Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bratislavská mestská karta a jej vybavenie v banke

rionka833
24. okt 2014

Niekde som videla, že sa dá priamo v banke vybaviť bratislavská mestská karta. Máte s tým skúsenosť?

pemizb
24. okt 2014

Neviem kde mas ucet...nie vsetky banky to ponukaju. Ja mam v unicredit ucet....k nemu ti normalne vydaju kartu. Bez problemov. Okrem toho....ak si tam teraz otvoris ucet, mozes ho mat desat rokov zadara....a vybery z akehokolvek bankomatu tiez zadara. Jedina podmienka je ze ti tam bude mesacne chodit 400 eur. Myslim ze tak to je a myslim ze ta ponuka stale plati. Popremyslaj....iste sa to super oplati, ked si zratas inde poplatky. Ma to vsak este jedinku chybicku krasy...ale aj ta sa da prezit.....myslim ze ak by si chcela zasielat sms na mobil po kazdej transakcii...tak ze to sa tusim plati. Treba tam ist....ta karta je potom bezne pouzitelna, len ma svoj dizajn. Ponukaju ju aj ine banky....ale naozaj treba pozriet aj poplatky.

aliziana
25. okt 2014

@pemizb
Unicredit k tomu uctu zadarmo bohuzial neponuka tuto kartu, aspon tak mi to povedali v lete, mozno sa odvtedy nieco zmenilo 🙂
Ale vseobecne ju ponuka, k "normalnemu" uctu som ju mala.
Tu by mal byt zoznam bank, ktore ju ponukaju: http://karta.bratislava.sk/vismo/dokumenty2.asp...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli