• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

21. mája 2017 
@linddi ahoj kedy sa tam chystas? Lebo aj ja by som chcela ale asi az niekedy v polovici januara. Daj vediet ako si dopadla :slight_smile:
3. jan 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja sa tam uz nechystam. Bola som u pani Kopacovej uz davnejsie. Uz sme stihli medzi tym aj otehotniet, aj potratit aj zase otehotniet a dnes mame doma maleho Timonka, kt. mal v utorok 7 tt. Pani Kopacova je velmi mila pani. Dala mi vtedy bylinky na caj na pitie a na kupel. Odporucam :slight_smile:
3. jan 2013 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adria101 ahoj, asi v utorok. Berie v utorky a štvrtky. Ja už som jej asi 3 x volala, no nedvíha mi to... určite ti dám vedieť, ako som dopadla... už sa teším :dizzy_face:
@smejoocka jéj, gratulka :wink: ja sa na ňu tiež spolieham a neviem prečo, ale mám taký pocit, že my pomôže... hlavne keď čítam takéto pozitívne príspevky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jan 2013 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
AHOJTE CHCELA BY SOM VAS POPROSIT O NEJAKY KONTAKT NA TU PANI DAKUJEM KRASNE :slight_smile:
5. jan 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milacik2703 Nech sa paci. Kopacova Anka Vrbove,Polna635/20.Kontakt-0903 037131 a pacientky berie utorok a stvrtok od 15 do 18
5. jan 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera som volala p, Kopáčovej - fakt, ako tu všetky píšete, že je milá už aj po telefóne, tak máte pravdu :dizzy_face: a povedala, že môžem prísť hociktorý utorok alebo štvrtok od 15 do 18 hod. , tak sme sa dohodli na utorku :wink: strašne sa teším a naozaj mám taký tušák, že mi pomôže a koncom januára som tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - toľký optimizmus :grinning:
6. jan 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@linddi tak si sa jej nakoniec dovolala? to je fajn,ked ju uvidis budes mat z nej dobry pocit!! inak rozmyslam ze tiez za nou behnem v utorok.....kedy by si tam asi isla? ale potom sa nelakni ze ta predbiehaju lebo tehulky maju prednost :wink: aj ja citim ze ti pomoze!!!! :slight_smile:
6. jan 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska ahoj moja, ja tam idem tak, aby som tam bola okolo tej tretej. Ja viem, že tehuľky majú prednosť :dizzy_face: - veď tak to má byť! Máme zelenú Octaviu a TN značku, tak ma kľudne oslov :grinning: . Ďakujem, že na mňa myslíš :wink:
7. jan 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@linddi no my bud strieborny peugeot alebo strieborna octavia znacka PN :slight_smile: este neviem ktore bude doma...... uvidim ako to stihnem lebo o 13:30 som objednana k dr v Trnave tak to budem mat natesno na tu 15h ale posnazim sa a potom sa ohlasim :slight_smile:
7. jan 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska O.k., papa
7. jan 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dnes bola Pani Anka v novinach o 12.00 joj
7. jan 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kocky, ak ste z BA a chystate sa ku pani Anke a nevadilo by vam to, rada by som sa s vami zviezla. Pokojne uhradim i cele naklady za benzin. Som po 2 potratoch a uz som zufala :frowning2: Manzel je dost pracovne vytazeny na to aby ma tam zobral, tak ak by ste s tym nemali problem, napiste mi IP, budem velmi vdacna. Dakujem.
8. jan 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linddi drzim velmi palceky :slight_smile: tetuska je velmi zlata a pozitivna energia z nej priam vyzaruje :slight_smile::slight_smile:
8. jan 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, chcela som sa spytat,ci vam pani Anka neradila,ze v priapade,ze ostanete tehotne, mate sa vyhybat pocitacu....Tie,co ste otehotneli, ostali ste hned doma na PN? Mam pracu s pocitacom a bojim sa,ze by na tom mohlo byt nieco pravdy, ale neviem si predstavit zase,ze by som cele tehotenstvo neprisla do kontaktu s PC....prosim poradte,dakujem.
11. jan 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@narcis11 aj mne to radila :unamused:
11. jan 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes na STV1 Postav dom som o 17,15 hod. v tv. Budem variť čaj. Aký? Nechajte sa prekvapiť. :slight_smile:
12. jan 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bylinkarkaaa Pani Anka ja uz viem.Z puskvorca budete o chvilu varit cajik.
12. jan 2013 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
cavte baby :slight_smile: myslite si, ze ked si davam lanovy obklad priamo na telo tak to nieje dobre ? musim ho davat dovnutra handricky ? dakujem
16. jan 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinusasa ahoj.Ja mam obklad z vina a davam si ho priamo na telo.Skus zavolat pani Anke.Pa
16. jan 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pianina dakujem :slight_smile: uz som volala
16. jan 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hobby magazín Postav dom, zasaď strom vysiela RTSV na Jednotke - v sobotu - 19. 1. 2013 o !!!!! 17:15 !!!!! a v repríze na Jednotke v utorok o 13:30

Čo uvidíte?

Pán IVAN HRIĆOVSKÝ vám poradí s podpníkmi a s odoberaním vrúbľov ovocných stromov. JOZEF KOPÁĆ, chovateľ holubov, vám pomôže s chovom Slovenských hrvoliakov. Vidieť a byť videný je zásadné pre jazdu na bicykli, najmä večer a za zlého počasia - a tak sa pustíme spolu s MODROFÚZOM do montáže svetiel na bicykli. Floristka JARKA BÁLINTOVÁ vám odporučí pestovanie araukárie. JOZEF PROĆKA, odborník na železiarsky tovar, vám ponúkneme užitočné pomôcky do domácnosti. S EMÍLIOU HOŚTÁKOVOU, z chránenej dielne SCARABEUS , ušijeme vkusné patchworkové prestieranie. V poradni vám MILAN BEUTELHAUSER z PLANTAGA odpovieme na vaše problémy s pestovaním tují. Bylinkárka ANKA KOPÁĆOVÁ vám ponúkne na očistu organizmu odvar z lopúchového koreňa.
Páči sa mi to · · Zvýrazniť · Zdieľať
18. jan 2013 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievcata. Aj ja som bola u p. Anicky a robim vsetko tak, ako mi povedala aj obklady davam pred spanim ,ale chcela by som vediet ,ci to niektora z vas toto robila a potom otehotnela?
24. jan 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beatik P O T O M I H N E Ď P R E S T A T!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nepýtajte sa tu, ale mňa, sú to veľmi zodpovedné veci! Každá má naordinované podľa diagnozi vždy niečo iné! Anka
26. jan 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bylinkarkaaa Dakujem pani Anicka ,vzdy sa budem vas pytat. Robim tak ako ste mi povedali ,este nic som nevynehala ,a bola som na kontrole u lekara a je vsetko najlepsom v poriadku,len chce pozriet vajecniky ci su neni upchate,lebo vajicko neschadza dolu,Len by som chcela pocut vas nazor,ci to mam podstupit alebo nie? dakujem
27. jan 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatiaľ je ešte čas. Robte hlavne obklady ako sme sa dohovorili. Vprípade otehotnenia zo všetkým prestať. 0903037131 :wink:
28. jan 2013 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bylinkarkaaa ja vam zavolam,ked dojdem domov z rakuska a potom vam porozpravam vsetko
28. jan 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok