Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

prskavka2223
2. okt 2017

@janca456 ahoj...paci sa bola som u nej asi 3mesiace dozadu 🙂

Anna Kopáčová, Poľná 635/20, 922 03 Vrbové. Mobil: 0903/037 131 (stretnutie po tel. dohovore)

majobea
4. okt 2017

@prskavka2223 kolko sa u nej prosim ťa platí???

prskavka2223
4. okt 2017

@majobea u nej sa neplati nic, peniaze nepyta,ale to je zase kazdeho vec ci pani Anke nieco da

majobea
4. okt 2017

@prskavka2223 a hha dik za info

bylinkarkaaa
10. okt 2017

Zápaly močových ciest spôsobujú baktérie, ktoré sú citlivé na antibiotiká. Pri častých zápaloch močových ciest sa stávajú baktérie voči antibiotikám rezistentnými. Bylinky pôsobia na obličky a zvyšujú množstvo vylučovaného moču. Antibiotické, antiseptické látky byliniek nevyvolávajú rezistentnú reakciu baktérií a nepotláčajú obranyschopnosť or-ganizmu.Okrem toho znižujú zápal. Ak ich používame správne, môžeme vyliečiť infekcie niekoľkých typov, najmä v chronických opakujúcich sa prípadoch. Čaj si pripravíme z 10 g pýtu, 20 g medvedice lekárskej, 20 g kapucínky, 20 g zlatobyľa, 10 g brusnice a 20 g prasličky. Všetko dobre premiešame. Do hrnca dáme zovrieť 3 litre vody a pokrájaný strúčik cesnaku. Do toho vhodíme jednu polievkovú lyžicu byliniek, odstavíme, prikryjeme a lúhujeme 30 minút. Precedíme a počas dňa užijeme. Kto potrebuje pomoc,v pracovné utorky a vo štvrtky od 12 hod. - do 15 hod. ma môžete navštíviť. Vrbové, ul. Poľná 0903037131

anndreina
10. okt 2017

@bylinkarkaaa Dakujem s týmto by som Vás mala aj ja navšťívit

domca002
18. okt 2017

Dievčatá pomohli daktorej bilinky pre muža na zlý spermiogram?

prskavka2223
18. okt 2017

@domca002 ahoj nam pani bylinkarka poradila ake caje a vyvar ma pit muz na lepsie spermie. Neboli sme este na spermiogram caka nas to bud.tyzden takze nemam to ani ako porovnat. Ale verim tomu ze pomozu

domca002
18. okt 2017

@prskavka2223 a čo malo či nekvalitné?

prskavka2223
18. okt 2017

@domca002 no to este nevieme pije to muz uz asi 2 mesiace... 3 roky sa snazime o babo tak sme isli k tete bylinakarke.

domca002
22. okt 2017

@prskavka2223 nie bylinky ale spermie myslím

katrisa
4. dec 2017

Dobrý deň p. Anka. Chcela by som sa s vami stretnúť. Som po 2 operáciách vaječníkov prvý v r. 2012 na endometriozu a druhý krát v tomto roku v auguste dermoid. Som vydatá 5 rokov od tej doby sa snažíme o babatko. 2x sa nám podarilo otehotnieť ale v 3. Mesiaci som mala missed abortion... Som zúfalá teraz koncom decembra sa chystám na umele oplodnenie.. Skusam vám aj volat ale v pondelky máte volno. Prosím o pomoc

bylinkarkaaa
7. dec 2017

katrisa, asi sme sa už videli🙂

katrisa
8. dec 2017

Ano videli. Mám pár otázok skúsim vám ešte zavolat. Pekný deň

carmenuska
25. dec 2017

@bylinkarkaaa Pani Anka,mam vdaka vam 2 dcerky.Po druhom porode mam problem so silnym krvacanim.Lieky nemozem uzivat,koli inym zdravot. problemom.Vedeli by ste mi poradit,ako na to?Staci vam zavolat,ked som uz u Vas bola,alebo treba prist?

