Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

klaudia84
28. jún 2013

@lussinda2 Dakujem skusime.opytala som sa od doktorky,ze kde moze byt prolem a ona ze trosku tu ,trosku tam.stym ma sokovala uplne.clovek da kopec peniazi na ivf,a ja nezasluzim ani tolko aby sme vedeli ze preco sa nam nedary?to su ti nasi lekary 😒

lussinda2
28. jún 2013

@klaudia84 a manzel alebo priatel uz bol na vys? ja som si tiez myslela, ze je problem vo mne, aj ked uz mam jedno dieta, nakoniec som podstupila vysetrenia a lekarka mi povedala, ze som v najvacsom poriadku, ze som plodna tak, ze keby chlap o mna oprel trenky, ostanem tehu. poslala na vysetrenie partnera a bum, tam bol pes zakopany, 100perc. patologickych spermii, diagnoza teratozoospermia a pritom partner sportovec, zle sa nestravuje, akurat fajcenie je problem.

marketakovacova
2. júl 2013

Dobrý Den , viděli jsme váš pořad v televizi a velice nás zaujal a chtěl i by jsme se zeptat zda se můžeme spojit nebo setkat mé tel. číslo je 604537442 Děkuji Kováčová

andrea1980
8. júl 2013

@marketakovacova Dobry den, pani Anka sa Vam asi tazko sama ozve. Jednak ma toho vela, ale tiez nema financii nazvys, aby volala klientom ci odpisovala na listy. Osobne Vam odporucam, aby ste jej zavolali vy a dohodli sa s nou. Bez prveho stretnutia na telefone radit nechce, takze asi Vam povie, aby ste ju navstivili. Tel. 00421 903 037 131

lucka2405
10. júl 2013

ahojte, ziadne nove tehulky tu nie su?? Ja uz sa liecim od 04/2012 a zatial nic.

mamartinka
10. júl 2013

@lucka2405 Ahojik.A bola si aj u Pani Anky ked pises sem do temy?Nepomohla ani ona?

lucka2405
10. júl 2013

@mamartinka jasne ze bola, dva krat aj tento rok, no povedala ze mam byt este trpezliva a urcite sa to podari, posledne dva cykly mam aj clostil aj bola aj potvrdena ovu, tak snad sa to raz podari, nemam chut ist do centra, tiez povedala ze to mam este cas, ale na umele urcite nie to radsej adoptujeme.

mamartinka
10. júl 2013

@lucka2405 kolko mas rokou a manzel,priatel je ok?My sa uz tiez 7 rokou bude snazime a nic.Nam ani umele Ivf nevyslo.Tiez by som chcela raz Pani Anku navstivit.My sme v zahraniciu tak u nas je to troska obtiaz chodit po lekaroch.

lucka2405
10. júl 2013

@mamartinka manzela som zatial nechala tak kedze je jasne ze problem je u mna s ovulkou a dlhymi cyklami, ale vyzera to ze sa to zacina davat doporiadku predtym ziadny folik a dlhe cykly teraz uz aj folik bol aj bt grafy boli pekne tak snad sa to podari, mame obaja 29.

mamartinka
10. júl 2013

Tak pred 30 obaja.No si mlada este moze sa to podarit.Snad sa raz dockame obidve.Ja mam uz 33 uz by aj bodlo aspon jedno.No co snad Panbozko raz dopraje aspon jedinacika.Aj ked uz viac deticiek asi nestihneme.Staci aj jedno len uz nech pride.

janduska
12. júl 2013

Dobrý deň, chcem sa spýtať, ako to u pani Anny prebieha, t.j. je vytvorené nejaké poradie a čo ak nestihne vybaviť všetkých, ktorí v ten deň za ňou prídu a sú z väčšej diaľky? Ďakujem.

lucka2405
12. júl 2013

@janduska Dobry den, caka sa vonku v autach v poradi v akom ste prisli, akurat ja som minule cakala len tak vonku lebo som z Vrboveho tak som isla pesi, ale tehotne maju vsetky prednost, pani Anka myslim vzdy vybavi vsetkych, ak sa bojite ze nepridete na radu tak tak radsej budte o hodinu skor nech ste medzi prvymi.

janduska
12. júl 2013

Ďakujem za info 🙂 Tehotná zatiaľ nie som, preto chcem za ňou ísť. Je potrebné ešte jej aj zavolať najprv?

mamartinka
12. júl 2013

@janduska radsej si najprv zavolaj nez tam pojdes 0903 037 131

lucka2405
12. júl 2013

@janduska To ja len preto aby nebolo cudne ze tehotne sa "predbiehaju"

janduska
12. júl 2013

Ďakujem za rady 🙂

janduska
12. júl 2013

@mamartinka a ty si uz bola u pani Anky? Alebo sa tiez chystas?

mamartinka
12. júl 2013

@janduska Nie este nebola.Snad raz sa tam dostanem a chcela by som ju navstivit.

elje
13. júl 2013

Ahojte, aj ja sa chystam asi o dva tyzdne k pani Anke. Zda sa, ze sme obaja v poriadku, snazime sa presne rok a stale nic... Este cakam na kompletne vysledky z horm.profilu, aby som jej vedela presne povedat. Zatial viem len tolko, ze mam malo LH hormonu v druhej faze cyklu, ale nie je to nic kvoli comu by sme mali mat taky problem ☹

katkakazi
15. júl 2013

@bylinkarkaaa planujem Vas navstivit tento stvrtok 18/07, budete doma? Dakujem.

ivvka29
16. júl 2013

@elje ahoj vieš presnú adresu kde býva pani Anka?

mamartinka
16. júl 2013

@katkakazi zavolaj si sem Pani Anke a spitaj sa 0903 037 131 Tu ti moze aj nemusi odpovedat.Radsej jej zavolaj.

mamartinka
16. júl 2013

@katkakazi myslela som tu na konikovi ze ti moze aj nemusi odpovedat.A pocitam ze skorej tam pojdes ako ti odpise.

mamartinka
16. júl 2013

Adresa je Anka Kopacova,Vrbove-Polna635/20

lucka2405
16. júl 2013

@reni1512 gratulujem Reni, vidim ze malinka je uz na svete 🙂

reni1512
16. júl 2013

@lucka2405 dakujeeeem 🙂 ano poponahlala sa 🙂

elje
16. júl 2013

@ivvka29 Uz som to tu niekde citala, ze vo Vrbovom pri Lidli dolava.... celkom to tam poznam tak sa hadam nestratim 😉

katkakazi
16. júl 2013

@mamartinka asi mas pravdu, dnes som jej aj volala, no nedvihala ☹ hadam bude vo stvrtok doma

inava
18. júl 2013

Ahojte dievčatá, chcem sa Vás opýtať máte daktorá skúsenosti s vitexom jahňací pri endometrioze?
ďakujem.

natalca
22. júl 2013

@inava ja som ho pila, chut podla mna strasna, aj vona, ale otehotnela som 😉