Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

nelinocka
6. aug 2012

dobry den chcela by som sa opytat na kontakt na Vas a kde vas vo Vrbovom najdeme sme z Gelnice neni problem a dohodnut sa neako telefonicky ak by bolo mozne..dakujem za skoru odpoveed

mamartinka
6. aug 2012

@nelinocka posielam ti kontakt a adresu. Kopacova Anka Vrbove,Polna635/20.Kontakt-0903 037131.Nech sa paci.

kvetka111
7. aug 2012

dievcata, chcem sa opytat, co davate za konzulatcie p.Anke.Ja by som najradsej dala asi dake peniazky, alebo mam radsej nieco kupit? Poradte.

nelinocka
7. aug 2012

@mamartinka dakujem pekne za vsetko 🙂

kvetka111
8. aug 2012

baby, poradte prosim,mam nieco kupovat, alebo radsej peniazky, mate skusenosti?

mamartinka
8. aug 2012

@kvetka111 Podla mna to je na tebe ako sa zariadis.Co tu baby spominali niektora dala len bombonieru,niekto kavu ale ked das financie tak sa snad neurazi.

kvetka111
8. aug 2012

@mamartinka vdaka, to som potrebovala pocut. to by ma mrzelo, keby som ju urazila niecim, co by som myslela dobre...dik

eviq
8. aug 2012

@kvetka111 ahoj, ja som tam bola a nechala som jej 10 eur, nabalila ma cajom, takze mi to prislo uplne adekvatne...

kalamitka77
9. aug 2012

Babulky moje, neviete ktore dni v tyzdni berie pani Anka pacientky?

lucka2405
9. aug 2012

@kalamitka77 utorok a stvrtok od 15 do 18.

kalamitka77
9. aug 2012

@lucka2405 dakujem velmi pekne, chcela som ist zajtra, ale asi by som isla zbytocne, kedze berie pacientky len v utorok a vo stvrtok... snad sa k nej buduci tyzden dostanem...

lucka2405
10. aug 2012

@kalamitka77 ano iba utorky a stvrtky a ak mozem poradit chod tak aby si tam bola o 15 najneskor 15.30 lebo potom sa moze stat ze budes dlho cakat vonku.

gubcikova
10. aug 2012

ahojte.môžem sa spýtať.lieči aj atopický exém?kedy ordinuje.treba sa k nej objednať?ak to funguje.dakujem

mamartinka
10. aug 2012

@gubcikova nad tebou prispevok kedy Pani Anka ordinuje.

tinusasa
11. aug 2012

cavte baby 🙂 je tu z vas niekto kto dodrziava vsetky cajiky a obklady asi rok? lebo ja uz tak dlho a neviem ci mam dodrziavat dalej alebo dat nejaku pauzu.Cajiky pijem v kuse len s nejakymi malymi prestavkami ci to nie je zle tak dlho v kuse. dakujem

sonka43
17. aug 2012

@tinusasa rok?mne povedala,ze po 3 mesiacoch by mali byt vysledky...

sonka43
17. aug 2012

@kalamitka77 ja si davam na obklad este foliu a partnerove boxerky🙂 teda...partner mi to tak robi🙂

tinusasa
18. aug 2012

@sonka43 ahoj 🙂 ano uz rok ale niekomu to zaberie skor niekomu neskor ale ja som aj musela zmenit obklady lebo az teraz mi zistili pravu diagnozu

bylinkarkaaa
19. aug 2012
mamartinka
19. aug 2012

@bylinkarkaaa jej to kde je.

majda27
20. aug 2012

@bylinkarkaaa Dobrý deň
Ako sa volajú tie knižky, čo ste pri nich vyfotená? Ďakujem
@sonka43
Ako u koho. Liečba je u každého individuálna. U niekoho sa výsledky objavia po troch mesiacoch i niekoho aj po roku.

lucka2405
20. aug 2012

@tinusasa ahoj, skus zavolat pani Anke a spytat sa 🙂 , mne pisali niektore dievcata ze im to zabralo kazdej inak, jednej po 3 mes, druhej po 6mes, dalsej po 9mes takze to je asi indivudualne hlavne treba vsetko dodrzat ako povie pani Anka.

mamartinka
20. aug 2012

@majda27 prva je Atlas liecivych rastlin a lesnych plodov.To je citatelne, a ta druha vydiet neni.Ale tusim Pani Anka je na nej.Ona ma aj knizku?

majda27
20. aug 2012

@mamartinka Mala som na mysli tu druhu? Tým som aj ja zaskočená. Tak skúsim prelistovať net,či niečo najdem.

mamartinka
20. aug 2012

Ja uz potom patram.Teraz som narazila akurat na neaky Piestansky denik a tam je vsetko popisane len o Pani Anke.Pridavam aspon tento link http://www.piestanskydennik.sk/rubriky/radime-v... Keby som to tu vsetko mala dat sa mi veru nechce co tam toho je na vseliake problemy.

majda27
20. aug 2012

@mamartinka tak som to našla. Je to jej knižka a vydala ju v roku 2007. Mala by sa takto volať:
Zozbierané recepty našich predkov – Zdravie pre človeka
Ešte skúsim pohľadať či sa dá ešte kúpiť.

mamartinka
20. aug 2012

Vsetko len Piestansky denik mi to vyhadzuje.A na tej knizke je nieco recepty co som si priblizila.Ale inak neviem takze neporadim.Ale ak niektora budete vediet dajte info.

majda27
20. aug 2012

@mamartinka viem o tom, že je pravidelnou prispievateľkou do pieštanského týždenníka. Mám tie recepty poodkladané.
Našla som na jednej stránke o tej knižke niečo popísané, tak som im písala, dám vedieť či ju ešte majú. Snáď sa po nu dostaneme..

mamartinka
20. aug 2012

@majda27 Dakujem 😉