Budeme mať doma školáčku 1.ročnik

map0007
26. aug 2018

Dobrý deň mamičky.Chcem sa opýtať,ako vaše detičky reagovali na to že už budú školáci/školáčky?Aký ste malý prvý deň v škole a aj či sa páčilo neskôr a chceli chodiť.Moja dcéra nastupuje tento školský rok,doteraz sa tešila.Ale v posledný týždeň už že ona nechce do školy.A aj je taká drzá v poslednej dobe nepoznávam ju.Ako to bolo u Vás a co chceli chodiť detičky do školy.Len mam pocit že ona sa chce viac hrať☹

gama1542
26. aug 2018

@map0007 Dobry den. Tak moja sa tesila. Prvy den super aj cely tyzden. No ale ako pribudali povinnosti tak uz ju to nebavilo😀. Po mesiaci si zvykla a bolo to v pohode. No a to ze je drza a ina je v jej veku bezne... Hlavne nepolavit v tom co moze a co nie... Postupne sa to vsetko utrasie...

janci05
26. aug 2018

Moj sa aj celkom tešil, lebo v škôlke ho nebavilo, že musia spať, tak aj preto. Prvý deň v pohode, to sme o 10:00 išli po neho a potom dalšie dni tiež išiel normálne. Aj som sa sama čudovala, ako to v zvládol. Mal tam aj nejakých spolužiakov zo škôlky, tak možno aj preto. Ale povinnosti a úlohy, to sa mu moc nechcelo, ale zvykol si. Musel. Ja som ho nechala tak dve hodinky po škole sa pohrať a potom sme robili úlohy. Samozrejme záleží, kedy príde domov. Ja som chodila o 14:00 hod.

map0007
autor
26. aug 2018

@gama1542 ďakujem,ste ma upokojila.Tak snáď sa jej bude páčiť.Stale jej vravím,že búde mať nových kamarátov a kamošky.