Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

bobjan
9. nov 2009

ďakujem, tebe držím palce, nech dobre dopadne 😉

antoinetta
9. nov 2009

Ahojte baby, pisem vam z detoxikacneho pobytu v jasnej. Skusam vsetky mozne alternativy a jednou z nich je aj upne vycistenie a vyliecenie tela. Od piatku som nic nejedla, len tu pijeme.. vodu a prirodne stavy a caje. Ale je to v pohode.A dnes citim, ze sa deje nieco s mojimi nepriechodnymi vajcovodmi. Asi sa cistia. Celkovo budem 7 dni bez jedla, tuhej stravy.

bubulka722
9. nov 2009

No to je na môj vkus dosť drsné a diskutabilné. O vhodnosti po zdravotnej stránke dosť pochybujem! Ale nič proti, každý veci rieši ako uzná za vhodné.

drobeca
9. nov 2009

no to ťa dosť obdivujem, mne sa ešte hlad vodou nepodarilo zahnať 😉
ale keď tomu veríš, na škodu to nebude

ninockaskv
9. nov 2009

bobjan, tesim sa, ze si sa vyhla laparke.. 😉

bzzmajka, aj ja sa pomaly snazim chodit menej a menej na kona.. lebo potom toho mam plnu hlavu, stresujem, priatel je zo mna nervozny.. prvykrat ked sme otehtoneli po IVF tak som mala absolutne embargo na kona a vobec som nedufala, ze sa to podari na prvy sup.. takze sa snazim stale menej a menej a menej a menej kukat na kona..

drzim nam vsetkym palce 😀

vika68
9. nov 2009

ahojte! čítam tu všeličo o tej p.Anke,aj to že niektoré už máte svoje skúsenosti snou.Som dva mesiace po operácií myomu,laparoskopicky mi ju odstránili v Bystrici,robil to pán prímár Bielik. Ale teraz,mi doktorka našla zase cystu na vaječníku. Pijem ten ženský čaj, naparujem sa nad harmančekom,myslíte si že mi to pomože? Môžete mi prezradiť ten zábal z lanového semiačka? Najprv som nemohla otehotnieť pretože som mala myom,skoro som prišla o maternicu,a teraz zase tá cysta. Už čakam že sa dostanem do prechodu a moje snaženie sa rozplynie. Však po štyridsiatke človek aj keď nechce a nerada to pripúšťa,ale čím ďalej tým menšia šanca.Prosím poradte!!!

velvet26
9. nov 2009

ahojte baby, celkom ma zaujala tato prirodna tema..resp. bylinkarka p. Kopacova..
neviete mi prosim poradit, co odporuca, ak zena potrati, mala som missed abort..bola som na kyretazi, ci by ste mi nevedeli niektora poradit, co robit, co odporuca, comu sa treba naopak vyhnut, aby sa to uz druhykrat nestalo..
inak rozmyslam, ze k nej niekedy pojdem..no ak by ste mi aj vy vedeli poradit, budem vam velmi vdacna..
dakujem a vsetkym zelam len to dobre, nech sa rychlo vyriesia vase zdravotne problemy.. 😉

mata1001
9. nov 2009

ahojte vika a velvet.kazdy clovek je iny.my vam tu zbytocne budeme hovorit ze co nam p.Anka poradila,ked vy mate ine diagnozy.najlepsie bude ak k nej pojdete,vyrozpravate sa jej a ona vam poradi...
ja som u nej tiez bola,ale dlho som vahala a baby na MK mi poradili a ,,potlacili,,ma k tomu aby som isla.a nelutujem.ja verim a dufam ze mi to pomoze.obsypala ma pozitivnou energiou.je strasne zlata a mila.nevahajte a chodte.... 😉

vika68
9. nov 2009

Mata! no jo ja by som aj šla,lenže to mam moc daleko, teraz som nastupila do práce po dvoch mesiacoch,takže mi to vôbec nevychádza ani časovo ani finančne,však vieš ako je PN platená, a čo sa tyka práce bohužial dnes som musela prosíkať šefku aby ma pustila na MR,čo som objednaná,zato som si myslela, že by som vyskúšala tie lanové semiačka len neviem ako na to.

