ďakujem pekne za reakciu 🙂🙂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erka21
4. nov 2019

@sss112 ahoj aj my mame boxspring postel aj s úložným priestorom a je naozaj super. Jedinou nevyhodou čo by som povedala je, že mi vrchný matrac uteká ale šuchnem ho naspať a je to vporiadku. Všetky postele čo som mala vrzgali tato ani raz, jedine ked otvorim postel a zatvorim tak sa pruzina asi ,,uloži " ale to je všetko. Ja by som inú už nechcela aj na výšku som si zvykla.

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erka21
4. nov 2019

@ahoj0 ja mam tie velke matrace rozdelené koli uložnemu priestoru a na vrchu jeden tenší matrac vcelku na celú postel a s toho sa dá poťah dať dole a oprať.

lija22
4. nov 2019

@ahoj0 jo na matracoch je este jeden tensi matrac a ma obal. tiez s nami spia male deti a prala som a v pohodicke. akurat ze napr u nas bol problem to vytrepat po schodoch. doteraz netusim ako sme to s muzom zvladli

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz