Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

smejoocka
16. júl 2009

v pohodicke 🙂 , ja uz cakam na nejake prve skusenosti bab, ktore boli v tychto dnoch alebo maju ist k nej 🙂

smejoocka
16. júl 2009

ahojte, uz ste niektora bola u pani Anky? a ako? 😎

callex
16. júl 2009

ahojte..
ja som jej prave volala.mala nejako naponahlo...ale inak fajn.termin este nemam...lebo som chcela az po 27.7...tak si mam zavolat buduci tzyden.

deb
16. júl 2009

Noe, ja som uz teraz dobrala Agolutin a Estradiol, buducu stredu mam ist k lekarovi. Neviem, co mi povie. No a potom by som sa chcela ozvať pani Anke. Tiež to nie je sranda 80 km ku nej jazdiť... Manžel na taketo vecii moc neveri, ale kvoli mne to spravi a zobere ma tam. Cakam aj ja na postrehy bab, co tam boli...

moa
16. júl 2009

ahojte kocky ,zaujimava temick ani som otejto zazracnej zienke este nepocula 😉 zaujima ma ale jedna vec kolko x tam musim asi ist aby to nejako pomohlo?

lahhel
16. júl 2009

Ahojte babulky, tak mi sme dnes u nej boli.Velmi mila pani, porozpravali sme sa..ale povedala, ze to nemam nikde ani nikomu hovorit, lebo nam odide viera...takze vas asi sklamem. Jedine co vam mozem povedat, ze tam urcite chodte, ja ju odporucam vsetkym...Teraz zostala pani Anka nezamestnana, takze ked som sa pytala, co sme dlzni, povedala, ze ked jej dame 4-5 EUR, lebo je teraz bez prace. My sme jej dali dezert a 10 EUR. Nechcela ich moc zobrat, tak som jej to tam potom len polozila...Nie je potrebne k nej chodit stale, pokial nie ste tehotna. Ked uz budem tehotna, potom tam budem treba chodit 2-3 krat tyzdenne (pokial teda je problem s vcasnym potratom), aby sa udrzal plod..inac dovtedy len dodrziavat co vam predpise...

juliett7
16. júl 2009

a mate niektora skusenosti s GYNEXOM?

moa
16. júl 2009

ahoj lahhel ja som v zahranicii v septembri ideme na 2tyzdne dom myslis,ze ked ku nej pojdem cez tie 2 tyzdne mohla by aj mne pomoct.pretoze nada sa mi tam chodit pravidelne tak som chcela ,ze skusim co najviac cez tu dovo 😉

bzzmajka
16. júl 2009

Lahhel no ako???

floskula
16. júl 2009

majka, vsak pise, ze nemoze hovorit podrobnosti, ale ze tam mame urcite ist. 😉

bzzmajka
16. júl 2009

aha, ja som nemala druhú stranu alebo sa mi to nenačítalo

bzzmajka
16. júl 2009

my 85 kilometrov ale určite aspon raz tam pojdeme

bubulka722
17. júl 2009

Ahojte bambulky!
Tákže boli sme u pani Kopáčovaj v pondelok a fakt môžem všetkým vrele odporúčať. Všetko čo nám kázala sa snažíme plniť a je super ako vážne to berie môj mužíček. Je to hrozne fajn, varíme si čajíčky, robíme sedacie kúpele,... V prírode je všetka sila. Doteraz som postrehla zlepšenie pokožky. Ja fakt verím, že mnohým vie pomôcť. Možno nie všetkým, ale v tejto spleti obrovských problémov a chodenia po doktoroch, je to fakt dobrá alternatíva. Bežná medicína rieši len dôsledky, nie príčiny. Pošlú vás na IVF, ale nikoho naozaj netrápi váš zdravotný stav. Keď sa niečo nájde, predpíšu syntetické svinstvo a človek sa kŕmi liekmi a poškodzuje si pri tom organizmus. Táto liečba nemá žiadne vedľajšie účinky preto sa treba uberať týmto smerom. Za mesiac pred návštevou CAR (14.8.) ma vyšetrí a povedala, že aj keby sa nám to prirodzene predsa len nepodarilo, aspoň nás čo najlepšie pripraví na IVF.
Takže naozaj ak sa vám dá, urobte si výlet a chodte ku nej! Je to šanca!
L

smejoocka
17. júl 2009

ahojte kocky, a musim mat absolvovane s manzelom uz vsetky vysetrenia??? alebo mozem ist k pani Anke aj bez nich....neviete? 🙂 😉

bubulka722
17. júl 2009

No nás sa pýtala aké máme problémy. Bolo by asi fajn mať aspoň spermiogram, tvoj hormonálny profil a sono. Mne dávala liečbu podľa toho aké mám problémy, ale niektoré veci dokáže zistiť sama keď sa na teba pozrie.

smejoocka
17. júl 2009

Dakujem zatial, ja jej este zavolam a spytam sa jej, pripadne este predtym budeme musiet behnut na vysetrenia... papa

nanenka
17. júl 2009

ahojte kočky. ja som tiež neodolala a zavolala som pani Kopáčovej a objednala ma budúci týždeň na stredu. takže uvidíme, ako pochodíme. ale určite tomu verím, že ublížiť to nemôže nikomu, len pomôcť to môže. musíme predsa využiť všetky dostupné veci, aby sme sa dočkali vytúženého cieľa- malého živého zázraku v náručí...