velvet26
9. nov 2009

mata, jasne, kazda mame svoj pribeh a problemy, len ma napadlo, ze by mi poradila niektora z vas, ktora ma missed abort tiez za sebou a p. kopacova jej poradila, co robit druhykrat, aby to vyslo..ked nechcete pisat verejne, tak mi napiste prosim do ip..
tiez casove mi to nejako nevychadza tam moment. ist, no hadam sa mi to podari dostat sa k nej..

mabaa
10. nov 2009

Mozem Vas poprosit o kontakt na pani Kopacovu? Chcela by som sa tiez spytat, ci pani Anka robi aj nejaku diagnosti alebo uz pridete k nej s konkretnym problemom. Vopred Vam za akukolvek informaciu dakujem. M.xx

marta222
10. nov 2009

ahojte, mabaa, na 2. strane tejto témy je na konci príspevok od smejoocky - tam nájdeš mobil na p. Kopáčovú. A jej adresa je: Vrbové, Poľná 635/20

gulicka55
10. nov 2009

Ahojte kocky,
prosim vas, ako si robite zabal z masti a paleneho? Kolko toho davate? Prikladate si zmes na telo alebo ju zabalite do plienky. Este len teraz zacinam a nechcem urobit chybu. Dakujem

babajagaa
10. nov 2009

Pani Anka nám zakázala o tom hovoriť. Lebo každá máme skoro inú diag. Hovorila aj o tom že nie pre každú je vhodný obklad, lebo v noci počas spánku môže žena vykrvácať. Niektoré majú len kúpele iné zas čaj. Pani Anka keď radí tak moc rozmýšľa čo poradí. My si to na svedomie nezoberieme.

babajagaa
10. nov 2009

gulička 55 zavolaj Anke 😀

babajagaa
10. nov 2009

Inak dá sa zistiť kto vie v tom chodiť, že 4 baby sú tu zaregistrované z jednej adr. spamy. Djme si na ne pozor. Já aj Anka vieme ktoré sú to!

babajagaa
10. nov 2009

Pardon jedna je tu pod dvoma značkami a druhá pod troma značkami.

gulicka55
10. nov 2009

Babajagaa, uz mi odpisali do IP. Prajem ti uspesne tehotenstvo.
Dakujem kocky.

bubulka722
10. nov 2009

Gulicka, mnohé veci sa tu na môj vkus zveličujú. Nemám problém povedať ti ako si to pripravujem ja. Tiež mám obklad z bravč. masti a páleného. Na plienku si natriem masť a polejem ju horúcim (v mikrovlnke zohriatym) páleným. Také horúce si to priložím na podbruško. Aby mi to v noci nelietalo, tak spím v elasťákoch.
Inak neviem, čo je na tom také tajné. Je normálne že liečbu kázala každej inú, lebo máme iné problémy, ale poradiť ako si to robím je podľa mnňa o.k.
K správe, že je tu sú baby zaregistrované z jednej adresy sa mi nezdá.

gulicka55
10. nov 2009

Dakujem Bubulka za radu si zlata.

Myslim, ze ked niekto chce, odpovie a kto nie, nemusi. Ja som sa pytala vseobecne na radu.
Aj tak su na tejto tu teme rozobrate uz vsetky diagnozy aj ich liecba, tak neviem ake tajnosti.

vika68
10. nov 2009

bubulka máš pravdu,ja si myslím,že či som to ja alebo ty,ale ked máš ty alebo ja cystu,tak vždy musí byť ten istý recept na to. Rozmýšlala som aj o múmii,že si to kúpim,však za pokus to stojí.Ja som len chcela sa spýtať niekoho či tiež nemá cystu,a čo nato poradila p.Anka,nemyslím si že to je prísne tajné,však prečo by sme si medzi sebou neporadili?

velvet26
10. nov 2009

presne tak, ide o to, aby sme si poradili jedna druhej a pomohli...takze ak by to bolo take tajne, tak naco je potom toto forum..
kt. holka bude chciet mi poradit ohladne missed abortu, nejaka rady kt. jej p. anka dala, budem jej vdacna, nemusite mi pisat sem, mozte do ip...dakujem este raz vsetkym, vsetko dobre vam zelam. 🙂

vika68
10. nov 2009

ak sa dá aj ja pristanem na IP.Díky moc!