waitinka7
27. dec 2017

@bylinkarkaaa
Pani Anka, chcela by som vyskúšať uvariť ten čaj na opakované zápaly močových ciest, len sa chcem opýtať, nie je to málo 1 polievková lyžica bylinkovej zmesi do 3 litrov? Tie tri litre treba vypiť denne? Ako dlho? Ďakujem za odpoveď.

helen4
28. dec 2017

Pani Anka to by aj mna zaujimalo,..ci na tri litre a to denne vypit a ako dlho to pit?
Nemozem sa zbavit zapalu.
Dakujeme krasne za odpoved.

lucialili
12. jan 2018

Dobry večer mam problem s cystou mam ju na veječniku chcem sa spytat ci by ste my nemohly dat neake bilinky prosim
@noe

lucialili
14. jan 2018

@miti ahoj a ake zabaly si si davala s coho kebo aj ja mam cystu
@miti

miti
14. jan 2018

na platno bravcova mast a posypat zazvorom / klasický suseny/ na päť noci dať na oblasť cysty. Odporucam i tak sledovat u lekara

anakra
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ela222
5. mar 2018

ahojte kočky, pani Anka je len bylinkárka a odporúča liečbu na základe rozhovoru s vami? alebo robí aj nejakú diagnostiku s kyvadlom alebo niečo podobné? Nie je v tom nejaká mágia, príp. okultizmus? Som veriaca a je proti môjmu presvedčeniu navštíviť nejakú vešticu alebo niečo podobné.

zuzkass
5. mar 2018

@ela222 p.anka nie je vestica je to len bylynkarka odporuci ti nejake caje a obklady a nijake kyvadielko nema aj my sme veriaci s manzelom a boli sme...

maminka1986
5. mar 2018

@bylinkarkaaa dobry den prosim viete mi poradit pani Anka aj bylinky na liečbu zapalu oci konkretne sietnice??? Robia sa mi na nej cysty edemy dakujem

ela222
6. mar 2018

@zuzkass ďakujem veľmi pekne 🙂

dorottka
14. mar 2018

@ela222 Tak to si pre istotu poriadne prezistuj, podla dakych clankov, co som nasla na nete aj fytoterapia (teda bylinkarstvo) je na hranici okultizmu a ezoteriky 🙄 Neze bude problem

bylinkarkaaa
20. apr 2018

Ako na lupiny. Príčinou vzniku lupín je istý druh plesne, vo vlasatej časti hlavy alebo vo fúzoch či v brade . Za normálnych okolností je pleseň pre zdravý ľudský organizmus neškodná. Ako teda na pleseň? Olejová masáž dobre zaberá, ak sú lupiny sprievodným javom suchej vlasovej pokožky. Pred umytím vlasov si do pokožky na hlave v masírujte olivový olej a nechajte pôsobiť 20 minút.
Kúra z jablčného octu: Už naše staré mami, používali ocot na opláchnutie vlasov. Je to osvedčený prostriedok proti mastným lupinám a svŕbiacej pokožke. Mierne zohrejeme asi 5PL jablčného octu a v masírujeme ho do pokožky pred umytím vlasov , necháme pôsobiť jednu hodinu. Potom opláchneme vlasy v teplej vode do ktorej sme pridali 2PL jablčného octu. Jablčný ocot je antibakteriálny a zmierňuje podráždenie. 1.5. 2018 nebudem doma. Robím kurz o bylinkách v masérskej škole v Piešťanoch.

bylinkarkaaa
20. apr 2018

Pozor! Bylinkárstvo - teda fytoterapia nie je okultizmus. Už v písme svätom sa píše, že Pán Boh nám dal na každú chorobu bylinky, len na smrť a ľudskú hlúposť nie. Keď najvyšší stvoril zem, vodu rastliny, zvieratá tak nestvoril lekárov ani farmáciu. Ale vždy tvrdím , že k lekárovi treba chodiť!

dorottka
20. apr 2018

@bylinkarkaaa Suhlasim, ja az zasnem, ako sa ten "hon na carodejnice" prehana.

lienka737
27. apr 2018

Môžem sa spýtať na systém objednávania?
Ďakujem.