Burza detského oblečenia v Žiline

silvik123
5. júl 2013

chcem sa opytat,hlavne mamiciek zo Ziliny a okolia,ci by privitali burzu detskeho blecenia,hracie,pomocok?Lebo ak by bol zaujem,mozem zorganizovat.Priestory mam,len aby som vedela,ci tam vobec niekto pride a ci by bol zaujem.Piste,bud od sprav,alebo sem.ak bude zaujem,bude aj burza.Podla mna to je dobre vec.

tinka323
5. júl 2013

@silvik123 ja by som prisla, mam 3 deturence, zislo by sa nieco take, len podla too kedy, my napr. ideme od 12.7. až do konca jula na dovcu.

tinka323
5. júl 2013

ale preco si to zaradila medzi rodinne problemy? skor do diskusie ZILINA

silvik123
autor
5. júl 2013

nevedela som,ze su tu oddelenia,tak sorry :D ak bude viacej zaujemcov,odpisem kazdemu osobne aj s datumom konanie burzy

jankagun
5. júl 2013

@silvik123 jeejda super napad!my sme sa len nedavno prestahovali do ZA. predtym sme byvali vo ZV a tam sa to organizovalo pravidelne 🙂 takze by som sa rada zucastnila

silvik123
autor
6. júl 2013

ak budu zaujemcovia,zorganizujem.

mirkamc
25. júl 2013

ahoj silvik123, to by bola len burza detskeho oblecenia? ja mam na predaj kopec damskych veci, mohla by som sa zucastnit?

maladada
2. sep 2013

Ahoj,ja by som veru tiez uvitala a ak je tu nejaka mamina zo ziliny a okolia a chcela by nejkae pekne oblecko na chlapca aj dievcatko tak mam po mojich detoch vela krasnych veci.Ohlaste sa a dohodneme sa a mozete si prist povyberat. aj malo nosene ci nove veci sa najdu,tiez topanocky a hracky.kludne piste a pytajte sa a pridite . Radi posunieme a my si zas kupine nieco vatsie pre nas.

basenka11
17. sep 2013

Ahojte, no co s tou burzou?rada by som popredavala veci po mojej malej a isto aj nieco kupila 🙂akurat rozmyslam, ci nepojdem pozriet na burzu do turcianskych teplic 🙂

d_anica
18. sep 2013

@maladada
@basenka11 Ahojte! Zajtra sa koná detský bazárik v Rosine v kultúrnom dome od 15.30 do 18.00, pre predávajúce od 15.00. Príďte sa zapojiť 🙂

beatrisss1
25. sep 2013

Ahojte..najblizsia burza sa kona v Lietacskej Lucke 2.10. v kulturnom dome..tusim od 16,30..potom dalsia je 4.10.v cvc vlcince na zvolenskej..Zisla by sa aj nejaka na Solinkach🙂)

beatrisss1
25. sep 2013

@silvik123 ahoj a kde mas moznost to uskutocnit? urcite by sme privitali burzicku aj na solinkach🙂) a zaujemcou by bolo..staci to hodit na zilinu do tej temy alebo do vecernika napriklad.
Ja uz som bola a troch..zatial najlesie v Trnovom

silvik123
autor
25. sep 2013

No ja mam moznost priestorou.ale neni akosi zaujem.pisalo mi iba asi 5zien.

beatrisss1
28. sep 2013

@silvik123 zalezi aj kde to je..sidlisko alebo? staci , ked sa to zavesi tu do temy zilina a tu to uz baby poznaju, tie co chodia pravidelne na burzy isto pridu..a ak sa to napriklad vylepi niekde na skolu , pripadne zastavku..alebo ine zariadenie blizko miesta konania, problem by nemal byt..ale stale neviem kde to vlasten moze byt🙂za posledny tyzden som bola uz na troch burzach ..teraz ma cakaju este dlasie dve

katian
21. okt 2013

Ahojte, tiež mám záujem o burzu - ako predávajúca, mám kopu pekného dojčenského oblečenia + oblečenie do cca 3 rokov, veľmi pekné Protetika zimné topánky, ale určite by som si rada aj niečo kúpila. Plánujem burzu na Solinkách, resp. rada sa zúčastním. Je záujem?

misa2009
25. nov 2013

Ahojte,neviete niekto o nejakej burze ? Mam na predaj veci po dvojickach od 0 do 4r,ale samozrejme kto by mal zaujem moze prist aj ku mne domov (sidlisko Vlcince)

maajka83
10. jan 2014

ahojte, mam nejake veci po detoch na predaj, ak by mala niektora zaujem tak kludne pridem aj osobne (pripadne ak bude z hajika moze prist kuknut ku mne)

elilei
24. feb 2014

Ja by som tiez urcite privitala nejaku burzu, predavam vecicky od 0-24 mesiacov, nakupovane v Anglicku z druhej ruky (znacky Next, Marks & Spencer, Monsoon, Gap, Peppa Pig atd.), moj nick je Elilei, ak chcete popozerajte!🙂 Ak by niekto vedel o nejakej burze, prosim dajte mi vediet. Dakujem 🙂 🙂 😎 😝

janapekarova
4. okt 2014

@silvik123 Ja by som tiež privítala burzu hneď by som išla 🙂)
Dajte vedieť
Dík

maladada
8. okt 2014

Neviete dievcata ci je niekde v ziline burza?

kucerawa
31. mar 2016

chcela by som tiez obnovit tuto temu, zaujimala by ma burza aj s oblecenim pre dospelych, nemam kam dat detske veci, tak sa musim aj tych svojich pozbavovat 🙂
neviete mi poradit, ci sa v ZA nieco take organizuje?

majusana
22. apr 2016

Ahojte baby.Zajtra na solinkach pri kostole ma byt niaka burza.Este som nebola na takej akcii ale pojdem kuknut.Mam tiez dost detskych veci a chcela by som sa toho zbavit. 😉

majusana
23. apr 2016
majusana
23. apr 2016

ja mam dost detskych veci a mohla by si mi dat vediet, ked sa bude nieco take konat hm.....

ivka1976
11. máj 2016

@majusana dobry vecer chcem sa spytat oplatilo sa ist ?lebo aj ja sa chystam na nieco take len to musim vychytat

sandrittka
31. máj 2016

ja by som tiez prisla ako predavajuci ak by sa dalo

sandrittka
31. máj 2016

bolo by super zorganizovat burzu oblecenia (detského aj dospelackeho) ... pani hore pisala ze priestory ma... viem ze byva vzdy to tak ze vystavujuci plati poplatok za ,,prenajate miesto,, cca 2 eur... a aj ti ktori pridu nakupit si platia vstupne cca 50 centov... viem ze takato burza bola v labyrinte kedysi a bolo to super.... mozno by aj nejaka skola poskytla telocvicnu...

sulganka
21. jún 2016

@silvik123 neplanujes nejakú burzu aj tento rok? Júl 2016?

bernia
17. júl 2016

@silvik123
Ahoj, bola už ta burza, pripadne bude? Mala by som zaujem.

ivka1976
30. sep 2016

Burza solinky tusim 15.10

sandrittka
1. okt 2016

@ivka1976 mas nejaky link?