bubulka722
10. nov 2009

Ja osobne chodím na tieto stránky s nádejou, že mi pomôžu ľudia, ktorí si týmto trápením prešli. Sme tu hlavne jedna pre druhú, je normálnou potrebou každého človeka poradiť a podeliť sa so svojim problémom. Každá z nás potrebuje povzbudenie, pomoc a nádej, že nič nie je zbytočné. Preto by som viac na vyhlásenia napr. Babyjagy nereagovala. Vždy rada príjmem vaše postrehy a rady a ak budem môcť prispieť a pomôcť, budem len rada.

vika68
10. nov 2009

mam ten istý názor ako ty bubulka,veď ja si myslím že na to je tu forum aby sme si radili navzájom, a baby ktoré nechcú poradiť,lebo už im je dobre,a majú problémy za sebou nech si to teda nechajú pre seba, a potom nech ani nepíšu veď je to zbytočné. Verte mi že každá jedna ktorá by napísala že má myom,určite by som mu poradila aby si v žiadnom prípade nedala vybrať maternicu,ale aby šla radšej do Bystrice na konzultáciu,a potom podla toho nech sa zariadi. to by bola moja rada z vlastnej skúsenosti. No teraz už som po operácií lenže sa mi spravila cysta na vaječníku a strašne ma to tak štiplavo bolí. Iba na to som chcela radu,nijakú bylinkovú.

tlucy
10. nov 2009

Ahojte, som tu nová, ale tiež by som rada pridala svoj príspevok... Ja som mala mimomaternicové tehotenstvo v máji 2009, zistili mi to v 6 týždni. 😖
Operovali ma laparoskopicky. Pred 2 týždnami sme boli tiež u p. Kopáčovej spolu s manželom, odporučila mi piť čaje a robiť ľanové zábaly. Tak verím, že sa nám opäť podarí mať bábätko 🙂

vika68
10. nov 2009

TLUCY?prosím ťa ako sa robia tie lanové zábali? Ak možeš napíš mi to prípadne cez Inter,poštu.Díky.

bubulka722
10. nov 2009

Vika, tie problémy s myomom má aj moja sestra. 15 rokov rieši neplodnosť. Máza sebou IVF-ICSI, ale nepodarilo sa to hlavne kvôli nemu. Tak by som ťa chcela poprosiť o radu. Na sestre mi veľmi záleží a veľmi by som jej s týmto trápením chcela pomôcť. Veľmi sa bojí operácie. Doktori jej povedali, že ak sa im myóm nebude dať odstrániť, zoberú jej celú maternicu, tak to radšej ani nerieši. Prosím napíš mi ako si postupovala.

vika68
10. nov 2009

bublka kolko má segra? Ja 41. Aj mne povedali že ak mi neodstránia maternicu,vykrvácam,ale som tvrdohlavá a objednala som sa do Bystrice k prímárovi Bielikovi na konzultáciu, a on ma hneď potešil,že mi to vyberie, a aj maternica mi ostane.Do mesiaca som bola na operačke,a vravel že teraz už žiadny problém s otehotnením,len asi tak 4-6 mesiacov treba počkať,aby sa to zotavilo.Ak bude treba dám ti tel.číslo. Inač boli sme tam z celého slovenska,západ,východ proste od všadial. Samotná operácia vobec nič pre mna nebola. Ráno o deviatej ma zobrali na sálu,a poobede o pol piatej som sa zobudila akoby úplne nič, ani som nechcela veriť že ma rezali.Ešteže tam ostali tie tri stehy. Na tretí den ma pustili domov.Takže vôbec nemá sa čoho obávať. Ten prímar je slovenská špička, proste je super.

bubulka722
10. nov 2009

Vika ségra bude mať 36 rokov. Bola by som ti moc vďačná za kontakt na doktora Bielika, to meno je na Slovensku veľmi známe. Hneď pošlem sestru na MK, nech si to prečíta. Ešte jedna info., prosím koľko si za tento zákrok platila?