Brazílsky keratín - salón v Detve, skúsenosti

alilien
24. aug 2015

Ahojte. Rozhodla som sa pre aplikáciu brazílskeho keratínu značky COCOCHOCO, no keďže som sa dočítala, že lepšie je keď vám ho nanesie nejaká skúsená kaderníčka, objednala som sa do najbližšieho salónu v Detve, ktorý som našla registrovaný na stránke cocochoco.sk. Prosím, ak s tým máte nejaké skúsenosti, píšte! Kaderníčka sa mi v telefóne veľmi milá nezdala a bojím sa aby mi nezničila vlasy ešte viac ako mám. Dokonca cenu mi povedala 30-40 € čo je podľa mňa dosť málo, pretože na oficiálnej stránke sa tento keratín predáva za 50 €.
Sandra

pupavka123
24. aug 2015

@alilien Ahoj,pozri si stranku www.cocochocokeratin.sk...tam mas aj nejake otazky ohladom tohoto a jedna z nich je,ze orientacna cena v salonoch je medzi 150-250 eur....Daj na svoj instinkt,vsetko lacne vzbudzuje nedoveru,ked ti to stoji za risk,ze sa ti vlasy znicia....cena,ktoru ti dala je fakt podozriva a este k tomu nebola ani mila,daj na instinkt alebo si vygugli recenzie na ten salon 🙂

alilien
autor
24. aug 2015

Veď to že ani žiadne recenzie som nenašla...ale zajtra jej ešte zavolám a asi to zruším. A ďakujem za odpoveď 😉

katu251083
26. máj 2016

tiez si objednavam zo stranky www.cocochocokeratin.sk, velka spokojnosr. Keratin si dokazete aplikovat aj doma. Na stranke maju presny postup aj video.