Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

lal
24. okt 2016

@stanuska777 jeej, tak to je dost. A odkial si? Ze by som si pripadne aj prisla hned pre neho ak si niekde tu na blizku. Urcite dam vediet.
A ake si mala problemy? To ti teda liecba zabrala celkom rychlo 🙂

lily311
25. okt 2016

@bylinkarkaaa Dobrý deň, pani Anka, chcela som sa len spýtať, či by ste mi vedeli poradiť ohľadom zápalov v pošve a krčka maternice. Teraz som v 15 tt a už 3 týždne mám zapálený krčok maternice, dostala som macmiror na vkladanie, ale nepomohlo, viem, že v tehotnosti sa bylinky neodporúčajú a niektoré sú zakázané... Vedeli by ste mi však niečo poradiť, ak áno prídem osobne, ale ak sa bylinky nemôžu tak nechcem zbytočne merať cestu, ďakujem pekne

mamartinka
25. okt 2016

@stanuska777 mas spravu.Hore obalka.

dada_sepina
25. okt 2016

@daisydee pozor, ten vitex nie je pre kazdeho a ako sa uziva presne alchemilka, vysvetluje to bylinkarka v tomto rozhovore:

http://zdravie.pravda.sk/zdrava-rodina/clanok/4...

bylinkarkaaa
25. okt 2016

@lily311 V PRACOVNYCH DŇOCH UTORKY A VO ŠTVRTKY, TIETO DVA PRACOVNE DNI V TYŽDNI OD 14HOD. - DO 17HOD. SOM DOMA. V TOM ČASE TREBA PRISŤ OSOBNE. VeľMI PEKNE ĎAKUJEM ZA POCHOPENIE. Vrbové, ul. Poľná S pozdravom Anka

zuzicek88
25. okt 2016

@bylinkarkaaa Pani anka,vdaka vam sa nam podarilo otehotniet,prvy krat prirodzene po troch rokoch,uz bilo aj srdiecko,zial v 11 tyzdni prestalo byt,som taka nestastna

dada_sepina
25. okt 2016

@zuzicek88 😒

zuzicek, ak sa smiem spytat, co vsetko ste z ankinych rad dodrziavali? mne sa po piti alchemilky do ovulacie uhniezdovalo vajicko, ale odislo to :( tiez som to prezivala ako potrat v 9. mesiaci. 😖
ale nadej, ze nejaky priznak vobec, takze pokracujem...

ika7
26. okt 2016

Pros vas viete mi niektora povedat ci sa s tym stretla? Vsetko uzivam tak ako mi pani Anka povedala ale mam pocit akoby mi ovulacia zmyzla...vobec ju nemam tak ako som mala...a to uz na sebe badam druhy mesiac :(

dada_sepina
26. okt 2016

ja... mala som pocit ze ovu nemam ale v ten mesiac som si merala bazalnu takze bola ale skor ako zvycajne , uz 10. den... a prave v ten mesiac som mala uhniezdovanie

zuzicek88
26. okt 2016

@dada_sepina Ahoj,ked budem mat cas napisem sukromnu spravu

ika7
26. okt 2016

@dada_sepina ja si meriam teplotu tiez od MS sa pohybuje 36,40 36,30 36,20 a to mam uz dnes 13 den...mozem ti napisat spravu sukromnu?

bibianka15
26. okt 2016

@ika7 ja som to mala ties a vsetko som prestala si davat a mam ovulku naspät.

mamartinka
26. okt 2016

@zuzicek88 😢 fu to mi je teda luto.Drzim palce nech sa znova cimskor podari.

bibianka15
26. okt 2016

@mamartinka dakujem .

ika7
26. okt 2016

@bibianka15 a neskusala si volat pani Anke? Ja sa jej neviem dovolat.

bibianka15
26. okt 2016

@ika7 neskusala.musim si poradit sama

dada_sepina
26. okt 2016

@ika7 mozes ale ja nie som odbornicka na bazalnu teplotu

ika7
28. okt 2016

Zienky 🙂 objednala som si tabletky Vitex aj som uzila z nich 3 tabletky ale pani Anka mi ich zakazala. Ak by mal niekto zaujem....predam.

mamartinka
28. okt 2016

@ika7 mas spravu.Hore obalka.