lahhel
18. júl 2009

Babulka727, aj my sme sa chystali v auguste na IVF a nam to neodporucila....Vam nehovorila aby ste nesli v auguste, lebo ze je moc teplo a lepsie je ist v septembri - oktobri?.... tak teraz neviem. My sme tam boli sice len vo stvrtok, len vcera som zacala brat caj aj naparovanie., takze je to kratko, ale asi za 3 tyzdne som chcela zacat stimulkovat...Ty tiez si bola u nej v podstate len v pondelok, takze nie dlho sa u nej liecis..
Este sa spytam, vy sa chystate v tom auguste uz primo na IVF, alebo idete toho 14. len na konzulaticu?

ellysa
18. júl 2009

Ahojte, aj mňa táto pani zaujala, akurát včera som si na ňu zohnala kontakt a dnes vidím túto tému 😀 . len mám otázočku na tie, čo už u nej boli, či pomáha aj takým, čo sú po MA. ja som už mala dva- no nie spontánne ,ale, že sa bábiky prestali vyvíjať. Ale aj tak jej asi cez týždeň zavolám 😉

bubulka722
19. júl 2009

Lahhel, my ideme 14.8. len na prvú konzultáciu. Veľmi dlho sme to odkladali, čo sme sa s diagnózou nechceli zmieriť. ☹
Pani Kopáčová nám odporúčala s IVF pár mesiacov počkať. Ja sa na IVF chystám až v zime nejako november-december. Ešte nás čaká genetika. Ak chceš aby sa prejavil nejaký účinok byliniek a jej liečby určite je na to treba dlhší čas. Nám povedala, že v priebehu pol roka sa nám buď podarí prirodzene a ak nie, tak nás na IVF pripraví čo najlepšie. 😉

janulcek
20. júl 2009

Ahojte baby..Ked som videla v ralácii tu pani Anku K.,tak ma to dost zaujalo...ale postupom času som akosi na to zabudla a pripomenula mi to jedna známa z konika/dala mi odkaz na tuto stránku/.Ja mám tiež zasebou jedno neúspešne tehotenstvo/skončilo sa v januari/.teraz už druhy mes.skúšame opat.jedine prečo by som ju chcela navštivit je,že mám už treti mes.problemy v polovici cyklu mám hrozne bolesti v podbrušku a od potratu mi zostala bolest laveho vaječnika...Nikdy som taketo problemy nemala...doktor tvrdi že je všetko ok.
je super že existuju taketo temy...Adresu som si opísala a pravdepodobne sa k nej obj.Ešte sa poradim s manželom,čo na to povie...Tá pani vyzera doverihodne a ešte aj neberie za to peniaze..No a pekne o nej zatial píšete..Tak uvidim,budem Vas čítat aj nadalej a ak k nej pojdem,dám vediet..pápá pekny den prajem všetkym

ellysa
20. júl 2009

baby ja som jej dnes volala, bola milá, dokonca nás chcela objednať už na zajtra, že dnes to má žiaľ plné 🙂 , ale my máme dovču budúci týždeň, takže som "objednaná" na pondelok -som zvedavá 😀

ogeletka
21. júl 2009

Môžem iba odporúčať.Boli sme u nej je to skvelá,milá,príjemná pani 🙂 🙂 🙂

bzzmajka
21. júl 2009

Ked teraz nemá prácu, hadam aj korunky sa jej hodia, aspon symbolicky.

nela00
22. júl 2009

ahojte
aj ja som už dosť čítala o tejto pani. viete o niekom, komu pomohla do toho pol roka? ona lieči len bylinkami?

bzzmajka
22. júl 2009

ja viem len o babách tu na fore

nanenka
22. júl 2009

V tej reporáži v Reflexe hovorila jedna pani, ktorá vraj 17 rokov nemohla otehotnieť a ked začala chodiť ku nej, tak do 2 mesiacov bola tehotná. Ja k nej idem dnes, uvidím, čo povie.

smejoocka
22. júl 2009

caute, uz som sa to tu pytala ale skusim este raz...vsetky co ste u nej boli, alebo ste uz objednane mate uz za sebou vysetrenia? dakujem a drzim Vam palceky

saksina
22. júl 2009

ahojte, mna by zaujimalo to iste, co smejoocku. Ja som mala MMT, mam len jeden vajcovod. teraz sa snazime zatial neuspesne 4.cyklus, pricom prvykrat som otehotnela hned na prvy sup. Vysetrenia na plodnost mi zatial nerobili, dr. nam dal cas do konca roka a potom by sme to riesili. Takze tiez neviem, ci je dobre ist k nej az po vysetreniach alebo aj bez nich...

noe
autor
22. júl 2009

Ahojte babulky 🙂

tema sa krasne rozbehla a dufam, ze pomoze vsetkym, ktore velmi tuzia po babatku.

Boli sme teraz par dni na Slovensku a planovala som navstevu k pani Kopacovej no nakoniec to zial casovo nevyslo. Avsak hovorila som s mojim gynekologom a ten nemal nic proti, ze mozem skusat cokolvek. Avsak ak by pomahali len bylinky, tak by medicina nebola, trochu schladil moje nadsenie. Ale aj tak nakupila som si doma plno byliniek a budeme skusat.

A asi je aj jedno dolezite a to viera. O tom ma presviedca moj manzel. Ak niecomu verime, ze nam pomoze, tak sa tak stane. 🙂

Drzim vsetkym palceky 😉 😉 😉 mozno to ani nieje o bylinkach, mozno je to o pristupe tej pani a dodani novej nadeje 😵

Neviem v kazdom pripade ak to pomaha, tak to treba skusit.