illinka
28. okt 2016

@ika7 preco zakazala

bylinkarkaaa
29. okt 2016

1.11. 2016-utorok--SVIATOK,,,, 29.11.2016-- utorok, NEBUDEM DOMA, MUSIM ODCESTOVAŤ,,,,,, Od 23.12. 2016 --- do 2.1.2017 DOVOLENKA

bylinkarkaaa
29. okt 2016

Žienky moje, já keď som mala v tomto smere problémy, chvála pánu, že neexistovali tieto testy, lebo by som sa asi načisto zblbla. Mala som až 3 potraty, a potom som už nemohla otehotnieť. Babička z Krajného ma dávala do poriadku 3 roky, a všeličo som musela robiť, a keď už som chcela prestať vždy mi povedala, chceš dieťatko, tak vydrž! Viem čo prežívate, lebo som to sama prežila, a po takej krátke dobe, kde ste ani poriadne nezačali sa ihneď kontrolujete, a kde je viera? To znamená, že neveríte v liečbu, ktorú máte, lebo máte pochybnosti a takto to nefunguje. Poznám ženy, ktoré boli trpezlivé, liečili sa veľmi dlho, nemali menzes a tehotné zostali a po pôrode sa všetko napravilo. Ale poznám aj ženy, ktoré sa dlho liečili. a keď nič tak musel ísť na spermiogram aj manžel, a tam sa ukázala, nejaká anomália. A stáva sa aj to, preto ženám hovorím kým neporodíte, nehovorte o liečbe, lebo sa môže stať, že vám vieru niekto zoberie, a prestanete potom zo všetkým, čo je na škodu.

bylinkarkaaa
29. okt 2016

1.11. 2016-utorok--SVIATOK,,,, 29.11.2016-- utorok, NEBUDEM DOMA, MUSIM ODCESTOVAŤ,,,,,, Od 23.12. 2016 --- do 2.1.2017 DOVOLENKA

zuzicek88
30. okt 2016

@bylinkarkaaa Pani anicka,toto sa stalo aj mne,vdaka vam sa mi podarilo otehotniet po viac,ako troch rokoch marneho snazenia a uz babatku bilo aj srdiecko,taky sme boli stastni,zial nasa radost netrvala dlho,asi aj ja som mala iba verit a mlcat...bojim sa,ze v mojom veku a s mojou diagnozou uz naozaj nikdy nebudem mamou

ika7
30. okt 2016

@zuzicek88 drzim palce silno silno nech sa to podari...ja som tiez potratila na konci druheho mesiaca...no potom som navstivila uzasnu pani Anku a verim jej...vsetko chce len svoj cas 🙂

zuzicek88
30. okt 2016

@ika7 ja som uz bola tehotna 4 krat s toho dva krat sommusela na kyret.ale velmi pekne ti dakujem za povzbudive slova

mamartinka
31. okt 2016

@bylinkarkaaa Pani Anka uz som vam vcera aj na facbook pisala.Niesu neake bylinky na migrenu?Vcera mi islo hlavu roztrhnut az zle mi bolo.Este aj dnes boli hlava ale uz to neni az take.Mavam to tak raz,2 krat do mesiaca.Niesu neake bylinky?Lieky akosi nezaberaju.Dakujem vopred za odpoved.

dadka1812
31. okt 2016

Chcem poradit mam 30rokov a mam menzes skoro ziadnya chcem to napraviť aby som ho mala silnejsi.Už rok mi byva kade ako na odpadnutie potom zase naval inokedy sa mi neda dýchať boli ma cely chrbat proste vsetko aj hlava uz 5mesiacov ma boli a doktory nic nanic neprisli.

bylinkarkaaa
31. okt 2016

@ika7 Znova sa začnite liečiť. A všetko potom keď otehotniete, dodržiavajte.

bylinkarkaaa
31. okt 2016

@dadka1812 V PRACOVNYCH DŇOCH UTORKY A VO ŠTVRTKY, TIETO DVA PRACOVNE DNI V TYŽDNI OD 14HOD. - DO 17HOD. SOM DOMA. V TOM ČASE TREBA PRISŤ OSOBNE. VeľMI PEKNE ĎAKUJEM ZA POCHOPENIE. Vrbové, ul. Poľná S pozdravom Anka